Skocz do zawartości

Szata paladyna i plus 20 manny do zaklęcia opętania SWL-em


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@seomator - moze o to chodzi, ze sa juz oficjalne wyniki sprzedazy i Diablo 3 jest najszybciej sprzedajaca sie gra na komputery, a praktycznie dorownuje przedazy MW i BO, ktore to mialy rekkord ale z uwzglednieniem komputerow i konsoli, a tutaj Blizz sprzedal w tak krotkim czasie tyle kopii ile sie sprzedaje na wszystkie platformy i po prostu braklo.

Raczej ciezko z gory zakladac, ze gra pobije rekord sprzedazy i wyprodukowac tyle egzemplarzy ile do tej pory nigdy sie nie sprzedalo na komputery i to jeszcze z duza nadwyzka. Poza tym same sklepy nie chcialby przyjac takich zapasow.

Na plus tez dziala to ze nie ma pirata i raczej nie bedzie, bo sporo rzeczy jest pobieranych online i trzeba emulowac serwer, a np. 2 lata po premierze Starcrafta 2 nie udalo sie zrobic pirackiego Battlenetu.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus tez dziala to ze nie ma pirata i raczej nie bedzie, bo sporo rzeczy jest pobieranych online i trzeba emulowac serwer, a np. 2 lata po premierze Starcrafta 2 nie udalo sie zrobic pirackiego Battlenetu.

ja mam lagi jak np. kopiuje coś przez ftp i to jest wg ciebie fajne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spookypld - zle sie wyrazilem - chodzilo mi, ze to jest na plus dla Blizzarda, ze nie ma pirata.

Mnie tam jakos cale DRM nie dziwi. Juz od dawna sa takie zabezpieczenia, wiec nie jest to jakas nowosc. Teraz Blizzard pokazuje, ze trzeba isc dalej i zrobic tak gre zeby pol zawartosci bylo generowane po stronie serwera i przy dobrym zabezpieczeniu zrobienie pirata jest bardzo trudne co skutecznie zabezpiecza gre.

Tez mnie to denerwuje, ale rozumiem producentow i nie dziwie sie ze jest to powoli standard. Mam tylko nadzieje ze Blizzard dorobi szybko serwery i w najblizszym czasie nie bedzie juz problemow. Natomiast sama usluga dziala dosyc bezbolesnie, bo jak pokazal juz Ubiosoft jakie dRM oni robia to czestow ogole gry sie nie dalo odpalic lub serwery byly wylaczone na kilka dni i koniec grania.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu - niekorzystny, ale jak siedziałem sobie 15.V o 23:59 i myślałem że albo polecę do Złotych Tarasów stać do 3 rano, albo będę polował po pracy i jeździł po całym mieście, to zdecydowałem się na szybkie kupno paypalem. Nie żałuję :)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na pierwszym akcie inferno i muszę przyznać, że bywa gorąco jak wyskoczy coś żółtego.

Jakby ktoś chciał czasem pograć (ja głównie zbieram gold) to Ania#2467

Acha, mam dostęp do piekielnego Pony Levelu, jakby ktoś był chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze się wstrzymuję przed zakupem i czekam na promocje. Obserwuję fora i tworzę w głowie taktyki. Najpierw pomysł był na DH, potem na Barba, teraz na Czarownika a potem pewnie jeszcze się parę razy zmieni zanim kupię grę.

Tutaj można poczytać o taktykach:

https://eu.battle.net/d3/pl/forum/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności