Skocz do zawartości

Dobry copywriter - gdzie znaleźć


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze poszukujesz dobrego copywritera, a może ktoś inny szuka, to mogę polecić osobę z kilkunastoletnim doświadczeniem - perfekcyjna korekta, idealna polszczyzna, redakcja prac licencjackich nawet z ekonomii - więcej przez pw (cena to: 50zł - 70zł za 1800 znaków - w zależności od tematu; duże doświadczenie w tekstach kulinarnych - m.in. tłumaczenie przepisów z kilkunastu języków i znajomości wyspecjalizowanego słownictwa).

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

kurs copywritera to około 600-1000zł sam w jednym właśnie uczestnicze ;)

a to dobre, pewnie w takim ;)

https://www.ekademia.pl/kurs/MasterCopywriter

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Są różne serwisy, na których można znaleźć dobrych copywriterów. Poszukaj a znajdziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli jeszcze poszukujesz dobrego copywritera, a może ktoś inny szuka, to mogę polecić osobę z kilkunastoletnim doświadczeniem - perfekcyjna korekta, idealna polszczyzna, redakcja prac licencjackich nawet z ekonomii - więcej przez pw (cena to: 50zł - 70zł za 1800 znaków - w zależności od tematu; duże doświadczenie w tekstach kulinarnych - m.in. tłumaczenie przepisów z kilkunastu języków i znajomości wyspecjalizowanego słownictwa).

Przepraszam, że akurat moja krytyka się oprze na poście kolegi, ale to nie będzie dedykowane do Ciebie, tylko do zjawiska ;)

Często mnie wkurza, gdy ludzie myślą, że Copywriter to polonista. Najgorsi na świecie Copywriterzy to właśnie poloniści, dziennikarze itp., którzy operują tym specjalistycznym słownictwem :D

Nie wiem czemu wielu się wydaje, że jak nawymyślają tych dziwnych słów, pokomplikują zdania, powplatają w nie jakieś dziwne wyrażenia, to wtedy będzie ok.

Tymczasem copywriter ma sprzedawać!

Gdzie jest napisane, że copywriter jest pisarzem? Wszędzie piszą, że jest autorem reklam.

------------

Napisałem w życiu kilka ofert, nie uważam się za copywritera, nie mam żadnego kursu, robię błędy w budowie zdania, ale moich klientów nie obchodzi piękny język, tylko produkt lub usługa, którą mam im przedstawić.

Mam nadzieję, że każdy kto przeczyta moją wypowiedź, będzie umiał odróżnić copywritera od pisacza i tego co pisze precle w stylu:

Oferta na Allegro: Profesjonalny copywriter - kup teraz 2zł

Jak się uczysz angielskiego, ale się nauczyć nie możesz, to może mogę Ci jakoś pomóc? Taki oto angielski projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności