Skocz do zawartości

Skradziono BMW e92


FiKaS

Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy nie wypowiadać się, temat jest na otwartym forum nie w jakimś zamkniętym dziale ;)

Chciałbym zauważyć, że utrzymuje się na górze właśnie dzięki wypowiedziom, a chyba o to chodzi.

Uwaga o braku ac nie ma nic wspólnego z zawiścią, pewnie że fajne autko i życzę właścicielowi jak najlepiej, ale nie trzeba być wybitnym analitykiem żeby wiedzieć że takie auta lubią znikać. Skoro podjęło sie męską decyzję "kupuje oc i reszta mi rybka' to trzeba ponieść jej konsekwencje a nie rzucać 'kretynami' na osoby które nie uruchamiają miliona kontaktów i nie rozglądają się za tym samochodem.

-

Jeśli kogoś uraziłem lub faktycznie stan rzeczy jest inny to przepraszam, ale nie można najeżdżać na kogoś za to że ma mniej popularną opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wg mnie nie ma co oceniać - znam osoby, które mają w duszy płacić AC, bo nawet jak im raz kiedyś coś się stanie to stać ich aby kupić sobie auto, a przez te lata co płacą AC to by mieli już niejedną furę. Znajomy za nowe audi S6 posiadające GPS płacił 10000 zł za pakiet i była to normalna stawka + abo za GPS.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności