Skocz do zawartości

Kolejna podwyżka na ZUS


wyciorex

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tylko najgorsze jest to że teraz jesteśmy mam nadzieję zdrowi :), a co jeśli teraz będziemy kombinować z zusem, nie płacić itp i nasze super państwo wymyśli takie przepisy że nie będzie pełnej refundacji naszego leczenia i będziemy musieli bulić, już nie wspomnę o na prawdę ciężkich przypadkach gdzie ludzie miesiącami leżą w szpitalach a emeryturka może być najmniejszym zmartwieniem, teraz cwaniakujemy ale jak choroba nastaje nie ma mocnych

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zus jest winny m.i.n słabej gospodarce w Polsce , gdyż część ludzi zamiast płacić składki w Polsce jest zmuszona przez tych złodziei kombinować i zakładać różne twory po za PL. Więc bezpośrednio zus szkodzi . Budują wille i inne i nie ma ani jednej osoby władnej w Polsce która się temu sprzeciwia publicznie, wiec jak na to ktoś z zewnątrz patrzy to się wydaje wszystko ok , a skoro jest ok to na co my narzekamy ?

Skłądki zus sa tez ok ani jednego protestu ludzi nie widziałem . Proste :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MaxPan: doskonale o tym wiem i tylko dlatego płacę :) Mam 3 filar + ubezpieczenie, który teoretycznie zapewni mi jakąś emeryturę i pomoc w przypadku ciężkiej choroby. Zdrowotnego też bym chętnie nie płacił, w tamtym roku miałem nogę w gipsie, jak zacząłem dzwonić po przychodniach, żeby umówić się na zdjęcie gipsu, to dawali terminy na marzec, a był październik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proste wystarczy że pracodawca ponosi większe koszty utrzymania na posadzie pracownika i automatycznie zaczynają się kombinacje, błędne koło bo są windowane ceny, opłaty itp a cierpią wszyscy a co ja pisze każdy z Was wie o tym. Jednym słowem dużo zmian by się przydało w pl żeby gospodarka ruszyła z kopyta i nie oszukujmy się polska ma potencjał do zrównania się z zachodnimi państwami ale cóż poradzić jak w rządzie świnie od koryta oderwać się nie mogą i wiedzą lepiej co dla nas jest lepsze.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, płaci się bo siądą na konto i tyle. Oglądam te polityczne gęby w TV już ponad 20 lat i wydaje mi się, że są one coraz mniej wiarygodne.

Chyba faktycznie lepiej sobie odpuścić TV ;)

e:dokładnie Kikas, ludzie maja przeraźliwie krótką pamięć. Wystarczy, że ktoś ponarzeka na obecną władzunie to kolejna będzie O.K. Nic bardziej mylnego :)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jak może istnieć taki twór co sam przejada więcej niż uzbiera ze składek?

To efekt 20 letnich rządów populistów, którzy mieli (mają) gdzieś przyszłość tego kraju, im chodzi tylko o to żeby utrzymać się przy stołkach. Dopiero na Tuska padło, że albo coś zrobi, albo kraj zbankrutuje, a taki np Miller sobie uprawia swoją 'politykę' i zbiera nowych wyborców, bo kto by tam pamiętał że to m.in on przyczynił się w dużej mierze do obecnej ruiny w sektorze 'ubezpieczeń społecznych'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za utrzymaniem składki zdrowotnej, ale ZUS to w tym państwie po prostu paranoja... Moja mama pracuje 40 lat i nie chcecie wiedzieć, jak realnie będzie wyglądać jej emerytura. Gdzie sa pieniądze ze składek za te wszystkie lata? Jeszcze się patałachy z rządu zabierają za podnoszenie wieku emerytalnego... ZUS to obecnie studnia bez dna...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o porównanie kosztów księgowego z tymi które obecnie się ma. Do tego dodasz jakiś kolejny koszcik/problemiki (ZUS, a to firma z poza PL, a to sro, a to tamto) i małej firmie z japońskim - "setakim" obrotem się to raczej nie opłaca. A jak mała firma ma duze obroty, to nie będzie sie bawić w kombinowanie, bo 1k na ten posrany ZUS ją po prostu stać.

Co innego jak się mieszka gdzieś poza PL, wtedy jest to bezdyskusyjne... :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności