Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
zakupiłem 500pkt, tylko że po dwóch wcześniejszych nieudanych próbach przez przerwę w działaniu neta. Jak mogę wywalić te dwie nieudane transakcje, ona tak zawsze będą?

screen: https://dl.dropbox.com/u/3960714/2012-06-25_0905.png

Mnie po kilku dniach same się usuwają

Nie kupuj domen na cyprze jezeli nie chcesz ich stracić,. Jest tylu uczciwych rejestratorów w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś jest nie tak z katalogami sinooke w systemie. z większości dostaje link do wpisu, ale po kliknięciu przekierowuję on na stronę główną. Na stronie głównej katalogów linki zamiast do wpisów kierują także na stronę główną

Opisany problem z katalogami sinooke został usunięty. Gdyby się jednak zdażyło, że w którymś katalogu jest on nadal to proszę o info bo oznacza, że ten katalog ominąłem.

Został dziś dodany moduł rozliczający punkty. W nim będzie widać co się stało z punktami i na co zostały wydane.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jutro w takich przypadkach pojawi się wyraźna informacja.

Czytam, że 'już jutro' od chyba 3-4 dni. :hi:

Kukis powiem szczerze, że mnie irytujesz. Nie wiesz o co chodzi a się wypowiadasz jak wyrocznia.

ok

Aleksandra zakupiła punkty i przy zakupie podała adres mailowy xxx@yyy.pl i numer telefonu 654 654 654 a w danych w systemie podała adres mailowy yyy@zzz.pl oraz numer telefonu 456 456 456. Ja z payu.pl otrzymuje dane zawierające imię i nazwisko oraz podany adres email i nr telefonu. Po tych danych system identyfikuje użytkownika aby pobrać dane do wystawienia faktury. Jeżeli ktoś podaje różne dane to trudno wiedzieć która wpłata do którego konta została zrobiona.

Ale w payu.pl osobno podawałam dane do faktury... bo było na to pole.... w kat system też zaznaczyłam opcje FAKTURA, wiec poprosze tą fakturę na biuro@lavergo bo nadal jej nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy dodanie synonimów w takiej formie:

{tekst1 {tekst4|tekst3|text6} tekst2|tekst3 {tekst6|tekst2} tekst4}

będzie poprawnie działać?

Nie, nie będzie działać prawidłowo w katSystem.pl i wszędzie indziej.

Jedna z możliwych prawidłowych składni powinna wyglądać tak:

{tekst1|{tekst4|tekst3|text6}|tekst2|{tekst3|{tekst6|tekst2}}|tekst4}

Oczywiście, kombinacji prawidłowej składni jest znacznie więcej dla przykładu, który podałeś.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będzie działać prawidłowo w katSystem.pl i wszędzie indziej.

Będzie. Sprawdziłem z ciekawości w różnych mieszarkach i ten pierwszy przykład działa prawidłowo wszędzie. Natomiast przykład podany przez restfula jest trochę bez sensu, bo zwraca tylko jeden wyraz i wystarczyłoby tak napisać:

{tekst1|tekst2|tekst3|text4|tekst6}, a wynik będzie dokładnie taki sam jak w przykładzie restfula:

{tekst1|{tekst4|tekst3|text6}|tekst2|{tekst3|{tekst6|tekst2}}|tekst4}

Ceramiczne kubki reklamowe z nadrukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności