Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

micho1984, poczekaj spokojnie, to jest nowy projekt, nadal trwają nad nim prace, mam 100% pewności, że wszystkie błędne linki zostaną poprawione. Daj troszkę czasu właścicielowi na rozwiązanie problemu.

W tym seo katalog -u nie może zabraknąć Twojej strony - www.seokatalog.pl - PR4

Zegarki szwajcarskie - Bisset - https://zegarynka.pl i Katalog firm - https://otofirmy.pl - zapraszają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micho1984, poczekaj spokojnie, to jest nowy projekt, nadal trwają nad nim prace, mam 100% pewności, że wszystkie błędne linki zostaną poprawione. Daj troszkę czasu właścicielowi na rozwiązanie problemu.

Ja rozumiem tylko chciałbym znać odp.

Do projektodawców:proponuję w systemie zrobić historię punktów - myślę, że ta funkcjonalność będzie pomocna nie tylko mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

micho1984, poczekaj spokojnie, to jest nowy projekt, nadal trwają nad nim prace, mam 100% pewności, że wszystkie błędne linki zostaną poprawione. Daj troszkę czasu właścicielowi na rozwiązanie problemu.

Ja rozumiem tylko chciałbym znać odp.

Do projektodawców:proponuję w systemie zrobić historię punktów - myślę, że ta funkcjonalność będzie pomocna nie tylko mi.

Dziękuję za propozycję, ale ten temat był już poruszany i pisałem, ze będzie szczegółowe rozliczenie punktów.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro w takich przypadkach pojawi się wyraźna informacja.

Czytam, że 'już jutro' od chyba 3-4 dni. ;)

Kukis powiem szczerze, że mnie irytujesz. Nie wiesz o co chodzi a się wypowiadasz jak wyrocznia.

ok

Aleksandra zakupiła punkty i przy zakupie podała adres mailowy xxx@yyy.pl i numer telefonu 654 654 654 a w danych w systemie podała adres mailowy yyy@zzz.pl oraz numer telefonu 456 456 456. Ja z payu.pl otrzymuje dane zawierające imię i nazwisko oraz podany adres email i nr telefonu. Po tych danych system identyfikuje użytkownika aby pobrać dane do wystawienia faktury. Jeżeli ktoś podaje różne dane to trudno wiedzieć która wpłata do którego konta została zrobiona.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu z mojego konta zniknęło 97 punktów. Byłbym spokojniejszy, gdybyś potwierdził, że wiesz o tym i kiedy mniej więcej te punkty wrócą na moje konto. Na początku system działał dużo lepiej. Można było podejrzeć kolejkę do zapisu, skasować wpisy i punkty automatycznie wracały. Teraz tą funkcjonalność zlikwidowałeś i pojawiły się problemy.

Co się dzieje z linkami uszkodzonymi? Codziennie zgłaszam nowe i nic z nimi nie robisz. Wydaje mi się, że jest coraz gorzej. Na początku wszystkie były OK, potem było 25% uszkodzonych, później 50%, a w dzisiejszych wpisach widzę 75% niedziałających!

Nie lepiej byłoby najpierw zlikwidować błędy, a potem rozbudowywać system? Ty robisz odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodawaniu do katalogów jest pole

Do ilu katalogów (maksymalnie) ma zostać dodana Twoja strona? Katalogi wybierane są losowo.

Dlaaczego nie ma opcji do wszystkich ? Skąd mam wiedzieć ile jest katalogów ?

Witam.

Z tego co wiem to masz taką informację na stronie głównej katsystemu ;) Nawet jest opisane ile katalogów z jakim PR...

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel strasznie muli...

Możesz skonkretyzować co to znaczy według Ciebie "muli", bo nie obserwuje nic takiego u siebie. Może wyłącz programy do ściągania plików. Zazwyczaj one mocno ograniczają pasmo połączenia internetowego.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności