Skocz do zawartości

[startup] PresselPro.pl - automat do wymiany artykułów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Możliwość usunięcia wpisu, który się nie podoba i może przy okazji zaznaczenie powodu dla którego tak się stąło np. marna jakość, duplicate content. Trafiła by taka informacja do autora. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale jakaś kontrola nad postawionymi preclami powinna być.

Ja osobiscie wywalam artykuł jeśli jego fragment zajmuje całą pierwszą stronę wyników wyszukiwania, lub gdy znajdę tekst na jakiejś stronie firmowej, bo zawsze istnieje ryzyko, że został bezprawnie skopiowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem raportowanie artykułów.

Należy ręcznie zaktualizować plik config.php, następnie zalogować się do panelu administratora strony wpisując www.****.pl/?act=admin, hasło takie jak podane przy rejestracji.

Tam możemy wybrać, który artykuł zaraportować i z jakiego powodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System punktowani troszkę uległ zmianie:

za PR wynosi od 1 do 10 pkt. max 10 pkt

za Site każde 50 to 1 pkt, max 10 pkt

za staż każdy miesiąc to 1 pkt więcej aż do 12 pkt.

dodatkowo w najbliższych dniach planuję wprowadzić bonus dla domen pl i funkcjonalnych właśnie tak jak piszesz, który będzie zwiększał pkt za staż.

Tak naprawdę potrzebuję trochę więcej osób i różnych domen, żeby "w praniu" wyszły najlepsze proporcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem mnożnik za typ domeny, zwiększa on ilość punktów przyznawanych za staż:

- domeny .pl - mnożnik 3

- domeny pozostałe: .net, .org, .com.pl, .tv - mnożnik 2

- domeny funkcjonalne i regionalne - mnożnik 1

Czyli np. domena .pl po roku czasu za sam staż dostaje 36 pkt tygodniowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj istnieje nowa możliwość zarabiania punktów (oprócz dodawania artykułów bez linków w treści).

Wystarczy z działu "Download" pobrać plik "monitoring.php", wypakować wgrać na dowolny serwer, dodać adres w postaci "https://www.domena.pl/monitoring.php" w swoim panelu "Punkty" -> "serwery proxy".

Za każde prawidłowe (nie warto wrzucać kilku plików na jeden serwer) odpytanie googla użytkownik dostaje 0.1 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuły -> lista artykułów - trzy ostatnie przyciski - dodaj chociaż title, za co jest odpowiedzialny dany przycisk albo przynajmniej nagłówki w tabeli. Zobacz/Edycja/Usuń

W FAQ brakuje informacji o możliwości zdobycia punktów dzięki monitoring.php - ale o tym pewnie wiesz bo to świeża funkcja :)

większy problem - gdy próbuje się pobrać monitoring.php - avast krzyczy o trojanie https://goo.gl/HArGm

Jeszcze jedna sprawa odnośnie monitoring.php - przydałaby się możliwość ustalenia pewnych limitów wykorzystania, przykładowo max 1 zapytanie na 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wostrek2

dzięki za sugestie

Nagłówki tabel dodane.

FAQ uzupełniony.

Co do avast to nie wiem czemu się krzyczy o trojanie, może dlatego że plik jest szyfrowany.

Limit być może wprowadzę w niedługim czasie.

Plany na przyszłość:

- sprawdzanie ilości Backlinków, jakie narzędzia sugerujecie?

- monitoring fraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem możliwość monitorowania swoich stronek: Google Site, Page Rank i Majestic Backlinks, oraz sprawdzanie pozycji fraz.

Koszt sprawdzania

- Google Site, Majestic Backlinks, i każda fraza 0.5 pkt

- Page rank 0.2 pkt

Zalecana aktualizacja pliku "monitoring.php" dla wszystkich używających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności