Skocz do zawartości

Sagittariuspl


neon103

Rekomendowane odpowiedzi

Przedzwoń do tej firmy i poproś pana D.Ch. to zasłaniają się prawem, że nic nie mogą powiedzieć.

Jak już pisałem - twierdzą tylko, że jest ich klientem. Chociaż sam twierdzi, że tam pracuje.

Orientuje sie może ktoś z Was czy firma SAGICO istniała w styczniu / lutym ?

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Długi (jak moje zobowiązania) wątek się wywiązał.

Ze swojej strony - jeszcze raz przepraszam Damiana. Wiem, że to tylko słowa i brzmi to conajmniej "nie na miejscu", ale naprawdę wiem, że zachowałem się ch*.

Jeśli chcecie (mimo wszystko) mi pomóc - dodałem krótkie info na końcu.

Aktualnie - jedna rata została dziś po południu wpłacona na konto firmy NEONEX. Niestety - niewielka, bo pierwsza płatność jaką otrzymałem od 4 miesięcy była niewiele większa od minimalnej krajowej.

Mam zamiar to spłacać w ratach tak szybko jak to tylko możliwe (mam nadzieję, że niedlugo wielkość i ilość moich FVAT się zwiększy).

Mam jeszcze na głowie bank, ZUS, US i rachunki za szpital.

Nie żalę się - to wszystko moja wina - kilka nieopłaconych FVAT, złe inwestycje, nie zareagowałem w porę.

Nie jestem zatrudniony w MentalWay - tylko współpracuję z nimi.

Pisałem już o tym Damianowi - jeśli stracę ten "kontrakt" - wtedy nie mając żadnego dochodu nic nie będzie stało na przeszkodzie by ogłosić upadłość i uciec za granicę - nie chcę tego robić. Jeśli jednak tak się zdarzy - wtedy i tak będę spłacał to zobowiązanie.

Nie mieszkam w mieście gdzie mam zarejestrowaną firmę - ale nie "ukrywam się".

Z mojej strony jeszcze raz przepraszam Damiana i GWARANTUJĘ - że cała kwota zostanie w końcu uregulowana (to pewnie nie będą 1-2 miesiące) - łącznie z odsetkami. Nie chcę by to ciągnęło się ani 1 dzień dłużej niż to konieczne.

Jeśli mimo wszystko ktoś z Was chce mi pomóc znów stanąć na nogi to chętnie przyjmę zlecenia programistyczne czy informację jakich narzędzi kto potrzebuję - mogę np. od ręki przygotować aktualną listę blogów AA do scrapeboxa na podstawie aktualnej bazy danej osoby - czyli dostaje ona tylko WARTOŚCIOWE adresy, takie, które sama sprawdziła.

Szkoda że Sagi tak skończył-widzę jednak melanż go poniósł (jak ktoś zna wie ocb).

melanż? nie stać mnie na alkohol w tym momencie, więc go nie piję.

-pojadę do jego matki, bo nie wiem gdzie on ukrywa się.

KALISZ

nie jest "pracownikiem" tylko "klientem".

Z FB wnioskuje ze od stycznia pracuje w tej nowej firmie "Me..alWay".

współpracuję. nie jestem zatrudniony w MentalWay.

jako klient dostaję małe zlecenia.

Przedzwoń do tej firmy i poproś pana D.Ch. to zasłaniają się prawem, że nic nie mogą powiedzieć.

Jak już pisałem - twierdzą tylko, że jest ich klientem. Chociaż sam twierdzi, że tam pracuje.

Orientuje sie może ktoś z Was czy firma SAGICO istniała w styczniu / lutym ?

współpracuję. w tym momencie jest to mój jedyny kontrahent.

firma SAGICO wciąż istnieje. niestety - od kilku miesięcy nie przynosi dochodów, więc istnieje tylko na papierze.

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można zamknąć temat i jestem dobrej myśli, że nie trzeba będzie go otwierać.

Fajnie jakby Dawid odezwał się na GG, mail, odebrał telefon itd. to nie byłoby tego tematu.

Ważny jest kontakt, ponieważ można zawsze jakoś dogadać się. Najgorsza cisza...

Mam nadzieję, że wpłaty będą spływały co miesiąc na moje konto bankowe. :D

Dziękuję serdecznie osobom, które podsyłały mi PW, e-maile - bez Was pewnie dalej sprawa byłaby niewyjaśniona.

Dawidowi także życzę dużo zleceń oraz wyjścia na prostą. Wierzę, że z czasem uda się...

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Kontakt zerowy, wpłaty nie zaksięgowane...Jakby ktoś miał jakiś kontakt do niego to proszę o podanie.

E-mail, telefon milczy. W mentalway.pl też chyba nie pracuje.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przepadł nam Sagi...

Grunt, że żyje - współpracuje dalej z MentalWay.

Tylko szkoda, że nie potrafi oddać moich pieniędzy.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności