Skocz do zawartości

Szata paladyna i plus 20 manny do zaklęcia opętania SWL-em


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Grałem w betę i jak na razie jestem zadowolony z grywalności.

Jest trochę rzeczy które wydają mi się słabe ale grywalność jest i to jest najważniejsze.

Rozgrywka sieciowa i kontakt między graczami bardzo fajnie rozwiązane.

@MaxPan MaxPayne 1 to klasyka, gierka jak dla mnie przełomowa na tamte czasy, szkoda ze następne części już nie powalają.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoreander tak naprawdę to rzadko się zdarza, żeby druga, czy któraś tam z kolei część była lepsza od jedynki :P jedyne co przychodzi mi do głowy to AoE II (choć fabularnie gorzej od jedynki) i może GTA:VC.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie co innego jak rozwiążą bullet time w multiplayer (bo ma być).

w TimeShift-multiplayer zrobione bomby czasowe, co w obrębie parę metrów od wybuchu zatrzymują, spowalniają lub przyspieszają czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że jedna osoba grałą w Bete a reszta gdyba :) Grałem w bete - Diabełko bardzo fajne, jest pare zmian ktore mnie draznia jak brak dowlonego rozdysponowania punktów czy mala ilosc umiejtnosci jednak sama grywalnosc bardzo fajna :) Lubie tego typu gry wiec pewnie sie skusze. Grafika jak dla mnie w porzadku - nawet na moim leciwym sprzecie chodzi na max ;) jesli chodzi o Max Payne - widzieliscie chcoiaz filmik z gameplaya? Po pierwszych screenach tez wydawalo mi sie ze go zepsuja jednak jak jak zobaczylem filmik jakie mamy mozliwosci strzelanai to szczeka opada ;) IMHO będzie dawał mnostwo frajdy ze strzelania! :P

Filmik o którym mowa:

brak sygnatury :X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 klimat to był fajny w jedynce, która przeszedłem na wszystkie możliwe sposoby, na wszystkich poziomach trudności, wiele, wiele razy ;) Dwójkę przeszedłem raz i szczerze to nie mam nawet pojęcia gdzie ją teraz mam. A jedynka wciąż zainstalowana :D

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności