Skocz do zawartości

Szata paladyna i plus 20 manny do zaklęcia opętania SWL-em


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem że nawet w 7-8h można przejść single, ale co to za przyjemność.

Ludzie jakieś pierdoły wypisują, kogo to obchodzi że jakiś hardcore koreańczyk przejdzie w kilka godzin nie zobaczywszy nawet połowy gry.

Normalnie się przechodzi jeden akt kilka godzin, czyli razy 4 co w przybliżeniu około minimum 20 godzin gry razy postacie x poziomy trudności.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co nie zmienia faktu, że gry sa coraz gorsze. Kiedyś można było kupić jedną grę i grać w nią tygodniami (THPS, AoE, GTA, etc) a teraz? Gry są na kilka-kilkanaście godzin. Dobrym przykładem jest to, że Dead Space przeszedłem w 12 godzin, a Dead Space 2 w niecałe 5. No i te samouczki... grając na NESie nikt mi nie musiał mówić, że mam np. przeskoczyć nad jakąś przepaścią. A teraz? Masa pauz, strzałek i opisów "Wciśnij [space], żeby przeskoczyć", "wciśnij [MB1], żeby strzelić", "to jest checkpoint"... no ludzie.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś można było kupić jedną grę i grać w nią tygodniami (THPS, AoE, GTA, etc) a teraz?

Nadal można grać w to tygodniami. AoE II to pierwsza gra, z jaką miałem w ogóle styczność, taka z wyższej półki a nie same pasjanse. Jeszcze na starym komputerze w piwnicy na Win95 chodziła, z trudem, z grafiką na ścianie, ale jednak :)

Edit: chociaż nie, najpierw było Heroes III ;)

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co za palant wrzucił do tej cudownej gry potwora o nazwie mięsny jeż...ręce opadają:/

BTW kolega przeszedł D3 w 22h, ale jeszcze się nie zmartwychstał, tzn. nie był przed kompem :)

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że gry sa coraz gorsze. Kiedyś można było kupić jedną grę i grać w nią tygodniami (THPS, AoE, GTA, etc) a teraz? Gry są na kilka-kilkanaście godzin.

Nieprawda. Nowe gry też mogą wciągać! W Europa Universalis 3 według steam grałem 296h. W Civilization 5 186h. W Heroes 3 grałem pewnie z 1000, ale to były inne dzieje (czytaj: masa wolnego czasu).

Treningi WattUp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywyn, to prawda. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że kiedyś nie było takiego wyboru i większość gier zdawała się być spoko. Teraz piractwo jest powszechne, przez co ktoś sobie grę pobiera, pogra godzinę i zmiana. Obecnie też można spędzić trochę czasu przy takiej rozrywce. Na przykład przy grze FIFA 10 (11 i 12 jakoś mi nam nie podchodzi) na x360 z kumplami i browarem spędziliśmy w sumie tyle godzin (po pracy oczywiście, hehe), że może i dobrze, iż brak takich statystyk.

Wracając do tematu D3 na pewno dość poważnym błędem jest uzależnianie gry single player od internetu. Serwery są czasem (nawet późnym wieczorem lub nocą w naszej strefie czasowej) przeciążone, co powoduje rozłączeniem z rozgrywki single player z informacją o przeciążeniu właśnie. Zdarzają się też problemy z zapisywaniem osiągnięć, co również spowodowane jest problemami technicznymi. Tak nie powinna wyglądać rozgrywka w trybie SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może to ja się starzeję, ale jakoś te nowe gry mnie nie wciągały... Zainstalowałem za to S.T.A.L.K.E.R.a i bawiłem się niesamowicie B)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o grach tak starych, że pamiętają układ warszawski B) ale o to, że z roku na rok gry są coraz gorsze (z nielicznymi wyjątkami).

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Jak widzę, nie każdy wie. O kasę. Robi się taką niby niedostępność... Teraz był rzut kluczy przy premierze, a następny dopiero w czerwcu. Jak za komuny.

Oczywiście... Klucze teraz pojedyncze są, ale za... zawyżoną cenę.

Sam w to nie gram, ale jestem przymuszonym obserwatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności