Skocz do zawartości

[startup] PresselPro.pl - automat do wymiany artykułów


Rekomendowane odpowiedzi

Skrypt precla sypie błądemi pod php 5.3

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/[b]...ciach...[/b]/public_html/index.php(1) : eval()'d code on line 1

Jest tego więcej.

Zminieli mi na serwerze kilka dni temu wersję php. Intalowane były gdy jeszcze obowiązywało 5.2. Jest jakaś rada na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli to możliwe to przydałoby się coś na zasadzie deeplink juggernaut z wordpressa.

W samym panelu jakaś bardziej rozbudowana pomoc lub chociaż opis systemu (np. przy dodawaniu arta nie ma info że synonimy wymagane, wiem oczywiste ale zawsze...), bo trafiłem najpierw na stronę a potem szukałem jakiegokolwiek info o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem opcję, która w sumie powinna być już dawno, czyli możliwość ustalenia dziennego limitu dodań.

Przy okazji troszkę zmienił się wygląd, więc w przypadku błędnego wyświetlania proszę wyczyścić cache przeglądarki.

I tak na koniec mała statystyka:

Przy pobranych 2385 artykułach zaindeksowanie na chwilę obecną to 91,59%, także całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam ponownie.

Parę dni temu wyszła nowa wersja systemu. Poniżej lista nowości:

  • całkowicie nowy wygląd (mam nadzieję że bardziej przyjazny),
  • nowy system pobierania artykułów, pobieranie artykułów w ramach danej grupy,
  • historia pobrań artykułów dostępna dla każdego użytkownika, można zobaczyć kiedy link został pobrany, zaindeksowany i kiedy ostatnio było sprawdzane zaindeksowanie,
  • dodano dodatkowe informacje o dodanych stronach (ilość pobranych artykułów, ilość zdobytych punktów, wersja skryptu),
  • poprawiona edycja artykułu (dodane m.in. podgląd artykułu po "wymieszaniu"),
  • przelewy punktów pomiędzy użytkownikami,
  • system wiadomości pomiędzy użytkownikami z powiadomieniami na email o nowej wiadomości.

W najbliższym czasie należy spodziewać się wprowadzenia integracji z seomatikiem i innych funkcji w zależności od potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System bardzo szybko zmienia się, a autor jest otwarty na wszelkie sugestie. Obsługa całości jest intuicyjna i przemyślana. Moim zdaniem to bardzo fajna alternatywa dla własnego zaplecza - wrzucamy parę swoich domen i w zamian mamy możliwość publikacji na wielu innych. Gorąco polecam tym bardziej, że artykuły w systemie bardzo szybko się indeksują (co zresztą widać w panelu, są podane godziny publikacji każdego artykułu, odpingowania i sprawdzenia zaindeksowania).

LaoHost - tani i niezawodny / dhosting.pl - dla stron o dużym ruchu, skalowalne zasoby z płatnością godzinową (link daje 5% rabatu) / spideric - genialny monitoring pozycji niezależny od sytuacji z proxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie i jak działa ten system, warto?

Ile jest zaindeksowanych precli w bazie oraz ile wynosi cena aby dodać wpis do wszystkich?

Są to precle publiczne?

Czy lepiej warto te pare zł. dołożyć i kupić wpis w prywatnych preclach?:)

Czy kiedykolwiek spędziłeś miłe chwile przed ekranem komputera? Internetowa gra Tibia IP Changer pokaże Ci wirtualne krainy które i Ty musisz zwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności