Skocz do zawartości

Skradziono BMW e92


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

@zoozool ja sie tam nie znam, w życiu samochodu nie ukradłem :)

@wojtecki1 niestety, do weekendu sezon grillowy dla mnie zamknięty :)

@lojtas akurat z tymi pudełkami po butach wyłozonymi folią aluminiową to mit :) pracowałem jako cieć w odzieżowym w galerii handlowe i łapaliśmy takich cwaniaczków na pęczki :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mini casco działa nie tylko w przypadku kradzieży ma zastosowanie także podczas wypadku jeśli uszkodzenia są większę niż 70 % wartości auta.

dla młodych osób też można znaleźć ciekawą ofertę i niekoniecznie drogą. Link w stopce :)

Mini casco działa nie tylko w przypadku kradzieży ma zastosowanie także podczas wypadku jeśli uszkodzenia są większę niż 70 % wartości auta.

dla młodych osób też można znaleźć ciekawą ofertę i niekoniecznie drogą. tu macie tanie ubezpieczenia

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość firm nie chce sprzedawać mini casco, bo jest to za duże ryzyko. Ubezpieczenie to tak naprawdę teraz jedyna możliwość, no i ja mam japońskie auto, a te troszkę mniej jednak kradną...

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tylko z 21 letniego opla raz ukradli lusterko i kołpaki :) znam gościa, który wyciąga za każdym razem akumulator :) co do aut faktycznie idą najczęściej na cel passaty tak z 5 letnie, do tego marki niemieckie i francuskie choć według danych z tamtego roku, w samej stolicy kradnie się coraz więcej japońskich i amerykańskich marek

Ranking najczęściej kradzionych marek samochodów: (2011 rok, choć to pewnie przybliżone)

1. Volkswagen - 32 proc. zgłoszeń

2. Audi - 19 proc.

3. Seat - 8,6 proc.

4. Ex aequo: Ford i Fiat - po blisko 4 proc.

5. Renault - 2,6 proc.

6. Opel - 2,5 proc.

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini casco działa nie tylko w przypadku kradzieży ma zastosowanie także podczas wypadku jeśli uszkodzenia są większę niż 70 % wartości auta.

Nie wiem jak w innych firmach ale w tej co ja jestem nie ma znaczenia % uszkodzeń jeśli wypadek będzie z mojej winy to kasy z mini casco nie dostane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no błagam, jak się ma auto za 70k zł to nie sępi się 2kzł na ubezpieczenie AC więc nie wiem po co rozkminiacie temat minicasco, które jest strasznie okrojone, daje tylko pozorne zabezpieczenie i nadaje się raczej do tanich aut.

Przypomniał mi się odcinek Zakupu Kontrolowanego w którym, kobieta kupowała używanego sportowego mercedesa za 300k zł i marudziła, że pali ok 10litrów i to drogo...

AQQry - szukałeś nagrań z jakiegoś monitoringu, pytałeś czy ktoś coś może widział? Czasem samemu warto "przeprowadzić" śledztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności