Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
dodałem wczoraj kilka stron ale mają nadal status "Czeka na weryfikację" - skoro już na samym początku obsługa tak niemrawo działa to przypuszczam, że później będzie jeszcze gorzej

Zacznijmy od tego, ze należy czytać maile przychodzące na zarejestrowany w systemie adres e-mail. Oczywiście, ze wszystkie twoje projekty czekały na weryfikacje bo opisy były bez synonimów. Dotychczas jak trafiał się taki wpis lub z innym błędem to wysyłałem informacje do właściciela wpisu i czekałem ma poprawienie. Zaakceptowałem te wpisy teraz bo po dokładnym sprawdzeniu widzę, że są dodane testowo do kilku katalogów.

Wpisy są moderowane kilkakrotnie w ciągu dnia, ale w związku z podniesionymi zarzutami ustanawiam jedna ważna zasadę:

Jeżeli wpis nie będzie spełniał warunków pozwalających aby go dodać do katalogów to do właściciela wpisu będzie wysyłana stosowna informacja a sam wpis będzie usuwany

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy mogę się spodziewać promocji na katalog.

Ceny już w tej chwili są promocyjne bo np. przy zakupie 5000 pkt. cena za dodanie 1 wpisu wynosi 0,15 zł (15 groszy) co w powiązaniu z bardzo szybka moderacją, mocą katalogów jest jedna z najniższych cen na rynku.

Przygotowujemy promocję w najbliższym czasie. Nastąpi ona po zakończeniu przebudowy dwóch modułów w katSystem.pl.

Informacja o promocji pojawi się oczywiście na forum w tym wątku.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Resful ile obecnie jest katalogów w systemie?

--- juz znalazłem 532

Dane już nieaktualne obecnie jest 536 i nowe cały czas dochodzą. Podana liczba będzie się teraz każdego dnia zmieniała na wyższa i równocześnie będzie rosła ilość katalogów z PR

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie rozliczenie ilości pkt? Co na ile poszło?

Poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni. Każdy zostanie rozliczony co do pkt.

Jak na dzień dzisiejszy to jesteś na plusie, tz. masz więcej punktów niż zakupiłeś.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z katsystem.pl w dużej skali i mogę w pełni polecić. Fakt, że system dopiero rusza i ciągle są poprawki, naprawy itd. ale kontakt z autorem jest bardzo dobry (choć restful ma mnie już pewnie dosyć), sugestie poprawek są brane pod uwagę i jeśli mówi, że coś będzie zrobione, to znaczy że będzie - potrzebna odrobina cierpliwości ;) Katalogów też ciągle przybywa, dziś już 552.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było podać gdzieś u góry liczbę katalogów wg skryptu.

Tez jest to przygotowywane, ale są sprawy ważne i bardzo ważne związane z katsystem.pl. Ta sprawa należy tylko do ważnych i jest odłożona na później.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności