Skocz do zawartości

Skradziono BMW e92


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

auta często są rozbierane w tzw chłodniach ma to za zadanie zamrozić sygnał ( czyli zakłócić) wszyscy chyba wiemy, że w przypadku alarmu samochodowego (jeszcze do niedawna stosowanego starą metodą :) wystarczyło podnieść wyłącznie auto pod odpowiednim kątem by go wyłączyć (sprawdzałem :)

parametry

Temperatura pracy: -15~ +40 (mam cię jak na tacy :) wystarczy sekunda i sygnał wraca na miejsce

Zasięg działania: ok 20 metrów no to szału nie ma...

to zabawka dla TIRowców czy przedstawicieli handlowych (który chce zmylić swojego pracodawcę ), [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] czymś takim się nie zajmuje, stosuje się pomieszczenia izolowane (jak w filmach fantastycznych, to są profesjonalne dziuple, gdzie przy pomocy odpowiednich narzędzi auto jest doprowadzane do stanu pozwalającego jego sprzedaż lub ewentualnie opuszczenie kraju, wyrobienie papierów i przebicie blach to godzina czasu, znalezienie takiego odbiornika GPS niecałe 6, trzeba go umiejętnie również zdjąć )

pamiętaj że nie zawsze musi to być temperatura, są jeszcze czynniki takie jak ruch czy wstrząs które ciężko zakłócić

jak masz tani odbiornik GPS to takie coś za 100 ci starczy ale przy poważnych podmiotach nie ma szans (cena w stosunku do jakości)

Zalecam rozwagę, coraz więcej jest ciekawych ofert, na auta luksusowe, po roku znajduje się właściciel (Portugalia lub Francja), a pamiętajcie, że nie każdy komis sprowadza samochody, tylko uczestniczy w sprzedaży, znajduje ofertę i nam ją przedstawia, auto sprowadzamy na własną rękę (za co nie ponosi odpowiedzialności, choć przecież powinien) niby absurd, ale już u nas w kraju to codzienność

a co policji, oni nigdy nie współpracują z takimi podmiotami, jak dostają info to mówią, sprawdzimy..i na tym się kończy

dlatego posiadamy grupę interwencyjną, która działa w takim przypadku, tylko cicho sza, bo za dużo się wyda ;)

powiem szczerze, jak w przeciągu 12 godzin auto nie zostało namierzone, szanse spadają niemal do zera, a co do przewozu aut na wschód, jest nowy szlak, przez Rumunię i Bułgarię..

niestety nasz kraj posiada martwe punkty nawet jeśli chodzi o zlokalizowanie GPS, tylko o tym się nie mówi nic nie da 100% skuteczności

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie na osiedlu w okresie targów(a w Poznaniu jest ich nawet sporo) ludzie wynajmują całe domy dla garstki handlowców, płacą za 2-3 dni 2-3 tysiące, i osiedle jest całe od zapakowanych samochodów w sprzęt, i kradną wszystko co pod ręką, niestety i trafiło na mnie(na jednej ulicy danej nocy rąbneli 6 aut) w środku miałem takie sympatyczne urządzenie jak yanosik(monitoring + ostrzeganie przed policją, mało popularne) bali się tego dotknąć, wyłączyli tylko z prądu, więc wiem o której +/- włamali się do auta.

Znam też przypadki, gdzie zostało to śmieszne urządzenie zabrane i w dziupli podłączone, szybko zostali namierzeni, ale auta już nie było ;)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta często są rozbierane w tzw chłodniach ma to za zadanie zamrozić sygnał

pamiętaj że nie zawsze musi to być temperatura,

Dawno się tak nie uśmiałem a tym mrożeniem auta. Sam wpadłeś na to czy kolega z przedszkola zapodał Ci temat?

Owszem, samochody rozbiera się w większych chłodniach, ale zapewniam Cię, że temperatura jest pokojowa ;) To co jest ważne w chłodniach to ściany z metalu (najczęściej dwie zewnętrzna i wewnętrzna). Takie pomieszczenie jest prawie idealnym izolatorem fal elektromagnetycznych. Wpisz w google klatka Faradaya to się więcej dowiesz, ale bzdur już nie rozpowszechniaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżynka news, właśnie w radiu słyszałem:

https://www.tvp.pl/krakow/aktualnosci/krymi...mochody/7300896

https://www.mmkrakow.pl/412186/2012/5/8/pol...a?category=news

może przypadkiem to Ci?

edit: tyle, że Ci to chyba tańsze auta rabali skoro "Policjanci odzyskali kilka samochodów o wartości ok. 170 tys. zł." ;)

Tworzenie, wsparcie sklepów na Prestashop GoPresta.pl zapraszam do współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewniasz mnie? ok, ja pracuje 3 lata, widziałem różne cyrki nie chcę się sprzeczać, mogę wysłać nawet CV, ale po co, wiecie lepiej prawda?

można czytać, ja się wzoruje na tym co widziałem, no ale każdy pracuje na swoje doświadczenie (pamiętaj [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] uczy się na błędach, a temperatura nie jest tym, o czym nie pamiętają, jak i drgania ruchu..)

nie pisałem językiem zawodowym tłumaczę po naszemu jak to wygląda

pokojowa temperatura w chłodni, to dopiero nowość

kolego z wielkopolski, ostatnio dziuplę likwidowali koło okrąglaka w centrum Poznania, gdzieś tam ulica Fredry, swoich aut szukajcie na giełdach

teraz największe skupisko dziupli w wielkopolsce to Suchy Las, trudno w to uwierzyć ale właśnie tam czesto są dziuple, które jednak są odpowiednio monitorowane i pilnowane, a z osobami takimi współpracują.. więc to prawie legalny interes, każdy na tym korzysta

OGRANICZENIA DOKŁADNOŚCI ODBIORNIKÓW SYSTEMU GPS:

10.1.1 Błędy orbit satelitarnych (perturbacje satelitarne):

- pole grawitacyjne Ziemi,

- opór atmosfery,

- grawitacyjne oddziaływanie Słońca i Księżyca oraz innych ciał niebieskich,

- ciśnienie promieniowania słonecznego,

- pływy skorupy ziemskiej i pływy oceaniczne,

- oddziaływanie sił elektromagnetycznych,

- efekty relatywistyczne.

10.1.2 Zakłócenia propagacyjne:

- refrakcja jonosferyczna i troposferyczna,

- szumy atmosfery i kosmiczne,

- interferencja fal wtórnych,

10.1.3 Aparatura odbiorcza:

- niestabilność wzorców częstotliwości,

- szumy własne odbiornika,

- wariacje centrum fazowego anten GPS.

10.1.4 Błędy i nieznajomość modeli zjawisk geofizycznych krótko i długookresowych:

- pływy skorupy ziemskiej,

- pływy oceaniczne,

- pływy atmosferyczne,

- model ruchu płyt kontynentalnych.

[ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] posiada taką wiedzę.. a nawet większą (powyższe info nie jest mojego autorstwa to tylko przykład wiedzy jaką posiada [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] )

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po otwarciu lodówki temperatura w niej spadnie, jednak w przypadku szczelnego zamknięcia, potrafi się utrzymać bardzo długo, to chyba logiczne? (dlatego jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie powiedzmy w przypadku braku tlenu, , lub pożaru można go odnaleźć czy się mylę? często nie miałem prądu po 12 godzin i nie otwierałem zamrażarki, temperatura nie spadała szybko no chyba, że teraz są już nowsze modele co od razu się rozmrażają)

na fizyce się nie znam, studiowałem tylko 1 rok, potem zaryzykowałem i zaufałem obietnicom państwa i wybrałem obowiązek patriotyczny

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z wielkopolski, ostatnio dziuplę likwidowali koło okrąglaka w centrum Poznania, gdzieś tam ulica Fredry, swoich aut szukajcie na giełdach

teraz największe skupisko dziupli w wielkopolsce to Suchy Las, trudno w to uwierzyć ale właśnie tam czesto są dziuple, które jednak są odpowiednio monitorowane i pilnowane, a z osobami takimi współpracują.. więc to prawie legalny interes, każdy na tym korzysta

Aut na giełdzie kradzionych coraz mniej, ponieważ raz po raz policja stoi i łapie wszystkich co popadnie, robi sie korek, i każdy czeka na swoją kolej, ostatnio zabrano 15 dowodów rejestracyjnych, 2 auta kradzione, a 10 osób pod wpływem alkoholu ;)(na 100 sprawdzonych aut)

Suchy las, zgadzam się też słyszałem, że tam rośnie w siłe jakaś ekipa

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGRANICZENIA DOKŁADNOŚCI ODBIORNIKÓW SYSTEMU GPS:

Jesteś kilka lat wstecz z wiedzą na temat obecnych systemów GPS.

I nie ma żadnych białych czy czarnych plan gdzie system GPS nie działa.

Tak samo klatki Faradaya na nic się zdadzą, po prostu nie zdążysz tam auta zapakować. ;)

Wiadomo, jak pójdziesz do Pana Kazia sąsiada, który montuje lokalizatory GPS to na pewno tak będzie jak piszesz.

Obecnie, najlepszym zabezpieczeniem pojazdów są właśnie systemy lokalizujące pojazd oparte o GPS.

Ale muszą to być profesjonalne systemy, za które niestety trzeba zapłacić kilka tysięcy. Dodatkowo abonament miesięczny to kolejne kilka stówek.

Czy się opłaca przy autach wartych powyżej 100 000 zł, niech każdy odpowie sobie sam.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pakując autko do klatki faradaya już nigdzie się go raczej nie przeniesie, więc można zczytać ostatnią lokalizację nadajnika GPS i trafić na autko z niemal 100%. Przynajmniej tak mi się wydaje, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Ewentualnie pozostaje owinąć samochód folią aluminiową ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pakując autko do klatki faradaya już nigdzie się go raczej nie przeniesie, więc można zczytać ostatnią lokalizację nadajnika GPS i trafić na autko z niemal 100%. Przynajmniej tak mi się wydaje, poprawcie mnie jeśli się mylę.

Jak mają klatkę to pewnie już są PRO, i maja ją na przyczepce lub gdzieś, gdzie zwiozą do dziupli i na spokojnie rozmontują,

Moje domysły, bo nie wiem jaki jest koszt zbudowania sporej klatki

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran daruj sobie te porady - bo gdyby skroili pod wykup to sami już by się skontaktowali/skontaktują ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek, samochody chłodnie. Pakujesz autko do TIRa chłodni i jedziesz do siebie :)

EDIT: Klatka Faradaya to badzo prosta konstrukcja. Wystarczy szopa wyłożona blachą. Nawet folia aluminiowa zdaje egzamin :) Czytałem kiedyś o przypadkach, że ludzie wyściełali folią aluminiową pudełka po butach i chowali tam różne fanty ze sklepu. Wychodzili elegancko głównym wyjściem a bramki nie piszczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności