Skocz do zawartości

Skradziono BMW e92


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

@aniec2 ja nie pisałem o żadnych zakłócaczach, takie auta kradną ludzie którzy się na tym znają, a nadajniki są po prostu demontowane. (wyszukane i demontowane), to samo dzieje się ze sprzęt dużo gabarytowym typu pojazdu wolnobieżne - koparki, ładowarki, naczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... takie auta kradną ludzie którzy się na tym znają, a nadajniki są po prostu demontowane. (wyszukane i demontowane)...

Niby jak w ciągu kilkudziesięciu sekund znaleźć zaszyty w aucie nadajnik GPS lub system GSM, "zdemontować" go, podpiąć komputer do com'a i odjechać autem :D ? Chyba zagłuszacz szybszy :D Złodzieje zwykle odjeżdżają autem jakby nigdy nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miałem 2 lata, pierwszy dzień w polsce po powrocie z wakacji... [przez ponad dwa tygodnie auta nie było na tym parkingu] 1 zdjęcie na oponach letnich, nie miałem więcej zdjęc auta to dalem też jedno z zimy.

Kur*a szkoda, że nie wiedziałem o tym mini AC ...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam opowieść mojego wykładowcy ze studiów:

"jechał na konferencję, czy coś tam piękną audicą, jak on to mówił na tamte czasy bardzo drogą. Poszedł zameldować się w hotelu i na konferencji i wrócił po bagaże, efekt:"

1. brak szyby przedniej

2. brak kół

3. brak jakiś chromowanych pierdół

4. i chyba coś tam mu jeszcze zwinęli

Biały dzień, max godzina.

Jak pojechał potem szukać części, to od mechaników usłyszał: "pan poczeka do soboty, będzie giełda, to pan swoje kupi..."

Tutaj akurat teren to wielkopolska. Więc nie ma, co gadać, że takie, czy takie miasto - wszędzie może się zdarzyć, ale trzeba pamiętać, że jak się widzi, to reagować, a nie przechodzić obok. Zawsze znajdzie się osoba, która coś widziała...

A na policję naszą polską bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tys zł kosztuje wg znajomego (pewnie jakiś dobry, ale i tak złodziejowi sie opłaca kupić)

ja bawiłem się

https://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&...C5%82uszacz+GPS

i całkiem znośnie działało ;]

Zagłuszacz to pikuś - kosztuje grosze. Za 2000 zł to można się chyba pokusić o 'zmieniacz' pozycji :) - wskazujący dowolne miejsce na świecie ;)

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seo-ninja mojemu ojcu skradziono samochód ze stacji benzynowej (to były czasy, kiedy dystrybutor obsługiwało się samemu, a potem do budyneczku zapłacić). Stacyjka maleńka, dwa dystrybutory na krzyż. Droga od dystrybutora do kasy max 2 minuty z drzemką po drodze. Samochód zamknięty (ot, taki nawyk). Po powrocie stwierdzono brak fiata 125p. W biały dzień.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak podjeżdżam to wyskakuje do mnie miły Pan i sam mi tankuje. Raz nawet opierdziel zebrałem jak się sam chciałem do tego zabrać :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w podmiocie, który posiada takie usługi i produkty nie chcę tutaj reklamować żadnej firmy, więc dam wam tylko link do podobnej https://www.hertzsystems.com/pl/GPS-Hertz-m...owanie-ochronne, systemy zagłuszania istnieją, oczywiście [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] może go zagłuszyć a nawet wymontować . Jednak zanim to nastąpi musi on ten nadajnik namierzyć, a chyba nikt z was nie wie jednej zagadki, otóż nawet właściciel auta nie wie, gdzie się taki nadajnik znajduje.

Co do samego samochodu,. powiem Panu szczerze, nie wierzę, że nie był obserwowany, jeśli ktoś myśli, że to był przypadek, to się srogo myli, auto to już miało kupca, auto to już było dawno zaklepane, teraz pytanie, skąd wiedział, że w tym dniu wrócisz i będzie można gwizdnąć furę? a najważniejsze, że będzie stała w miejscu w którym nie ma monitoringu, określił również trasę przejazdu, by na takowy nie natrafić

Widziałem w swoim życiu różne akcje, ludzie wyjeżdżali na wakacje, a pojawiała się nagle firma od przeprowadzek..albo podjeżdżała laweta, auto na nią i ogień, powodzenia w odnalezieniu auta, choć jak większość tu piszę, taki samochody idą na wschód..a tam wiadomo jak jest

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w podmiocie, który posiada takie usługi i produkty nie chcę tutaj reklamować żadnej firmy, więc dam wam tylko link do podobnej https://www.hertzsystems.com/pl/GPS-Hertz-m...owanie-ochronne, systemy zagłuszania istnieją, oczywiście [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] może go zagłuszyć a nawet wymontować . Jednak zanim to nastąpi musi on ten nadajnik namierzyć, a chyba nikt z was nie wie jednej zagadki, otóż nawet właściciel auta nie wie, gdzie się taki nadajnik znajduje.

Widzę, że znasz sie na monitoringu, co powiesz o tych zagłuszaczach z allegro za 100zł, niby (wątpię) ma zasięg do 20 metrów, wpinam, zagłuszam i nie muszę szukać nadajnika, potem zostanie tylko w garażu na spokojnie znalezienie i wymontowanie.

(dobrzy złodzieje nowe fury kupują w salonach, a potem w dziupli rozbierają je na części by poznać każdą część, każdy słaby punkt. taki motoryzacyjny haker)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności