Skocz do zawartości

hakerska mafija wymusza haracze


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

Mielno jest spoko w Łazach przez rok byłem dowódcą POWT (jest jeszcze w Mielnie strażnica ?) a z maile na Policje , co do "wizyty" to hakierki w 100% w gębie mocne jak realnie przychodzi co do czego to pryszcze i wągry im bledną....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mielno jest spoko w Łazach przez rok byłem dowódcą POWT (jest jeszcze w Mielnie strażnica ?) a z maile na Policje , co do "wizyty" to hakierki w 100% w gębie mocne jak realnie przychodzi co do czego to pryszcze i wągry im bledną....

wojsko sie z mielna wynioslo juz jakis czas temu z tego co wiem, a klimat w sezonie w mielnie rzec mozna jest 'specyficzny' ;)

Kontakt: email/gtalk:pawel@tykwinski.pl, gg:5154380, skype:clpik-

NAJLEPSZY tani hosting W SIECI! Jeszcze lepszy HOSTING SEO

428x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specyficzny to mało powiedziane... W Mielnie w sezonie byłem raz (pojechaliśmy z kumplem żonglować na deptaki i zbierać do kapelusza) i więcej nie pojadę. Za dużo nawalonych tłumoków się tam jak dla mnie kręci. Spędzałem w tym roku sylwestra w Unieściu i było nawet spoko, chociaż na deptaku też parę razy butelka od szampana przeleciała mi nad głową, ale to już raczej taki folklor.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kicha :) , "mieszkałem" kiedyś rok w Stilo (tam jest najwyższa latarnia morska w PL) - w czasie całego sezonu na dzikiej plaży naliczyłem może z 30 osób ;) , wodę z takiego źródełka leśnego to baniakami do domu woziłem :) , brakowało żarcia to sie dzika strzeliło ;), brakowało wódy to też sie dzika strzeliło ;) - to se ne wrati ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojsko może i się wyniosło, ale z tego co kojarzę, to wojskowy ośrodek tam dalej funkcjonuje ( z którego usług korzysta bardzo wielu moich znajomych wraz z rodzinami ;)

od dawna mnie nie stać na polskie morze, zresztą pijane 17 latki (też takim byłem, ale u nas bywała jakaś kultura picia i zachowania ) udowadnia mi, że nie ma sensu tam się bawić kiedyś klub Bajka prezentował fajny poziom, ale z czasem zrobiła się rudera za 20 złotych z tego co miło wspominam, to dwie panie kasujące bilety

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Herkules Bajka to w ogóle ścierwo (przynajmniej ta działająca w Koszalinie poza sezonem, swoją drogą już upadła). Muzyka tak głośna, że mózg się o nerki obija, parkiet otoczony metalowymi barierkami... Raz tam byłem, więcej nie pójdę. Z konkretnych lokali w Koszalinie to Plastelina, Onyx i od biedy Kreślarnia.

A co do kultury picia, to również na piwko chodziłem (za małolata piło się po lasach, za garażami), ale zawsze po sobie sprzątaliśmy i nigdy nie robiliśmy burd. A teraz? Mieszkałem 3 lata w akademiku. Na pierwszym roku było naprawdę fajnie, fajne posiadówy w/przed/za akademikami, kreślarnia. A teraz? Z roku na rok jest coraz gorzej. Teraz mieszkam z dala od aka i jest mi baaardzo dobrze.

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO oprtatora / właściciela / organizacji Bitcoina też mozna wysłac maila, że wymuszają haracze i niech im zablokują konto (choć NIE MAM NAJMNIEJSZEGO pojęcia jak to działa wiec może i takiej opcji nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwyczajnie nadużywanie słowa "haker" . Haker ,hakerka jest to pewna określona kultura lub nawet subkultura, a to co chce zrobić ten człowiek to zwykła "dziecinada" , ale skutki z takiej dziecinady. czyt. zabawy mogą być niestety przykre.

Wykonać prosty DDOS to nie jest żaden problem,a dodatkowo jest to atak niewykrywalny ,a to z tego względu,że DDOS można bardzo prosto zamaskować przy wykorzystaniu licznych Proxy w tym TOR-a.

Ataki DDOS w obecnych czasach robią 10 - letnie dzieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności