Skocz do zawartości

[prywata] Złoty numer dla infolini


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

@jez,

Właśnie... Chodzi o numer stacjonarny. :)

@G.Krawczyk,

Nie chodzi mi wcale o 800- czy 801-. Nawet wolałbym zwykły stacjonarny. Z tradycyjnymi operatorami się nie dogadam, ponieważ oni przydzielają numery wg strefy numeracyjnej, a poza tym trzeba z nimi podpisać umowę. A mi chodzi o to, żeby taki numer przenieść do operatora VOIP. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MikołajZ. -> wskazana przeze mnie firma sprzedaje m.in. złote numery infolinii i złote numery stacjonarne (trochę tego nakupiłem w ostatnim czasie). Serdeczna uwaga mimochodem odnośnie komórek i 800-tek nie powinna tak inteligentnej osobie jak Ty przyćmić faktu udzielenia rzeczowej i jasnej odpowiedzi na pytanie postawione w temacie, co, jak przejrzysz sobie sąsiednich 50 tys. tematów, jest dosyć rzadkie.

Być może jak wkrótce dobijesz do tysięcznego posta i 4 lat na forum, to przed zgryźliwością wklepiesz podaną przeze mnie nazwę w wyszukiwarkę (np. popularną Altavistę, Ask, Yandex) i uzyskasz dalsze informacje. :-)

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jez,

Początkowo nie zauważyłem tej wzmianki o AleKontakt. Ale tak jak napisałem powyżej - wolałbym zwykły numer stacjonarny, ale łatwo zapamiętywalny. W obecnych czasach jest to chyba lepszym wyjściem: klienci i tak mają darmowe minuty na stacjonarne albo płacą za połączenia grosze, a i na 801 nie da się dodzwonić z komórki, więc zwykły numer jest bardziej uniwersalny.

-------------

Z tańszych i ciekawych na Allegro, znalazłem coś takiego: 222-11-22-11. Kosztuje 2 500 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.in. złote numery infolinii i złote numery stacjonarne
Ale tak jak napisałem powyżej - wolałbym zwykły numer stacjonarny, ale łatwo zapamiętywalny.

Dostępne są także stacjonarne, z wszystkich stref numeracyjnych.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem czy dokładnie oto chodzi ale Happycall.pl ma https://www.happycall.pl/uslugi.php?u=zlote tutaj ma ciekawe;) jak bedziesz sie rejstrowal to to moj nr 7203 klienta:) mozesz podac dostane darmowe minuty:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności