Skocz do zawartości

Macie pomysł jak zarobić ?:)


mkteksty

Rekomendowane odpowiedzi

a sorry, a pomyslalem ze tekściarz ma jemu napisać teksty, zwracam honor :)

Tylko jak ostatnio czytam posty tekściarzy to wydaje mi się, że oni żyją w innej rzeczywistości.

to ich choroba zawodowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Voyager

Przygarnij ładną koleżankę i namów na showup'a (osoba z największa oglądalnością danego dnia dostaje chyba 150 czy 200 zł + kwota jaką uzbiera z żetonów) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, MaxPan podsunął mi świetny pomysł z tymi platformami blogowymi więc mam kilka pytań..

1. Każda strona na osobnym koncie na takiej platformie?

2. Mogę w ogłoszeniu sprzedazy podać z góry linki? Jeśli będą one w Google to chyba juz nikt nie ukradnie mi nic? Sprzedawcy przekazuję jedynie dane do konta tak?

3. Jakie może być potwierdzenie, że strona należy do mnie? Może jakiś podpis na bocznym pasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KlaudiaCisowska

Nie bądź naiwna, nie słuchaj tych starych wyjadaczy. :) Te blogi sprzedasz po kosztach tekstów, na bawienie się w rejestracje i czyszczenie z domyślnych danych stracisz więcej czasu niż to warte. :)

Uwierz mi po 20 ZL za postawiony blog z tekstami na popularną tematykę sprzedasz bardzo szybko.

Policz po ile jesteś w stanie sprzedać chodliwe tematy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak, to chyba wypada życzyć by szło mu gładko :)

edit: literówka

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po małej modyfikacji cenowej chętnie bym skorzystał z oferty max pana , na próbę chętnie napisze z 3 teksty i wtedy się zobaczy czy się nadaje czy nie, jest taka opcja? ile średnio na rynku za taki tekst 1000znakowy się bierze? Pisze tu bo masz pw zablokowane.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran nie, dziękuje twoich testów mi całkowicie wystarczę w postach na PIO

A ja po małej modyfikacji cenowej

caly czar polega na tym ze chętnych modyfikować cenę jst wile, mniej tych co chcą za to płacić. NIE SZUKAM TEKŚCIARZY na odległość, masochista nie jestem, lepiej zatrudnić kogoś na etat na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainteresowal mnie rowniez ten pomysl z blogami... mam taki jeden z PR1, nawet jakos tam podlinkowany (aktualnie ok.50 linkow wedlug majestic), konto w banku - 12 pozycja, konta w bankach - 2 pozycja, jak zalozyc konto w banku, gdzie zalozyc konto bankowe - 4 pozycja... tylko ze teksty przestalem dodawac w styczniu :) ile moze byc warty taki blog gdyby mial reguralnie dodawane np. 4 teksty w miesiacu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności