Skocz do zawartości

Zerwał się sufit na Stadionie Narodowym


doler

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale nie rozumiesz kontekstu moich wypowiedzi. Te wycinki o windykacji i nasyłaniu kolegów ? Pokaż mi cały kontekst bo tak to se możemy pisać? Windykatorzy to śmiech na sali i ostrzegam ludzi aby nie marnowali pieniędzy na nie. Co tu wiedzieć nie znam ani jednej osoby z której windykator sciągnął kasę, po za tym windykator nie ma żadnych instrumentów prawnych na ściągnięcie długu ,a pisać liściki z wypisanymi paragrafami to se może każdy i nie potrzebny mu windykator . Tylko komornik i "Wacławy" mogą skutecznie sciągnąć długi resztę obowiazuje prawo. Jeśli chodzi o prywatne ściągnie długów to prawie każdy kiedyś ściągał lub czekał na wyrok , nie którzy czekaja do dzisiaj a niektórzy z wyrokiem nic nie mogą zrobić , bo wszystko jest po zapisywane na kogos innego i nawet komornik jest uwalony , gdzie wtedy pozostaje ostatnia deska ratunku co? Żebyś tu zaraz ze mnie nie robił "ustawionego gościa" ale myśle że ci co stracili dużo kasy to wiedzą o czym mówię.

Cóż miałem pewne skromne doświadczenia jak dziesiątki tysięcy innych młodych Polaków którzy byli zmuszeni wychowywać sie na Hucie , Prahe czy innych tam powiedzmy tego typu osiedlach to nic wielkiego jestem jednym z tysięcy i nie rób ze mnie jakiegoś gangstera.

Skończmy temat odpowiedz se na ten post ja obiecuje że nie odpowiem możesz się wyszumieć :D

ps. ja nie widzę abyś ty się gdzieś podpisywał imieniem nazwiskiem czy swoje dane dawał możesz podać przykład?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Iran, Hercules, wyciągnijcie penisy na stół, zmierzcie kto ma dłuższego i dajcie ludziom spokój z tymi waszymi durnymi przepychankami, bo nie wiadomo kto jest gorszy, gość uważający się za copywritera, co zdania po polsku nie potrafi skleić i trudno rozczytać jego bazgraninę na forum czy facet z przerostem ego, który w każdym kolejnym temacie gra kogoś nowego i rzuca pseudoradami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chemis Zastanawiam się którym jestem? :D

Obstawiam dwójkę i się nie zgadzam , co ja aktor jestem :D a jeśli coś radze od siebie to znaczy że spotkałem się z taka sytuacją a nie wywróżyłem to czy usłyszałem od kolegi,bo wnioskuje ze chodzi ci o windyków albo fury:)

Owszem wymiana była bezsensowna fakt ,i może rzeczywiście za bardzo sie rozwijam w postach ,postaram się skracać wypowiedzi do minimum jak to np. max pan robi .No ale nie zawsze potrafię się powstrzymać jak ktoś takie opinie wystawia , takie opinie to se można na priv dawać, z tobą tez bym musiał teraz rozpocząć dyskusje na jakiej podstawie uważasz że są to pseudorady, jakis przykład konkretny + dowód? ale nie zrobię tego tym razem :) (powrót do początku akapitu)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I od nabijania się z przekolorowanej wiadomości o, nieomal, katastrofie stadionu, przeszliśmy do przepychanek, kto jest bardziej "polski" :yahoo: czuję się jak na jakiejś popijawie, gdzie temat prędzej czy później schodzi na politykę :) swojsko ;)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę osób przywoływało sławetnego Kaplera i rzeczywiście wywołaliście szydło z worka

https://tnij.org/qmwd

A co do budowy dróg po obejrzeniu ostatniego programu Bliżej, gdzie zaproszono przedstawicieli samych poszkodowanych to az noz sie w kieszeni otwiera a wiekszosc nawet nie zdaje sobie sprawy, ze nie chodzi o maly kawalek A1 a o zrojnowanie wielu malych podwykonawcow.

Polecam dla samego zobaczenia Hanny, ktora po objeciu wladzy mowi, ze trzeba wszystko naprawic po poprzednich nieudacznikach i opisuje makiete z ulicami wzdłóż i poprzek;]

No i jeszcze dzisiejsze opoznienie pisania matury w kilku szkoalch z powodu balaganu na kolei;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzik mi dziś zadzwonił 10 minut później niż zazwyczaj i nie zdążyłem na swój autobus, to też dodaj do listy przewinień władzy. I nie zapomnij o zatopieniu Titanica.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO całe EURO2012 i to koko koko … to jedna wielka kompromitacja naszego kraju …

Kompromitacją są ludzie, którzy pieprzą takie bzdury...

Przeciętny "polak" jest ekspertem w każdej dziedzinie o której mówią w TV. Każdą porażkę da się na kogoś zwalić ale przenigdy nie jesteśmy winni my. Masz problem z piosenką, która wygrała w całkowicie demokratycznym głosowaniu - dlaczego nie masz pretensji do siebie, że nie głosowałeś tylko do całego kraju, za to, że ją wybrał? Gdybyś czasem używał głowy nie kompromitowałbyś się w taki sposób!

Nie wiem czy krytykanci zdają sobie sprawę jakie problemy przy organizacji MS miało RPA? Czy wiecie co tam się działo? Zapewne nie bo Wy wiecie tylko to co można usłyszeć we wiadomościach lub przeczytać na Onecie.

Jest problem z autostradami? Jest! Kto winny?

Tusk - a gówn* prawda. Problemem są firmy, które podjęły się wykonywania tych prac - we większości nasi sprytni rodacy, którzy nie płacąc podwykonawcom(swoim polski kolegom) doprowadzają do ich buntu. Później ogłaszają upadłość i śmieją się w twarz. Co ma Tusk zrobić? Złapać za łopatę i ubijać nią asfalt?!

POLSKA - bród, smród i ubóstwo

-może u Ciebie w domu tak jest, nie wiem - ja nie mam podstaw do narzekania - mieszkam w małym, czystym mieście, znajomi są aktywni zawodowo, dobrze zarabiają i żyją na "zachodnim" poziomie. Jedynym problemem jest użeranie się z takimi maluczkimi "polaczkami", którzy wylewają swoje kompleksy i cały negatywny jad na wszystkich dookoła, zatruwając przy tym środowisko.

Na koniec wyjaśnienie - nie mam nic wspólnego z Panem Tuskiem, nigdy na niego nie głosowałem ale mam też serdecznie dość pisowskiej hołoty, smoleńskiego spisku i kilku innych spraw, którymi wódz jarek "podpala" społeczeństwo.

Ja się cieszę, że tak duża impreza odbędzie w naszym kraju, cieszę się, że w rejonie w którym mieszkam mogłem zatrzymać się wracając z wyjazdu i popatrzyć na piękną, choć jeszcze nie gotową autostradę, która miała powstać xxx lat temu a dopiero przyznanie naszemu krajowi euro dało małego kopa temu przedsięwzięciu, wiem, że nie będzie gotowa na czerwiec ale za rok się uda. Troszkę optymizmu Panowie i Panie bo czasem człowieka krew zalewa czytając żale zakompleksionych rodaków.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Jest problem z autostradami? Jest! Kto winny?...

Odbijając od autostrad, bo to problem dużo szerszy... Kto decyduje o wygranej w przetargu kiedy w grę wchodzi kasa ze środków publicznych/unijnych? Oczywiście nie Tusk, ale czy przypadkiem to nie On teraz (w sensie poprzednia i obecna kadencja) ze swoją ekipą miał (w sumie ciągle ma) doskonałą okazję tak dopracować przepisy, aby do tej kasy nie mogli się dobrać partacze? To nie oni mogą tak poprawic prawo by za decyzję o wyborze firmy w przypadku oczywistych naruszeń odpowiadała osoba dokonująca selekcji? Jak nie oni to kto? Przecierz już po wygranych przetargach na autostrady o ile pamietam to mówiono, że nie ma szansy by firmy się wywiązały z tego co miały w dokumentach przetargowych. Dobrze, że nie jestem zawałaowcem, bo bym nie dopisał tego postu do końca. A teraz raz, dwa , trzy, reeeeeeelaks.... :dostal:

PS. Moim zdaniem jak by PiS byl u władzy były by takie same wałki, może i większe. Jedyne rozwiązanie problemu z naszą władzą, to zrobić na narodowym zjazd wysztkich rządzących partii od '80 w PL z ich wszystkimi członkami. Do dostarczenia rozrywki dorzucic im ekipę RM z ich bojówkami. Zamknięcie ich na 24h, tych co przezyją zapakować w jakiś kontener i wysłać na wycieczkę w jedną stronę, bez możliwości powrotu. Urzędasów bym jeszcze oszczędził, bo jak by się trafila ekipa z jajami, to tak by prawo ustwili, że taki urzędniczek zanim by podjął decyzję zastanowil się ze 100 razy, bo w przypadku błednej decyzji dostał by tak po kieszeniach, że do końca życia mial by kolorowe sny.

Za bardzo sie zrelaksowałem chyba, ale ciiiiisza :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak by PiS byl u władzy były by takie same wałki, może i większe.

Święte słowa, w tej chwili nie ma dobrych kandydatów i opozycja zawsze wykorzystuje ten fakt wmawiając nam, że jak oni będą rządzić to będzie cud... Gdyby nie Smoleńsk i inne wyskoki Pana Jarosława to platforma nie byłaby u władzy.

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zakrecony

Ogolnie sie z Toba zgadzam. Przez 4 lata PO nie zrobilo nic aby zmienic chore prawo. Oczywiscie, ze nie moga ponosic odpowiedzialnosci za kazdy przetarg ale juz kryteria wyboru mozna zmienic. Teraz liczy sie glownie cena. Jest to najwieksza skladowa jezeli chodzi o wybor wykonawcy. Z tego co sie orientuje to nawet jezeli by sie chcialo nie mozna wybrac lepsze ale drozszej firmy, bo wtedy firma, ktora zaoferowala najnizsza cene moze wniesc pozew.

Cala historia z autostradami jest zatrwazajaca. Obietnice, ze na Euro 2012 polaczenia miedzy miastami gospodarzami beda gotowe, nie sa oczywiscie spelnione. Ale najgorsze jest to, ze wiele firm nawet nie dostalo za to pieniedzy i grozi im upadlosc. Po prostu zaponsorowaly calemu panstwu drogi.

Co do sufitu na Narodowym to niepotrzebnie jest to w ogole naglasniane. Jest to najprawdopodobniej wina wykonawcy i robienie z tego afery niczemu nie sluzy. Tylko odwraca sie uwage od spraw, w ktorych rzad rzeczywiscie zawinil. Bo pozniej wytykajac bledy PO znowu bedzie gadanie, ze krytykujacym to sie chyba nigdy nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janpos sufit to debilna, dziennikarska sztuka robienia afery na najnoormalniejszych rzeczach - niektorzy jak by dostwali pasy karate, to by smigali w czarnych z 10 DAN'em. Wystarczy iść do każego nowo pobudowanego budynku. Zawsze pojawi się jakas usterka, bo tak juz jest z nowopobudowanymi budowlami.

Co do przetargów, to przychodzą do mnie informacje na meila o przetargach i już nie chcę sprawdzać dlatego napiszę, że 99% ma to: Kryteria oceny ofert: najniższa cena. I nie było by to wcale takie złe, gdyby osoby podejmujące decyzję umiały zweryfikować, czy w danej cenie da się zrealizować to co wyszczególnia wykonawca, a niestety nie dość że w wiekszości przypadków nie mają kompletnie pojęcia o tym, to jeszcze w przypadku złej decyzji mogą liczyc na spore premie, zamiast ponosic konsekwencje swojej ignorancji, braku wiedzy i czego tam im jeszcze brakuje, a brakuje dużo, więc szkoda czasu by to powymieniać :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności