Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jest trochę lepiej, wszystkie dzisiaj dodane linki działają, część zgłoszonych niedziałających też już działa. Chętnie skorzystałbym z nowej promocji, ale najpierw musiałbym dostać potwierdzenie, że wiesz o brakujących 97 punktach na moim koncie i kiedy mniej więcej wrócą na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę lepiej, wszystkie dzisiaj dodane linki działają, część zgłoszonych niedziałających też już działa. Chętnie skorzystałbym z nowej promocji, ale najpierw musiałbym dostać potwierdzenie, że wiesz o brakujących 97 punktach na moim koncie i kiedy mniej więcej wrócą na konto.

Czytałem Twoją informację jakoby zniknęło Ci 97 punktów. Ponieważ według mnie jest to mało prawdopodobne, mam to zapisane aby szczegółowo to zbadać i podać Ci co się stało z punktami. Jednak prosiłbym o trochę cierpliwości w tym temacie (5-6 dni). Prześlij mi ticketa przez katSystem które ze zgłoszonych linków jeszcze nie działają. Wydaje mi się, że wszystkie problemy z tym związane dziś zostały rozwiązane, aczkolwiek mogłem coś pominąć i Twój ticket pomoże mi definitywnie zamknąć ten temat, jeżeli jeszcze istnieje.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ale po zalogowaniu i zapamiętaniu hasło nie pokazuje mi się juz strona główna, takie info powinno byc również przy dodawaniu strony.

Powinna byc również możliwość zaznaczenia opcji aby dodawał w przysżłości do nowo powstałych katalogów.

Na początku tak było z automatu ustawione, ze np. kupiłeś 500 pkt a katalogów było 488 to ostawiłeś ze ma dodać do 500 katalogów i system dodał Ci do 488 a później jak przybyły nowe katalogi to dodawał automatycznie. Odeszliśmy od tego jak ludziom zaczęły "znikać" punkty z konta a nie potrafili dokonać prostego sprawdzenia matematycznego. Teraz będzie tak ze jeżeli jest dostępnych katalogów 602 to maksymalna ilość jaka będziesz mógł wpisać do dodania będzie 602. Uprości mi to sprawę z rozliczeniem punktów i uwolni od sprawdzania i analizowania co się stało z 4 pkt. Kowalskiego. katSystem nie będzie rozbudowywany w nieskończoność i już niedługo dojdziemy do zaplanowanej liczby katalogów w systemie. praktycznie to już wszystkie katalogi są, tylko należy je podpiąć do systemu.

Natomiast jeżeli chodzi o pierwszą sprawę to jeżeli dobrze zrozumiałem to komputer zapamiętał wszystko i po wpisaniu adresu strony wchodzisz od razu do panelu klienta. Jeżeli to jest to, to wychodząc z systemu należy kliknąć "wyloguj" w prawym górnym rogu ekranu i problem będzie rozwiązany. :)

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko widać jak na dłoni:

Zablokowane punkty: 213

Strony w kolejce: 116

czyli brakuje: 97

Na ticketa już pisałem 2 tygodnie temu i odpisałeś, że wszystko jest ok, poza tym na forum odpisujesz dużo szybciej niż na ticketa, a promocja jest tylko do jutra:)

Czyli do znudzenia to samo pytanie: dlaczego ilość zablokowanych punktów nie jest równa ilości stron w kolejce? Spróbuj tak wytłumaczyć, abym zrozumiał.

Jeszcze raz przypomnę jak to się stało. Ponad 2 tygodnie temu zleciłem dodanie do 120 katalogów. W kolejce pojawiło się błędnie 290 wpisów zamiast 120. Zacząłem sam kasować i za skasowane wpisy z kolejki punkty wracały na konto. Problem pojawił się kiedy zlikwidowałeś możliwość edycji kolejki. Ponieważ dalej się upominałem, że jest ich za dużo, część wpisów z kolejki skasowałeś ręcznie, ale zapomniałeś punktów za te wpisy odjąć z zablokowanych i przenieść do dostępnych. Nie rozumiem, jak taka prosta sprawa ciągnie się już 2 tygodnie, to przecież można załatwić od ręki. Jeśli uważasz, że się mylę w obliczeniach, podaj mi swoje wyliczenia.

edit:

Próbowałem liczyć zupełnie innym sposobem, ale wynik jest taki sam:

Na początku było 515 punktów.

Dodanych stron jest 159.

W kolejce oczekuje 116.

Czyli stan konta powinien wynosić: 515-159-116=240, a jest 143, czyli dalej brakuje 97.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystko widać jak na dłoni:

Zablokowane punkty: 213

Strony w kolejce: 116

czyli brakuje: 97

Na ticketa już pisałem 2 tygodnie temu i odpisałeś, że wszystko jest ok, poza tym na forum odpisujesz dużo szybciej niż na ticketa, a promocja jest tylko do jutra:)

Czyli do znudzenia to samo pytanie: dlaczego ilość zablokowanych punktów nie jest równa ilości stron w kolejce? Spróbuj tak wytłumaczyć, abym zrozumiał.

Jeszcze raz przypomnę jak to się stało. Ponad 2 tygodnie temu zleciłem dodanie do 120 katalogów. W kolejce pojawiło się błędnie 290 wpisów zamiast 120. Zacząłem sam kasować i za skasowane wpisy z kolejki punkty wracały na konto. Problem pojawił się kiedy zlikwidowałeś możliwość edycji kolejki. Ponieważ dalej się upominałem, że jest ich za dużo, część wpisów z kolejki skasowałeś ręcznie, ale zapomniałeś punktów za te wpisy odjąć z zablokowanych i przenieść do dostępnych. Nie rozumiem, jak taka prosta sprawa ciągnie się już 2 tygodnie, to przecież można załatwić od ręki. Jeśli uważasz, że się mylę w obliczeniach, podaj mi swoje wyliczenia.

edit:

Próbowałem liczyć zupełnie innym sposobem, ale wynik jest taki sam:

Na początku było 515 punktów.

Dodanych stron jest 159.

W kolejce oczekuje 116.

Czyli stan konta powinien wynosić: 515-159-116=240, a jest 143, czyli dalej brakuje 97.

Na początku miałeś 515 pkt.

Stan konta wynosi 143 pkt.

Dodanych jest 159 stron

Zablokowanych punktów 213 pkt.

515 - 143 - 159 - 213 = 0

Czyli z matematycznego punku widzenia bilans wyszedł nam na zero, czyli nigdzie nie zaginęło 97 punktów.

Teraz odpowiem na pytanie które zaraz się pojawi: Skąd się bierze różnica 97 punktów pomiędzy ilością w kolejce oczekujących stron a liczbą zablokowanych punktów. Wynika to np. z dodania do większej ilości katalogów niż jest w systemie.

W tym tygodniu zostanie wgrana aktualizacja na serwer, która uniemożliwi dodawanie do większej ilości stron niż jest w systemie i to zarówno przy wyborze ogólnym jak i przy pomocy określonych parametrów. Tym samym ilość zablokowanych punktów będzie zawsze równa ilości stron w kolejce. Wyeliminujemy takie przypadki jak ten opisywany powyżej.

Już w najbliższym czasie kasowanie wpisów z przywróceniem punktów będzie możliwe tylko przez pierwsze 7 dni od dodania wpisu do katalogu, po 7 dniach nadal będzie możliwe kasowanie jednak bez zwrotu punktów na konto.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie co masz zamiar zrobić z tą różnicą. Dostanę z powrotem te brakujące 97 punktów, czy nie?

Twoje wyliczenia zgadzały by się pod warunkiem, że ilość zablokowanych punktów byłaby równa ilości stron w kolejce. Możesz wyjaśnić co oznacza ilość zablokowanych punktów?

Jeśli teraz ilość zablokowanych wynosi 213, ilość oczekujących 116 i codziennie te wartości się zmniejszają o 8 punktów, to co się stanie, kiedy wszystkie strony z kolejki zostaną dodane? Mimo iż kolejka będzie pusta, ilość zablokowanych zatrzyma się na 97?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze jeszcze raz:

W tym najbliższym tygodniu zostanie wgrana poprawka, która zmieni ustawienia programu na takie gdzie ilość zablokowanych punktów będzie zawsze równa ilości stron w kolejce dla dodawania zwykłego.

Oczywiście te wiszące w systemie 97 punktów wróci ci na konto.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam ustawić 100 wysyłek dziennie do katalogów i żeby rzeczywiście się wysyłało ?

Ustawiłem 100 katalogów jednorazowo a to mi dodało wczoraj 10 dzisiaj już nic, o co chodzi ?

Liczba katalogów - tu należy podać do ilu katalogów wpis ma być dodany np: 250 bo chcę dodać wpis do 250 katalogów

Liczba katalogów dodawanych jednocześnie: tu podajemy do ilu katalogów wpis ma być dodany podczas 1 sesji np: wpisujemy 10

Odstęp między dodaniami: tu podajemy z jaką częstotliwością mają się dodawać nasze wpisy np: co drugi dzień

Przy takiej konfiguracji uzyskujemy następujące ustawienie:: Dodajemy wpis do 250 katalogów, po 10 co drugi dzień.

Jeżeli jeszcze coś nie jest jasne to chętnie wyjaśnie

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem 500pkt, tylko że po dwóch wcześniejszych nieudanych próbach przez przerwę w działaniu neta. Jak mogę wywalić te dwie nieudane transakcje, ona tak zawsze będą?

screen: https://dl.dropbox.com/u/3960714/2012-06-25_0905.png

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marfot.com Już będzie Ci się wszystko zgadzać. problem wystąpił przy dodawaniu i kasowaniu wpisów z kolejki. Już to zostało poprawione i zabezpieczone przed wystąpieniem podobnych problemów w przyszłości.

Wprowadziliśmy trochę zmian w serwisie. Zmieniliśmy nieznacznie wygląd strony startowej dodając też dodatkowe statystyki.

Przy dodawaniu strony włączyliśmy automatyczny sprawdzacz do ilu stron maksymalnie można dodać, jeżeli wprowadzona wartość będzie większa od dostępnej ilości katalogów to system sam ustawi maksymalna wartość katalogów do dodania. Po dodaniu strony pojawi się informacja z statystykami dodania, np:

Pomyślnie dodano stronę!

Liczba katalogów: 22

Wydane punkty: 44

Pozostałe punkty: 206

Tu chciałem dodać do 100 katalogów z PR4, system zredukował wartość 100 do faktycznej ilości katalogów z PR4 w systemie

Już dziś powinien pojawić się zapowiadany wcześniej moduł szczegółowo rozliczający punkty każdego klienta.

Zapraszam do korzystania z katSystem.pl

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności