Skocz do zawartości

Usunięcie danych o swoich stronach z MS,OSE,ahrefs


Rekomendowane odpowiedzi

Też chcę taki manewr wykonać, ale czy zablokowanie bota = zniknięcie aktualnych danych?

Nie.Po prostu blokujesz możliwość dalszych aktualizacji robota.

Musi się dać bo jeśli chce być niewidoczny w google to dodaje plik z webmaster toolsa,domene do panelu a potem daje żeby nie indeksował domeny i koniec kropka.

Poza tym to że robot majestica sobie zapierdzielał to nie znaczy że ja się na coś zgadzałem żeby sobie mógł smigać po moich stronach.

Na dniach spróbuje coś do nich skrobnąć (o ile w ogóle się gdzieś da t am napisać) i dam znać :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgred czy to wywala już istniejące wpisy w tych narzędziach dotyczące blokowanej strony, czy tylko blokuje wejście i jak zauważył wyżej Tomek, nie aktualizuje informacji o stronie?

wcześniej wydawało mi się, że sama blokada załatwia sprawę, ale dzis już taki pewny nie jestem :D

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji, czy może mi ktoś wyjaśnić, jakim cudem w OSE pojawiają się linki do ustawianej domeny z miejsca gdzie na początku skryptu mam to:

$ua = strtolower($_SERVER[HTTP_USER_AGENT]);
$ip = $_SERVER[REMOTE_ADDR];
$ur = $_SERVER[REQUEST_URI];

if (preg_match('/(wget|roge|bajdu|ahre|mj1|ask)/', $ua)||preg_match('/zoom_highlight/', $ur)||$ip == "xx.xx.xxx.xxx"){header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");header("location: https://google.com");header("Connection: close");exit;}

dodam, że od początku istnienia strony z linkiem ten kod tam wisi ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności