Skocz do zawartości

Macie pomysł jak zarobić ?:)


mkteksty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hehe no ok dobra sam nie mogę czasami swoich postów czytać , tak chciałem się sprawdzić tylko :)

Tylko nie wiem co mają posty na forum do pisanych tekstów. To tak samo jakby stwierdzić widząc bardzo dobrego pracownika firmy pijanego na imprezie i na tej podstawie stwierdzać jego kompetencje ;)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja se wziełem dziś pożyczkę ,w tym ok money co ktoś wspominał wcześniej .Cała operacja zajeła 60 minut i hajs był na koncie. Tylko procenty są duże np z 200zyla trzeba oddać 254 ale dla tych co umieja dobrze obracać gotówką w 30 dni to idealne rozwiązanie i niezły konkurent kokosa.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dla tych co umieja dobrze obracać gotówką w 30 dni to idealne rozwiązanie ...

Taki co ma dar do obracania $ to nie bawi się w kredyty, tylko obraca swoją gotówką, a jak swojej nie ma, to taki z niego dobry obracacz.

BTW moim zdaniem kredyty są dobre jak masz $ by to spłacić od ręki (wyjątkiem są te mieszkaniowe, bo tu większa kasa leci nawet dla kogoś kto ma średnią czy nawet więcej i o nich nie piszę), ale nie chcesz się bawić w taki wydatek, albo masz raty 0% czy inny bajerek w jakimś hypermarkecie czy gdzie. A już te kredyty "na słowo" (prowajdent itp) to taki sznur na szyję, albo sposób na wywalanie swojej kasy - przy założeniu że masz dużo i lubisz spłacać sobie dla relaksu "maleńkie" odsetki ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak czytam co niektórych, i ja nigdy nie brałem kredytu, czy pożyczki nie mam rat, ale nie mam też złotych klamek w domu, ludzie nauczmy się oszczędzać a nie tylko wydawać, alternatyw na 400 zł w 2 do 3 dni jest wiele, mogłeś również zaproponować, swoje usługi (mam kolegę który nie miał na czynsz, dogadał się z gościem, że będzie po 3 godziny robił codziennie jako dozorca) każdy właściciel za takie pieniądze by się zgodził

no ale to nie praca online, szkoda brudzić rączki

ja to nie rozumiem, jak bez Umowy o pracę, czy dodatkowych źródeł i bez dg, liczyć na to, że praca zdalna, dostarczy ci takie "kokosy" o których śnisz, i jak sam pisałeś 2 tyś (zresztą masz linki do foru,m gdzie jest też żona, to wasz wspólny dochód? 2 tyś, proszę cię..dorośnijcie)..

w dzisiejszej gazecie pisali matka, mąż, 3 dzieci 1,500 zł i są szczęśliwi (bo dostali mieszkanie komunalne jeden pokój)

ludzie obudźcie się

Iran nie rozumie, wypowiadasz się w tematach o pozycjonowaniu jako profesjonalista a tutaj chcesz swoje teksty sprzedać po 50 gr?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony jestem antykredytowy człowiek sam nie mam żadnego ,no ale chyba jest bardzo mały procent firm które obracają tylko swoją gotówką nie korzystając z kredytów?

@Herkules absurd, pokaż jakiś post? ;)

W poście z tekstami przeczytaj jeszcze raz go.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale my nie o firmach... A o osobach prywatnych... ;)

Swoją drogą firmy raczej biorą kredyt w 2 przypadkach:

- mają pewność (duże prawdopodobieństwo), że czysty zysk kredytowanego przedsięwzięcia przekroczy znacznie koszty kredytu

- muszą by dalej funkcjonować, co niejednokrotnie kończy się upadłością

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje kasę na szybko, bo ma przymusową motywację, to może pobawić się w "doradcę" w systemie d2d - czyli: kupuje szajs za kilka złoty, robi do tego ideologię i sprzedaje na osiedlu za kilkadziesiąt złoty.

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakręcony moga jeszcze inwestować w innowacje .(tylko nie wiem czy mogę dodać te odp bo zaraz zostanę ekspertem)

no tak z osobami prywatnymi to masz rację, jednak wydaje mi się, tylko wydaje że wielu freelancerów handlowców i nie tylko z szarej strefy działających zarówno w sieci jak i realu chętnie korzysta z takich debetów.Jest akurat dobry towar trzeba kupywać , ktoś ma mieć kasę za pare dni , weźmie teraz i przez te pare dni zarobi więcej niż procent do oddania.Ale to tylko mi się tak wydaje bo znam kilka osób co tak robią.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innowacje, czy nie, inwestycja w perspektywie musi się zwrócić (przynosić zyski), jak się nie zwraca, to jesteś stratny.

Nie piszę tu o okazjach, typu, dziś musze kupić bo jutro będzie drożej, albo nie będzie, a kasę będe miał jutro, bo pisałem o tym już wy zej (bierzesz kredyt jak masz $ na jego spłatę) :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację słowem kluczowym jest zysk ,ale ostatnio gdzieś czytałem że producenci filmów często tracą bo film się nie zwrócił czy coś tam ,ogólnie jest troche nietrafionych inwestycji choćby nasz stadion narodowy, przecież on ma same straty przynosić po euro , podobno za drogo wychodzi jego wynajęcie na jakąś imprezę. Ale rozumiem o co ci chodzi i sam tak robie pożyczka to ostatnie o czym myślę zawsze.:D

c

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules? Czy Ty mówisz o tej samej pracy zdalnej? Zasadniczo wiesz ile zarabiają programiści? Albo copywriterzy? A to że na coś brakuje nie oznacza, że zarabia się 2000 zł, ale widzę, że Twoje czytanie ze zrozumieniem zatrzymało się na przedszkolu. Pomyśl sobie np. , że ktoś zarabia 6 tysięcy złotych i nagle choruje... leczenie wymaga 6 tysięcy... i co? Praca zdalna nie przynosi korzyści czy może życiowe wydatki są zbyt duże.... ? Herkules: "dorośnij"... 2 tysiące złotych do dochód jednej osoby BTW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności