Skocz do zawartości

Szata paladyna i plus 20 manny do zaklęcia opętania SWL-em


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn system umiejętności został radykalnie uproszczony, zapewne między innymi w celach większego balansu w PvP i większej przyjazności dla nowych graczy (zresztą w World of Warcraft także drzewka umiejętności w najnowszym dodatku zostaną radykalnie uproszczone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie również odstrasza klimat nowego Diablo, takie cukierkowate można powiedzieć. W każdym razie ta część poszła w złym kierunku ale ludzie i tak to kupią. Najlepsza gra jaka by była to połączenie diablo II i klimatu Silent Hill I, to by była miazga. Do dzisiaj pamiętam tego kotka co wyskoczył z szafki w SH I :puknijsie:

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tum razem odpuściłem - nieprędko kupię i dam Blizzardowi zarobić.

Ale na pewno zamroziłem kasę na DLC do Battlefield 3 (wszystkie jakie zapowiedzieli dotychczas). Obecnie granie w FPS najbardziej odpowiada mi pod względem czasu koniecznego na grę i uzyskiwanie szybkich rezultatów :puknijsie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, ze podczas premiery "Diabolo 2" ;) byly dokladnie takie same narzekania na grafike i na klimat. Ze to juz nie to, ze pustynia i co to w ogole ma byc. Moim zdaniem Diablo 3 sie bez problemu obroni. A podczas premiery czwartej czesci znowu bedzie podobne narzekanie.

Co do rozwoju postaci to jest to kwestia co najmniej kontrowersyjna. Ale dopoki nie spedze przy grze co najmniej kilkunastu godzin nie bede go ocenial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając horrendalną cenę, to jest jedno przegięcie: nie pograsz w trybie single bez połączenia do netu. Np. jeżeli będzie awaria i padnie Ci połączenie do internetu to zdaje się masz 15 minut i jeśli do tego czasu net "nie wstanie" to następuje wyjście z gry.

Problem jest też w tym, że jeżeli będzie jakaś awaria ich serwerów albo konserwacja - co też się zdarza, to to samo - koniec grania w single (i multi oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie gratki dla wydawców gry za gratisy dla znajmych i dla Mnie :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności