Skocz do zawartości

Profesjonalna propozycja współpracy


sting2005

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To chyba jakiś żart... Wystarczy zobaczyć pierwsze 10 sekund nagrania - facet zerka do notatek, żeby przypomnieć sobie nazwę firmy, którą prowadzi... Komentarz jest chyba zbędny. Po co oglądać dalej? :dostal:

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie po nim jechać bo się zamknie w sobie,

a do autora, mała rada,

nigdy nie ujawniaj nazw większych firm z którymi współpracujesz, szczególnie robiąc black seo (tak precle to black seo)

Tani, szybki i niezawodny hosting, już od 35zł rocznie  - Webhosting1st

Sklep z częściami do laptopów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popłakałem się ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W naszym przypadku jest to dość inna usługa" :)

cóż... Dziś otrzymałem od kolegi skan pisemnej reklamacji jaką otrzymał otrzymał od swojego klienta (świadczy m.in usługi telefonii voipowej) "w trakcie rozmowy w słuchawce nastała głuchość" :)

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinni zmienić "Twarz" firmy. Jakby to samo powiedziała ładna cycata blondynka która co jakiś czas spojrzała by w dół by zerknąć ilę kosztuje wpis do jednego precla, nikt by się do tego nie przyczepił. I nie wyglądało by to nieprofesjonalnie:-)

:)

Kontakt: gg:7910861, PW
Zapraszam do sklepu: Sterkowski.pl - Czapki i kapelusze na każdą głowę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 sekunda, a potem od 60 sekundy... Dejavu :) W końcu jak się piszę precle zawodowo to trzeba umieć powtarzać treść w kółko.

A tak poza tym to z całym szacunkiem dla tej osoby ale do prezentacji warto wysłać kogoś kto mówi bez dziwnego akcentu.

No i poza tym co do choinki ma znaczyć "stworzymy dla Państwa najbardziej czasochłonną, najbardziej nudną pracę"? Ja nie chcę nudnej i czasochłonnej pracy, a już tym bardziej nie chcę komuś płacić za jej tworzenie dla mnie, więc nie, nie skorzystam z usługi :)

Zbiór kilku dobrych katalogów! katalogi.bazeus.pl, różne IP, różne DNSy... Obecnie wszystkie znów darmowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, z wykonaniem gorzej. Obejrzałem całość ale jakoś nie pamiętam co w ogóle oferują - poza tym, że precle - przydałoby się trochę więcej entuzjazmu... i cycków :) Pomyślimy nad modyfikacją jego pomysłu (hostessy w bikini reklamujące blasty SB itp :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności