Skocz do zawartości

hakerska mafija wymusza haracze


Kulfik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Większość firm hostingowych dostały tego typu wiadomości email - haracz albo atak na serwery.

W dodatku w mailach podają że położyli serwery firmy netart nazwa.pl (ile w tym prawdy nie wiem czy podają prawdziwe informacje ale co prawda netart padło i na pewno mieli duże straty).

edit

W sumie nie zauważyłem- link 2 posty wyżej opisuję całą sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak to się dalej rozwinie. Netart miałby płacić haracz czy został wybrany bo jest znany?

P.S. Mam u nich jeden z serwerów.

e: intryguje mnie też duża liczba gości obserwujących ten temat

22 Gości

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każda strona ma uptime 100%, istnieje coś takiego jak prace serwerowe :rolleyes:

z mojej strony to był żart, ale widać nie zrozumiany...

ale z drugiej strony taka poważna firma jak kaspersky na czas prac serwerowych powinna wrzucić jakiegoś mirrora na innym serwerze

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności