Skocz do zawartości

Zerwał się sufit na Stadionie Narodowym


doler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale sensacja ... u mnie wczoraj tez odpadło trochę w mieszkaniu ;) dobrze że remont za 2 miesiące :D

taki los, taka karma, taki i..ta powielajacy tematy nie wiaodomo po co :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO całe EURO2012 i to koko koko … to jedna wielka kompromitacja naszego kraju …

POLSKA - bród, smród i ubóstwo

@ MaxPan

PIS mi nie płacił za tego posta ;)

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak np schody wylewali jak byly minusowe temperatury ;)

Coś tam słyszałem, że teraz są takie nowoczesne materiały/mieszanki że wylewać na mrozie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo nie ma sensacji jak poł miliona nagrody za dobrze wybudowany stadion. Zgred jak po remoncie znów Ci odpadnie to nie bądz głupia sknera tylko zadzwoń do wykonawcy i sypnij mu pół miliona za dobrą robotę;). W końcu nic się nie stało;P a dobrą pracę trzeba dobrze wynagrodzić;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te euro to przekręt dekady może nawet większy niż afera hazardowa :D

3/5 tej sumy co rzekomo poszło na stadiony i drogi pewnie już na zagranicznych kontach jest.

Dopiero jak się euro zacznie i obcokrajowcy zaczną foty robić i wrzucać do sieci to będą dopiero lali z Polski jaką wtopę zrobiła.Potem będzie szum , może nagonka w sieci , potem nakarnia nas jakaś inna afera a połowa pieniązków jak pozostanie na kontach zagranicznych tak pozostanie.

O Polsce to tam mało kto wie z zachodu jak jest jak wygląda i w ogóle , jest mnóstwo legend o wschodzie tak bujnych że basnie Andersena to jest amatorka ;)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLSKA - bród, smród i ubóstwo

Pogratulować samokrytycyzmu ;)

Panie i Panowie, żeby było to jasne - nie chciałem nikogo urazić, ale ja jestem na zachodzie i jak znajomi ze mną rozmawiają na temat POLSKI to ja świece oczami, a nie Wy.

Polskadirect.pl - Dobry katalog firm - Firmy od A do Z

REKLAMA od A do ZFIRMY REKLAMOWE – USŁUGI REKLAMOWE – AGENCJE REKLAMOWE – KATALOGI STRON I FIRMZAPRASZAMY DO REKLAMY

REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki tam najdroższy ? nie dość że w przeliczeniu na krzesełko cena zupełne normalna , to jeszcze budowany na bardzo trudnym gruncie no i miliard metrów powierzchni komercyjnej na wynajem/sprzedaż.

Wielkie mi halo z powodu zawalenia się kasetonu. Tylko pytanie kto wziął na barana Jarka ? ;) Trzeba powołać komisję śledczą. A Tusk powinien się podać do dymisji i oddać 3 dychy(wraz z ustawowymi odsetkami) za zepsuty kaseton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu rozmawiałem ze specjalistami na temat tego tupu usterek jak pęknięcia na ścianach, opady tynku - wtedy rozmawialiśmy o stadionie w Poznaniu.

Usłyszałem wtedy, że to zupełnie normalne i wpływa na to olbrzymia waga obiektu uciskająca na grunt (czy coś takiego). Usterki takie pojawiają się w przeciągu roku - później się je usuwa.

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że stadiony są takie drogie to nie jest wina jednej czy drugiej osoby.

To po prostu setki absurdalnych przepisów, wymogów etc. głównie nakręcają koszta. Po prostu co sejm to debilni posłowie kombinują, dokładają nowe przepisy i nawarstwiają ten problem. Pod tym względem jest 10 razy gorzej niż za "socjalizmu".

Drogie są nie tylko stadiony ale cokolwiek budowanego na większą skalę: autostrady, sieci energetyczne czy wodociągowe, cokolwiek.

Słyszeliście kiedyś żeby od 1989 jakiś sejm zmniejszył ilość przepisów albo urzędników? Tutaj nie ma lepszych ani gorszych każda partia i te same mordy pojawiające się w polityce od 20 lat maczały w tym palce: nie ma różnicy między Kaczyńskim, Tuskiem, Pawlakiem czy Millerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak np schody wylewali jak byly minusowe temperatury

A to akurat przy zastosowaniu odpowiedniego składu betonu nie jest żaden problem - pisze to czysto technologiczno - informacyjnie :D

No, chyba pierwszy raz nie mogę się z Tobą zgodzić ;)

Faktycznie niby można, po dodaniu odpowiednich składników, wylewać beton przy minusowych temperaturach. Można też postawić konstrukcję w rodzaju namiotu i ogrzewać w środku. Pracuję sporo na budowach (centra logistyczne, duże zakłady produkcyjne) i takie rzeczy widuję. Jest tylko jedno ale- bardzo często, po kilku miesiącach taki beton zaczyna się "sypać" kruszy się i pęka.

Nie wiem czy dlatego, ze jest to nieumiejętnie wykonane. Zbyt dużo widziałem tego na własne oczy, znam też takie przypadki ze słyszenia. Dlatego lać beton trzeba wtedy gdy jest odpowiednia temperatura, należycie przygotowane, uzbrojone podłoże. Wtedy kłopoty są mniej prawdopodobne. Ktoś tu ostatnio pisał, że pospiech to jest wskazany przy łapaniu pcheł. No i tak jest ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności