Skocz do zawartości

podstwaka chłodząca


wmp3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś ze znajomym zasiądę do operacji "czyszczenie" nad moim lapkiem. W planach jest ogólne przeczyszczenie wnętrza i wymiana tych taśm, co odpowiadają za pasaż ciepła. Dam znać jak nam poszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Podkładek chłodzących nie sprawdzałam, tych ze sklepu ale mam blondynkowy sposób.

Systematyczne czyszczenie sprężonym powietrzem a w upał gruby notatnik A4 z tyłu pod nóżki. Robi za podstawkę i poprawia chłodzenie poprzez dodatkową przestrzeń wolną dla zaciągania powietrza przez otwory wentylacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalman StG2 świetna relacja cena/jakość

Dziś ze znajomym rozebraliśmy lapka mego i właśnie tym Zalmanem StG2 uzupełniliśmy na nowo pastę na procku i grafice. Niestety pomimo pełnego oczyszczenie radiatorów i nowych past temperatury nie spadły znacznie... Tak u mnie wyglądają temperatury na Speedfanie przy normalnym użytkowaniu...

20120515202302.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój lapek rozkręcam i czyszczę regularnie. Dodatkowo regularnie wymieniam pastę przewodzącą na GPU i CPU i jest gitara temperatura jak nówka. Koszt tubki pasty termoprzewodzącej 10 pln/tubka do tego dochodzi benzynka do wyczyszczenia pozostałości po starej paście. No i 25-30 minut wolnego czasu. Laptopik Asus F3SV 5-letni, śmiga cacy cały czas.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemeks temperatury masz jak najbardziej w porządku :) sam chciałbym mieć takie :) u mnie większość (poza HDD) oscyluje w granicach 80-105 stopni, w zależności od tego co robię.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności