Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy zniknęło mi z konta 97 punktów. W kolejce jest 96, a zablokowane 193. Skąd taka różnica?

Nie ma żadnej różnicy 96 +97 = 193 Była ręczna korekta ilości dodań na dzień

Już niedługo będzie można śledzić co się dzieje z punktami u każdego użytkownika.

Było w kolejce 193, zostało odjętych 97, to 97 powinno wrócić na konto, a nie wróciło.

Inaczej: było na początku 500, zostało dodane 44 i w kolejce jest 96, to na koncie powinno zostać 360, a jest 263, czyli brakuje 97. Coś źle policzyłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mam blokadę - dodało mi stronę do 100 katów, zablokowało 410 pkt i tyle ... popchnac project plizzz :) domena na m... ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację:

W dniu 2012-06-10 19:15:04 użytkownik webmaster napisał:

Kolejka została poprawiona. Mam nadzieję że dodaje się już dobrze.

ale niestety dalej brakuje 97 punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 czerwca można liczyć na promocję dla mniejszych graczy? :( Najlepiej powrót do tej 50zł za 500 punktów :)

Wszystko w Warszawie - fryzjer wilanów - pełen zakres, ubezpieczenie samochodu, domu, mieszkania, firmy. ubezpieczenia na Bemowie - tu nas znajdziesz - zapraszam do kontaktu ubezpieczenia w Wilanowie Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się punkty nie kalkulują ze stanem, który powinien być. :>

Proszę jeszcze o trochę cierpliwości tych wszystkich co się im wyższa matematyka nie zgadza. Szczególnie Ty Kukis dobrze wiesz, że nie mam zamiaru nikogo oszukać a wszelkie wątpliwości są rozwiązywane zawsze na korzyść użytkowników systemu.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 15 czerwca można liczyć na promocję dla mniejszych graczy? ;) Najlepiej powrót do tej 50zł za 500 punktów :jezyk1:

Jest przygotowywana ciekawa promocja, która będzie atrakcyjna zarówno dla osób dodających kilka stron jak i dodających dziesiątki stron do katalogów.

Szczegóły będą w tym wątku a informacja o tej promocji będzie widoczna w mojej stopce.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie było.

Planujesz wprowadzić opcję edycji wpisów ? Łącznie z url dodanej strony ? Np. za drobną opłatą albo za darmo. Chodz mi głównie o podmianę tylko linków w treści i dodanej strony.

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie było.

Planujesz wprowadzić opcję edycji wpisów ? Łącznie z url dodanej strony ? Np. za drobną opłatą albo za darmo. Chodz mi głównie o podmianę tylko linków w treści i dodanej strony.

Jest przygotowana inna opcja o bardzo podobnej funkcjonalności. Zostanie dodane do panelu klienta prawdopodobnie pod koniec miesiąca.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak dodać stronę do nowo dodanych katalogów w katsystem. Na początku było 488 katalogów, teraz ponad 500, jak to zrobić aby strona dodała się tylko do tych ostatnio dodanych?

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak dodać stronę do nowo dodanych katalogów w katsystem. Na początku było 488 katalogów, teraz ponad 500, jak to zrobić aby strona dodała się tylko do tych ostatnio dodanych?

Sprawa jest bardzo prosta obecnie jest 505 katalogów a dodałeś do 488 różnica wynosi 17

wybierz :

Liczba katalogów: 17

Liczba katalogów dodawanych jednocześnie: 17

Odstęp między dodaniami: wszystkie naraz

Pozostałe parametry pozostaw bez zmian

Ponieważ system sprawdzi gdzie już wpis jest dodany wiec doda tylko do 17 "nowych" katalogów gdzie wpisu jeszcze nie ma.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności