Skocz do zawartości

optymaizacja feedburnera


wonder

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie, gdzie w ustawieniach feedburnera mogę zmienić czas dostarczania postów z moich stron na czyniki RSS? np. publikuję wpis i on praktycznie od razu jest na danym czytniku np. Googla a ja po np. 10 min zauważyłem tam jaką literówką lub błąd, poprawiam ją ale już nie poprawi się to w czytniku RSS i tam będzie nadal z błędem. wiem że można ustalać godziny dostarczania wpisów poprzez mail (delivery options) i to mam skonfigurwane by wpisy wysyłał później niż od razu po publikacji. nie moge jednak w żaden sposób znaleźć opcji gdzie można zmienić godziny dostarczania wpisów na czytnik rss przy pomocy feedburner. Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz wprost zmienić godziny 'dostarczania' treści do feedburnera. Możesz kompletnie wyłączyć opcję pingowania jeśli to jest na wordpressie...

To co możesz zrobić po usunięciu błędów we wpisach które już trafiły do feedburnera to:

1 Spróbować zapingować feedburnera uzywając tej strony: https://feedburner.google.com/fb/a/ping

2 Zrobić Resync feeda- to jest zresetować i odświeżyć kompletnie feeda- zalogować się do feedburnera, kliknąć na zakładkę 'Troubleshootize' zjechac na dół i kliknąć na buton z Resync Now.

byłoby fajnie gdybyś dał znać tu na forum czy któraś z opcji ci pomogła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak się to stało, ale teraz wchodzę na czytnik googla w którym subskrybuję też własne strony, i widzę że ta poprawka którą zrobiłem (chodziło o tytuł wpisu) wyświetla się już poprawiona; a jeszcze rano, zaraz po opublikowaniu wpisu było z błędem, a teraz wyświetla już poprawnie; wygląda na to że feedburner sam uwzględnił to co zrobiłem po 10 min z wpisem

zatem nie korzystałem z Twoich rad, ale dzięki Ci za nie, może w przyszłości się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności