Skocz do zawartości

Macie pomysł jak zarobić ?:)


mkteksty

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak mówią koledzy może to być "złom", pomyśl o zastawieniu jednego z laptopów w lombardzie, pod zastaw jeśli prowadzisz firmę, i potrafisz udokumentować dochody weź chwilówkę lub jakiś inny kredyt na dowód ( nie korzystnie ale nikt ci nie da w atrakcyjnym oprocentowaniu)

Dobrym rozwiązaniem jest płacenie na miesiąc do przodu, i posiadanie kilku źródeł dochodu nie koniecznie największych, to takie racjonalne

rodzina? znajomi? przyjaciele?

Nie prowadze firmy itp. Jak zastawię laptopa to nie będzie na czym pracowac :)

Z rodziną jestem sklócony, a co do reszty to nowy w mieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
w domu są tylko 2 laptopy i drukarka ;d

Podaj parametry laptopów :) Bo tak się składa, że akurat mam wolne 400zł do wydania ;)

A tak na poważnie to chyba masz rachunek w banku? Mając rachunek z jakąś historią i w miarę regularne wpłaty na konto (nie musi być to wcale wypłata ani bardzo duże kwoty) powinieneś bez problemów załatwić sobie debet na 4 stówy

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz w ciągu tygodnia dostać jakiś zastrzyk gotówki, to możesz zrobić taki myk: sprzedaj cokolwiek na allegro (nawet jeśli tego nie masz) za wymaganą sumkę. Dostaniesz kasę, spłacisz długi, a jak otrzymasz kasę z innego źródła, oddasz kupującemu całą kasę przepraszając za brak produktu (zniszczył się, ukradli, cokolwiek). Sposób pokrętny i mało etyczny, ale może uratować Ci tyłek.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takich typów jak Ty, typowe zachowanie w tym kraju czyli jak dostać kasę za darmo a w życiu nic nie ma za darmo, nawet żebrak "pracuje" więc nie wiem czego oczekujesz?

Dostałeś prosty sposób na szybkie pieniądze:

piszesz teksty stawisz darmowe blogi (popularna tematyka jakaś - kredyty, fotografia ślubna, pozycjonowanie, tworzenie stron www, noclegi+ duże (turystyczne) miasto, tabletki, hazard) i sprzedajesz jako zapleczówkę i w 2 dni można śmiało zarobić te twoje 300 zł.

...ale Ty chcesz je dostać za darmo więc nie nabijaj postów na forum bo chyba o to ci chodzi...

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że na kokosie nikt mu nie da bez Umowy o pracę, bez podstawowej weryfikacji która trwa dłużej niż 2 dni, do tego miejsce zamieszkania jest niezgodne z miejscem wskazanym w dowodzie osobistym

Finansowo.pl kiedyś istniało,

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź szybką pożyczkę, kasa na koncie do 15 min, np okmoney.pl, ale musisz miec 1 gr na koncie żeby potwierdzić weryfikację. (wszystko załatwiasz online)

Pierwsza pożyczka 300 zl, po 30 dniach oddajesz 396 zl, więc nie ma tragedii.

Wiem że pożyczyć nie znaczy zarobić, ale jednak w sytuacji awaryjnej....

ps: w sohocredit dostaniesz do 500 zl pierwszą pożyczkę, po 30 dniach do splaty 595 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś bardziej przyziemnego?
\

1. Ale to ty potrzebujesz kasy a nie ja ;)

2. Płacą z góry za teksty tylko frajery :)

3. Mam ludzi do psiania, ale za 50 g chętnie przygarnelem by w miare sensowne teksty. Chyba jak większość z tego forum

A teraz na serio, piszesz teksty stawisz darmowe blogi (popularna tematyka jakaś - kredyty, fotografia ślubna, pozycjonowanie, tworzenie stron www, noclegi+ duże (turystyczne) miasto, tabletki, hazard) i sprzedajesz jako zapleczówkę i w 2 dni można śmiało zarobić te twoje 300 zł. Wiec zamiast żalić się na forum bierz się do pracy i koniec.

Jeżeli nie ma 300zl to myslisz ze bedzie miał kase na budowanie zaplecza , domeny , hosting i zrobienie tego wszystkiego w 24h? W ciagu 24h to aktywują mu hosting + domeny.

1/2 czasu stracona.

Kontakt priv lub facebook. Domeny DR:20 /RD:20-100+ / 0% Spamu / Linki ze strony głównej!!

PgJ4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma 300zl to myslisz ze bedzie miał kase na budowanie zaplecza , domeny , hosting i zrobienie tego wszystkiego w 24h? W ciagu 24h to aktywują mu hosting + dome
masakra.....

john80 o czym ty gadasz , słyszałeś o darmowych platformach blogowych?? Ja mam liście ok 160 szt takich. Gdzie dostajesz za darmo hosting, domena, skrypt i td

przeciecz napisałem dosłownie piszesz teksty stawisz darmowe blogi .

Gość się zajmuje pisaniem testów wiec zamiast się lansować na PIO w tym czasie już miał by 20 tekstów co daje klasyczne 2 blogi po 10 postów, co da w najgorszym przypadku 20 zl za szt, razem już 40 zl. Dzial ogłoszeń na PIO tez jest darmowy.

Wiec potrzebuje

1. Komputer

2. Dostęp to internetu

NIC więcej, bo teksty psiac chyba umie( pacz jego stopkę). a założyć darmowego bloga to i laik potrafi bo wszytko tam zrobione dla amatorów i rozpisane krok po kroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności