Skocz do zawartości

Macie pomysł jak zarobić ?:)


mkteksty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie jako studentowi w WBK proponowali pożyczkę do 2600 (piszę z pamięci, kwota może być nieco inna) z 52 dniowym terminem spłaty bez odsetek.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.provident.pl

Nasza pożyczka to:

absolutnie minimum formalności

proste i przejrzyste zasady

dla nowych Klientów nawet do 5000 zł

żadnych ukrytych opłat

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ja jestem dalej za tym zęby człowieku dać wędkę a nie rybę która i tak musi ot dać ale większa :)

Czasem widać tu ogłoszenia co wiszą X czasu z zapleczami i nikt ich nie kupuje.

to spróbuj kupić w 99% to ogłoszenia ludzi co chcą najpierw kasę a pożnie strony, wiec prawdopodobnie tych stron nie posiadają. Wiem bo pisałem do 2 takich delikwentów, zero odzewu wiec chyba nie odzywają się bo wiedzą za ja frajerem nie jestem i nie zapłacę za coś czego niema.

Uwierz mi po 20 ZL za postawiony blog z tekstami na popularną tematykę sprzedasz bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tu jeszcze rad:

- zrób numer na wnuczka

- zainwestuj w strzykawke i strasz adidasem

- idź na żywioł i oczyść jakis oddział banku w mniejszym mieście

- przeleć się po piwnicach

- stań przy szosie, albo idź na parking TIR'ów

-...

- zabieraj rowery małolatom

Max dał najlepsze rozwiązanie, tekściarz pisze sensowne arty, zakłada blogi, wrzuca arty, szuka kupca. Sprzedaje.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max dał najlepsze rozwiązanie, tekściarz pisze sensowne arty, zakłada blogi, wrzuca arty, szuka kupca. Sprzedaje.

I ma nie tylko ratunek na teraz ale stałe, całkiem opłacalne zajęcie.

Tylko jak ostatnio czytam posty tekściarzy to wydaje mi się, że oni żyją w innej rzeczywistości. Bardziej wirtualnej. Niebezpieczny zawód :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkteksty wyślij mi na PW próbkę tekstów i portfolio graficzne i napisz czy piszesz teksty na strony internetowe, nie na zaplecze.

Kiedyś koleś na allegro się wystawił, że pilnie potrzebuje pieniędzy i sprzedaje dzień swojej pracy i ktoś kupił.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności