Skocz do zawartości

hakerska mafija wymusza haracze


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak nie da się ich namierzyć to nie wiem czy warto to zgłaszać na Policję. Co innego jeśli da się ku..sa złapać.

e: Zabawne to czy nie ale gdybym takiego dorwal to szybko bym mu wyłączył takie pomysły i neostradę przy okazji.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby coś się stało koledze, to proponuję ostatni utwór w tym temacie :)

ja to nie wiem w ogóle co to WOW i co to za waluta jakieś 100 bit czegoś tam

ale pewnie to już nie te czasy, że czysta gotówka, pranie brudnych pieniędzy, haracze, narkotyki, handel kobietami itd..teraz są wymuszenia nawet nie wiem z jaką dziedziną powiązane ;)

maks daje mu 17 no może 19 lat, przecież za takie brednie to on może beknąć nawet poważnie

czy ludzie są aż tak dużymi idiotami? (nawet ci młodzi?)

a jak coś to niech zbierze tą cała "mafiję" i nagra jakiś ciekawy filmik ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jakby ktoś ci miał zrobić wjazd to by nie pisał maili tylko wpadł porozmawiać w cztery oczy. A już język lamusie itp wskazuje na nastolatka,zresztą godzina wysłania też trochę mówi o tej osobie. ;)

Myślę że krótką dobra ripostą go zgasisz a jak będziesz miał ochotę to odwrócisz sytuacje nawet :)

Tak dla zabawy se zrób taki myk i napisz że ok zgadzasz się zapłacić tylko nie masz bitcoinów i wpłacisz na numer konta zaraz całość byle dał ci już spokój , być może podjara się że mu się udało i pod wpływem emocji poda ci ten numer i jakieś dane i masz go ;)

skoro chce bitcoiny to zdaje sobie sprawę że to dosyć nielegalne :)

oczywiście tylko mi się tak wydaje.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to wyglada tak ze nie ma za bardzo sie czym przejmowac, kazdy moze sobie tora zainstalowac i wyslac maila, gosc jest nie namierzalny z tego co widze po naglowkach, wiec na chwile obecna policja to strata czasu, jak zacznie atakowac to wtedy moze sie odsloni bardziej i bede sie przejmowal;), bo narazie zeby sie uwiarygodnic gosc podal moje ogolno dostepne dane + fote z avatara na pio ;).

Na pio wkleilem, bo myslalem ze to jakas zorganizowana akcja ;) i wiecej osob to dostalo, a tu sie okazalo ze zostalem wytypowany :)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mailu się nie znajdzie ale po słownictwie, charakterystycznych błędach gramatycznych itd. można próbować i zweryfikować później analizując składnie zdań czy prawdopodobne jest, żeby to była ta sama osoba ;) Jeśli okaże się, że ktoś ze znalezionych ma konto na jakimś forum, będącym na liście rumaka to można się zastanowić co dalej :)

Wstępną listę można utworzyć z wyników pod frazami takimi jak np.:

https://www.google.pl/search?q=nooot+gimbusie

https://www.google.pl/search?q="jako+ze"+nooot

Niemniej jednak, to pewnie jakiś dzieciak i szkoda czasu...

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mailu kilka rzeczy się wyklucza, więc nie ma co się przejmować. Najpewniej to dzieciak lub konkurencja, bo jeśli ktoś faktycznie pracowałby w takiej zarobionej firmie to nie mógłby być takim frustratem (nie mówiąc o dalszych kosztach i ryzyku).

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności