Skocz do zawartości

[startup] PresselPro.pl - automat do wymiany artykułów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. trochę drażni mnie, że logując się muszę używać myszki bo na enter system nie reaguje ;)

2. w historii punktów nie działa sortowanie po dacie.

3. rozważasz to co pisałem o proxy? W tej chwili po północy wykonuje się 40+ zapytań, jeżeli nie jest to jedyny program odpytujący google w tym czasie, mogą pojawić się problemy.

4. przydałaby się faviconka ;)

5. przydałaby się możliwość wstrzymania dalszego publikowania konkretnego artykułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wostrek2

1. trochę drażni mnie, że logując się muszę używać myszki bo na enter system nie reaguje

gotowe

2. w historii punktów nie działa sortowanie po dacie.

gotowe

3. rozważasz to co pisałem o proxy? W tej chwili po północy wykonuje się 40+ zapytań, jeżeli nie jest to jedyny program odpytujący google w tym czasie, mogą pojawić się problemy.

gotowe, czas podajemy w minutach, domyślnie ustawione jest na sprawdzanie co 1 min.

4. przydałaby się faviconka

gotowe

5. przydałaby się możliwość wstrzymania dalszego publikowania konkretnego artykułu.

gotowe, w edycji artykułu ustawiamy czy jest on "aktywny" czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się, pierwsze wrażenie bardzo dobre - panel wygląda intuicyjnie, schludnie i wygodnie. Chętnie przetestuję system. Dotychczasowe wątpliwości:

1. Czy po dodaniu artykułu (zakładając, że będę miał punkty) system będzie dodawać go wymieszanego na wszystkie dostępne z danej kategorii precle aż mu ich braknie? Tudzież jak rozumiem, dodania osiągną limit 50 dodań tego artykułu.

2. Czy co jakiś czas uruchamiane są kolejne dodania tych właśnie artykułów które się zatrzymały z powodu braku precli - na wypadek pojawienia się nowych precli które jeszcze nie zawierają naszego artykułu?

3. Czy może się zdarzyć, że ten sam artykuł trafi dwa razy na danego precla lub pojawi się na niezaindeksowanym w ogóle preclu?

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rainmaster

dzięki za opinię i już odpowiadam na pytania.

1. Czy po dodaniu artykułu (zakładając, że będę miał punkty) system będzie dodawać go wymieszanego na wszystkie dostępne z danej kategorii precle aż mu ich braknie? Tudzież jak rozumiem, dodania osiągną limit 50 dodań tego artykułu.

Tak, artykuł jest dodawany do wszystkich precli, aż do 50 pobrań

2. Czy co jakiś czas uruchamiane są kolejne dodania tych właśnie artykułów które się zatrzymały z powodu braku precli - na wypadek pojawienia się nowych precli które jeszcze nie zawierają naszego artykułu?

Jeżeli tylko pojawi się nowy precel, artykuły które nie miały 50 pobrań, są dodawane do niego

3. Czy może się zdarzyć, że ten sam artykuł trafi dwa razy na danego precla lub pojawi się na niezaindeksowanym w ogóle preclu?

Artykuł do danego precla pobierany jest tylko raz i nie powinno być takiej sytuacji że został pobrany 2 lub więcej razy, natomiast jeżeli chodzi o systuację z niezaindeksowanym preclem, to owszem może się taka sytuacja zdarzyć, natomiast jeżeli dany precel nie będzie zaindeksowany przez dłuższy okres czasu, czyli ma prawdopodobnie bana, to zostanie on usunięty i wtedy artykuły się tam nie będą wyświetlać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, zapowiada się obiecująco. Myślę, że ku większej efektywności systemu można by pomyśleć nad jakimś mechanizmem automatycznie podlinkowującym w jakiś sposób każdy artykuł który zostanie zamieszczony - tj. możliwym jako opcja do zaznaczenia na etapie dodawania artykułu czy taką usługę chcemy, płatną dodatkowo punktami oczywiście. Mogłoby to być np. odpingowanie publikacji + podlinkowanie jakąś określoną pulą punktową seomatika czy coś tego typu.

Dodatkowa sprawa - czy jeśli jakiś precel dostanie bana, system to wyłapie i usunie go, tym samym nasz artykuł przestanie tam być wyświetlany to czy na liście ta publikacja zniknie i może zostać zastąpiona kolejną? Zakładając, że będzie gdzieś indziej jeszcze miejsce w kategorii - np. mieliśmy te 50 publikacji, jedna wyleciała bo system wyłapał ban, pozostało 49 i czy system sam będzie dążył do tego by znów dobić do 50?

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingowanie wpisów jest już zrobione od dawna, ręcznie można w tej chwili samemu podlinkować gotlinkiem, można by ewentualnie dorobić żeby z automatu wrzucał do gotlinka jeżeli będzie taka potrzeba.

Co do drugiej części to nie ma w tej chwili automatu, który by się tym zajmował, ale raczeje nie będzie wielkim problemem wprowadzić takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Każde pobranie artykułu bez linków w treści dodaje 1 pkt.

U mnie artykuł bez linków leży już drugi dzień i nie jest pobierany.

logo-sklepu-siteseo-sklep.png
Inwestycja w pozycjonowanie otwiera drogę do wielu nowych klientów – sklep.siteseo.pl « Sklep SEO.
Fora, zaplecza i NAPy - seospot.pl « Linkowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem opcje automatycznego podlinkowania pobranych artykułów za pomocą gotlink.

Wystarczy w ustawieniach użytkownika ( dostępne po kliknięciu na login ) uzupełnić potrzebne dane, a następnie w edycji artykułu zaznaczyć opcję "Gotlink - podlinkowanie" na "tak" i uzupełnić parametry.

Raz na 7 dni artykuły są podlinkowywane w gotlink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności