Skocz do zawartości

Skradziono BMW e92


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę polaczkowość pełną gębą :)

Może najpierw spójrzcie na swoje fury co macie pod blokiem/domem/ w garażu :) ile są warte i czy też wszyscy macie AC itd. itd. ;)

A potem zastanówcie się jakbyście się wy czuli gdyby Wasze auto ukradli :)

Aż żal niektórych czytać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Polaczkowość pełną gębą he dobre :)

w Polsce należy zmieniać nasza mentalność,inaczej z obecnego światowego statusu Jelenia staniemy się frajerami international, bo jesli już teraz tak narzekamy na siebie i na to co jest to strach pomyśleć jak będa postępowały nasze dzieci.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma AC to znaczy ze go nie stać na takie auto ot co, niech inwestuje wtedy w auto niższej klasy później płacz ze przerysowane albo skradzione

już kilka raz okradziony się wypowiadał

Więc

Jesli ktoś nie zna wszystkich informacji, to po co wysuwa swoje wnioski ?

Ja znam ludzi co jeżdżą bez OC i co ? co mi do tego, jego problem, nie mój interes, tutaj w wątku pomagamy nakierować jak szukać, i innych tehcnikach złodziejstwa w tym kraju :)

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma AC to znaczy ze go nie stać na takie auto ot co, niech inwestuje wtedy w auto niższej klasy później płacz ze przerysowane albo skradzione

Jedyna rzecz jaką to oznacza to to, że nie chciał kupić AC. Skoro sobie kupił auto, to znaczy że w jego odczuciu go stać, ale oczywiście zgraja Tobie podobnych wie jak zawsze lepiej. Na pewno się chłopak z tym dobrze nie czuje, ale AC nie miał i już - niedobrze się robi na widok wszystkich zawistnych polaczków, którzy wypowiedzieli się w tym temacie. Sprawdźcie sobie lepiej, czy macie chaty od pożaru ubezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem ludzi co maj 10k na samochód polega na tym ze chcą mieć lepszy. Za 10k można kupić W124 w bardzo dobrym stanie, ten samochód będzie służył jeszcze bardzo długo i niezawodnie. Ale większość chce za 10k mieć samochód co wygląda na ten za 20 k. Wtedy się kupuje wypierzanego golfa TDI po 3 stłuczkach, lub jakiś inny szajs z okresu kiedy dobrych samochodów już nie robiono, ale przecież chodzi o lans :)

Podarzewem ze Fikasu właśnie o to chodziło ze są kierowcy co chcą kupić za 10 k, a sąsiadowi powiedzieć ze za 20k w komisie ;). Ja mam taka zasadę jeżdżę zawszy samochodem na który mi stać i na który nie muszę zapożyczać się czy wydawać ostanie pieneidzy. I mam w nosie co myślą inni :D

Moj post wcale nie adresowany do kolegi jakiemu zwinęli autko, w ogolę nie wypowiadam się na ten temat, kiedyś tez mi ukradli samochód, prawda odnalazłem jego później ale wszystkie pocieszenia czy inne gadki mnie tylko wk******i...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najlepszym środkiem komunikacji są trampki :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności