Skocz do zawartości

Nowa technika pozycjonowania :)


Krisss

Rekomendowane odpowiedzi

Mam radio, antenę, prąd, baterie, wystarczający kabel, pilota, łapię eskę i płacę abonament rtv, oglądam tv Trwam, mam winampa, kupiłem głośniki, spłukałem wodę w kiblu, wypiłem litr wody niegazowanej, wyszedłem na balkon i wydarłem się szepcząc coś pod nosem, wygiąłem się do tyłu robiąc tak zwany mostek, nie straciłm słuchu, słyszę , drzwi od balkonu mi się nie zatrzasnęły, mam łom i latarkę tylko nie mogę włączyć radia bo kaftan mi przeszkadza...:dostal:

Zobacz koniecznie Blog Doroty oraz pamiętaj że do gry w paintball będą Ci potrzebne kulki do paintballa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

moja wersja:

drzwi się zatrzasnęły, więc po chwili wywarzyłem je napierając mocno moim spoconym od gorąca cielskiem i chyba deko przesadziłem, bo rama pękła, a szkło prysło prosto we mnie masakrując moją piękną twarz, w tym także oczy, uszy i nos, ale... przez chwilę coś nawet słyszałem, trudno powiedzieć teraz co, może to była eska...

:dostal:

Moje staruszki po liftingu, darmowe, zgodne z wytycznymi G, responsywne!

Katalog stron firm Zorb -/- Katalog sklepów Świat Zakupów -/- Katalog firm ProBi. PS Nie łatwo się dodać. ;)

A jeśli lubisz technologię, zwłaszcza bezzałogowce, to w wolnej chwili zajrzyj na InfoDron - info.dron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam paluszki(solone bo z makiem to nie zabardzo lubię) i jak je chrupie to odgłos chrupania zagłusza mi radio więc nie wiem o czym oni tam pitolą.

Dla tych co nie mają radia mała pomoc:

(Uwaga film nagrywany kalkulatorem)

https://www.youtube.com/watch?v=9NMHVn06xmQ

To naprawdę działa!

Dla tych którzy jednak nie poradzą sobie jak zbudować radio, na otarcie łez polecam zobaczyć Dominika jak radzi sobie na skuterze, oraz poczytać komentarze pod filmikiem:

https://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&...p;v=GxiZBuXogyw

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności