Skocz do zawartości

[startup] PresselPro.pl - automat do wymiany artykułów


Rekomendowane odpowiedzi

- czy precle, które musze stawiać w celu zdobycia punktów to jakiś autorki skrypt, czy wordpress czy jak?

skrypt jest autorski

- rozumiem, że wszystkie dosłownie dzieje się automatycznie? Moje precle same zapełniają się treścią u mnie jak i u innych(m.in. moimi artykułami)?

tak

- czy do swojego precla, mogę wrzucać niezależnie też swoje artykuły? jeśli to autorki skrypt - to przerabiać go itp?

artykuł dodaje się do wszystkich precli więc do twoich też

- jest jakiś limit co do linków wychodzących z precla?

tak 0 mogą być tylko linki z artykułów

- nie ma problemu, bym precle podpinał sobie pod SWL'e swoje oraz takie jak gotlink, seomatik, weblink itp :)?

pod precle nie podpisany niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok, dzięki, na takie odpowiedzi właśnie liczyłem.

Chętnie się przyłącze. Tak przy okazji - jaka jest obecna ilość domen/precli w systemie?

Agencja SEO z Katowic Intoseo - Pozycjonowanie Katowice
Wynajem myjek przemysłowych i warsztatowych - www.myjki360.pl

Dywaniki samochodowe https://topdywaniki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda proces dodawania artykułów? Dziś po południu dodałem 1 artykuł - niby wszystko OK - ale nadal nigdzie go system nie dodał.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, racja - tylko ten "opis" nie jest widoczny - czyli trzeba najechać myszką na tekst odnośnie grup by to wyczytać. A przeciętny kowalski nie ma o tym pojęcia. Proponuję obok tych tekstów zamieścić mała ikonkę " i " i wtedy każdy skuma. A najlepiej w takim przypadku co ja wyświetlić na czerwono, że projekt nie będzie dodawany. Bo mało kto czyta takie opisy które w 99% są tendencyjne i przy tytule opis jest "dodaj tytuł" więc po co to czytać ;) A tu nagle okazuje się ze grupy są kluczowe.

Dalsza sprawa, zaczęło mi dodawać artykuły - póki co na 2 stronach. Strony są z cyklu "nie ma szału" (w sensie podlinkowania itp.) - no ale OK, nie będę się czepiać - bo to początek systemu.

Dalsza rzecz co mi się rzuciła, to ten skrypt jest średni pod względem SEO. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to klikając w nagłówek zamiast przenieść do postaci: domena.pl przenosi na domena.pl/strona a to już jest dość spory błąd, który domyślam się, że z braku info. o optymalizacji został pominięty. Warto go poprawić dość szybko.

Kolejna sprawa, to brak walidacji artykułów odnośnie synonimów - już teraz widzę, że na tych "preclach" są artykuły które w tytule mają coś w stylu: "{To jakiś tekst|Jakiś inny tekst{|Znów tekst|Jakiś tekst" Czyli po prostu nie mają pozamykanych klamer i wszystko się wysłało na precla - co wygląda tragicznie. Warto by to było na etapie tworzenia artykułu z automatu wychwycone, że ktoś nie domknął synonimów, ze coś przycięło i usunęło (bo tu chyba tak to w tytule się odbyło). (na PW poszedł przykład tego co znalazłem).

Projekt istnieje z tego co widzę od maja i tak nie za wiele domen. I w dodatku dość słabe.

Ale mimo tego projekt mi się podoba i jest zrobiony "z pomysłem" - jestem gotowy w niego wejść, tak by zaczął faktycznie żyć. Szczegóły co mogę zaoferować - wyśle też na PW.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Projekt interesujący, chociaż wg mnie trzeba nieco przemyśleć i "zracjonalizować" punktację. No i oczywiście najważniejsze - autor powinien zrobić wszystko, by zwiększyć liczbę domen w systemie - obecnie jest około 75, gdyby było 10x tyle można zacząć zabawę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktacji są wprowadzane zmiany. Np. teraz punkty naliczane są 1 raz w miesiącu ( wcześniej co 7 dni ).

Co do ilości domen, to każdy narzeka że mało, ale prawie nikt nowych nie dodaje.

Jeżeli chcecie więcej to sami dajcie coś od siebie. System w założeniu ma łączyć po kilka domen każdego użytkownika w jedną grupę, ale jeżeli większość osób liczy że "admin" sam dodać 1000 domen to jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie, nie wymagam żeby autor systemu dodawał domeny. Domeny powinni dodawać użytkownicy jednak to po stronie właściciela leży marketing, promocja i pozyskanie jak największej liczy użytkowników. Wiem że rozkręcenie czegoś od 0 i osiągnięcie punktu krytycznego, od którego użytkownicy masowo zaczną dodawać większą ilość domen jest bardzo trudne. Przyjmijmy, że użytkownik chce wrzucić 50 domen - przy obecnej ilości okaże się więc, że ~ 40% domen z systemu należy do niego - korzyść jaką osiągnie jest więc nieduża. Przy ilości 1k domen byłby bardziej skłonny do dodania nowych 50. Domyślam się, że jak startowały SWLe to właściciele sami na początku dawali sporo swojego zaplecza. W Statlinku chyba był nawet jakiś ciekawy konkurs dla użytkowników dodających strony. Żeby wyjąć trzeba włożyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jest dobry, jednak niewiele osób o nim wie. Chyba błędem było umieszczenie tematu w tym dziale. Powinien być w " Preselle" i tam by znalazł największe zainteresowanie. Osobiście "Przedsięwzięcia Forumowiczów" wydaje mi się działem w którym mało się dzieje i w ogóle do niego nie wchodzę. Czasem mignie mi coś na stronie głównej jako najnowszy post. Czyli gdyby nie przypadek również nie wiedziałbym o PresselPro.pl Takie moje inne spojrzenie na problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do punktacji są wprowadzane zmiany. Np. teraz punkty naliczane są 1 raz w miesiącu ( wcześniej co 7 dni ).

Pora zatem zaktualizować FAQ.

Co 7 dni za każdą stronę przyznawane są punkty, w zależności od parametrów strony

Może warto pomyśleć o programie partnerskim, np za każdego zarejestrowanego użytkownika z refa, który w ciągu 2 tygodni doda domenę otrzymuje się ileś punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ostatni pojawiło się parę rzeczy o których warto wspomnieć:

  • Dodana funkcja podmiany linków w treści artykułu. Pary "anchor" -> "link" definiujemy w edycji grupy.
  • Znacznie poprawiony moduł odpowiedzialny za monitoring pozycji, dodane "lokalizacja", koszty, sprawdzanie z mapkami lub bez, sprawdzanie strony głównej lub konkretnej podstrony
  • Poprawiony błąd przy pobieraniu artykułu przy zaznaczonej opcji "Pobieraj wszystkie"

W najbliższym czasie planowana jest integracja z systemem "Seomatik".

Zapraszamy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności