Skocz do zawartości

Kupię teksty


Chemis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, tym razem jestem zainteresowany kupieniem gotowych paczek tekstów od osoby zewnętrznej, ponieważ mój copywriter ma chwilowo urlop. Interesują mnie GOTOWE paczki tekstów, które mógłby otrzymać najpóźniej jutro do godziny 12. Tematyka to pizzeria Gdańsk, pralnia chemiczna Gdańsk, tania pralnia Gdańsk ->> to najważniejsze, potrzebne nawet na dziś. Do tego 2-3 paczki w temacie sklep zoologiczny (na jutro do 12)

Inne tematyki (interesują mnie naprawdę duże ilości tekstów od 50 do 100 w jednej paczce) to pozycjonowanie, kredyty (tutaj dokładniejsza tematyka po kontakcie) i wakacje (również dokładna tematyka po kontakcie), mogą być w ciągu kilku dni.

Wiadomości prywatnych NIE CZYTAM, zgłoszeń na maila niepodpisanych i bez portfolio również nie biorę pod uwagę.

Zgłoszenia kierować proszę na kf.raczkiewicz@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności