Skocz do zawartości

Szata paladyna i plus 20 manny do zaklęcia opętania SWL-em


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś czeka z niecierpliwością na tą grawkę? Ponad 12 lat czekania za kontunuacją. Czy Diablo III ma szansę na podbój komputerowych czytników w erze Warcrafta?

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

MaxPan przez Maxa Payne'a to prawie mnie z podstawówki wywalili :P z przyjacielem tygodniami nie chodziliśmy do szkoły, żeby w to pykać, bardzo miodna gierka :) a w DN 3D to do dziś czasem gram :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekM, jeśli podobał się tobie MaxPayne to polecam zagrać w TimeShift https://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&...ring=Time+Shift. Bardzo dobra gra rosyjskiego studio Saber, sukces rynkowy schrzaniony przez dystrybutora. Dostała wyróżnienie za najbardziej niedoceniona grę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @MaxPan, będę się musiał zainteresować :) Moja połowica dostanie szału, bo obiecałem jej, że po przejściu dwóch Dead Space, dwóch Mass Effectów i jednego Stalkera odłożę na chwilę granie :P to się zdziwi :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@janpos patrząc chociażby na trailery już mogę stwierdzić, że to nie będzie to, w czym się zakochałem jako dzieciak :P

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MP 3 wstawki z NY będą (stary Max), ciekawi mnie co innego jak rozwiążą bullet time w multiplayer (bo ma być).

Co do D3 to grałem w betę i jakoś mnie nie zachwyciła aż tak abym musiał mieć tą grę tym bardziej że na allegor EK D3 można kupić za 800zł :P. Pewno zagram jak cena zmaleje (do 100zł po wakacjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności