Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, nie będzie działać prawidłowo w katSystem.pl i wszędzie indziej.

Będzie. Sprawdziłem z ciekawości w różnych mieszarkach i ten pierwszy przykład działa prawidłowo wszędzie. Natomiast przykład podany przez restfula jest trochę bez sensu, bo zwraca tylko jeden wyraz i wystarczyłoby tak napisać:

{tekst1|tekst2|tekst3|text4|tekst6}, a wynik będzie dokładnie taki sam jak w przykładzie restfula:

{tekst1|{tekst4|tekst3|text6}|tekst2|{tekst3|{tekst6|tekst2}}|tekst4}

Masz racje. Wynikowym będzie jeden tekst.

Czy można dodawać linki do podstron w opisie? Jeżeli tak, jaka składnia?

<a href="https://adres internetowy/podstrona">opis odsyłacza</a>

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ponieważ docierały do mnie sygnały i potwierdziliśmy to też naszymi testami, Bardzo długi czas (nawet do kilku godzin) trwało dodanie punktów do katSystem.pl przy zakupie poprzez system szybkich płatności PayU.pl. Dziś podłączyliśmy do konta zakupy "na rachunek" system szybkich płatności dotpay.pl. Chcielibyśmy przetestować szybkość transakcji w aspekcie czasu po jakim są dodawane punkty do konta klienta po zakupie.

Aby was zachęcić do udziału w teście ogłaszam dla wszystkich promocje 500 punktów za 50 zł.

Promocja będzie trwała do jutra 2012-06-28 do godz. 10.00.

Płatność dla kupujących "na rachunek" będzie realizowana przez dotpay.pl a dla kupujących "na fakturę" przez PayU

Ogromna prośba do wszystkich, którzy będą kupowali aby podawali na forum ile czasu upłynęło od wykonania transakcji do dodania punktów na koncie w katSystem.pl oraz przez które szybkie płatności dokonywali zapłaty. Chcemy wybrać firmę, która będzie realizowała szybkie płatności naprawdę szybko.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Chciałem kupić punkty, system kazał mi uzupełnić dane firmy - uzupełniłem. Wchodze znowu kupuje przez payu - zaznaczam, że chcę dostać fakturę - znowu musze podawać dane firmy. Pytanie brzmi - kto wystawi fakturę Ty czy Payu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prośba do wszystkich, którzy będą kupowali aby podawali na forum ile czasu upłynęło od wykonania transakcji do dodania punktów na koncie w katSystem.pl oraz przez które szybkie płatności dokonywali zapłaty. Chcemy wybrać firmę, która będzie realizowała szybkie płatności naprawdę szybko.

3-4 sekundy ;) liczyłem od momentu potwierdzenia płatności przez dotpay

ja jestem za dotpay :excl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,

Chciałem kupić punkty, system kazał mi uzupełnić dane firmy - uzupełniłem. Wchodze znowu kupuje przez payu - zaznaczam, że chcę dostać fakturę - znowu musze podawać dane firmy. Pytanie brzmi - kto wystawi fakturę Ty czy Payu?

Ja wystawiam fakturę i żeby było śmieszniej ja tych danych nie otrzymuje. Nie wiem w jakim celi PayU zbiera te dane.

Decyzja już została podjęta przenosimy się z szybkimi płatnościami do dotpay.pl

Dziękuje tym wszystkim, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i przesłali informacje o działaniu szybkich płatności

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi napisałem dziś do was 3 wiadomości ( w panelu) na jedna cześciowo odpowiedzieliście na 2 pozostałe wogóle ;)

prosze o pomoc przy kwestaiach które poruszyłem tam w pytaniach

ad2. kupiłem dziś 3 razy przez pay U płącac karta i nic nie zaszło nic - zero - tranzakcja odrzucna

ID: zgłoszeń PAY-95 , ENT-96, ENT-97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że odpisywanie tickety nie odybwa się według daty, bo ja wysłałem W dniu 2012-06-27 20:45:00 jedną wiadmość, a kolega wysłał dzisiaj i dostał odpowiedź chociaż po częsci ;)

Chyba nie ignorujecie wiadomości ?:)

O7vVmZ7.gif

Punkty statlink.pl - dobra cena + gratis Skrypt i eBook, Blog SEO/SEM i Tatuaże na Dziarownia.pl (tatuaże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę dodać kolejna stronę a w niej

min w temacie umieścić synonimy w synonimach ponieważ umieszczanie ich po kolei przykład: {coś|coś2|itp} zajęło by bardzo dużo miejsca

upraszczając chcę dodać takie coś:

{Synonim0 {PodSynonim01|PodSynonim02|PodSynonim03 {PodPodSynonim001|PodPodSynonim002|PodPodSynonim003|PodPodSynonim004}}|Synonim2|
Synonim3 {PodSynonim31|PodSynonim32|PodSynonim33|PodSynonim34|PodSynonim35}|Synonim4|Syno
nim5}

sprawdzałem w mieszarkach synonimów i jakoś działa

a jak to wyglądało by zwykłą metodą?:

{Synonim0 PodSynonim01|Synonim0 PodSynonim02|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim001|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim002|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim003|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim004|Synonim2|Synonim3 PodSynonim31|Synonim3 PodSynonim32|Synonim3 PodSynonim33|Synonim3 PodSynonim34|Synonim3 PodSynonim35|Synonim4|Synonim5}

więc dla pewności się jeszcze raz pytam czy system dobrze rozpozna uproszczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System przyjmie to bez problemu, jedyny problem jaki może powstać to zbyt duża ilość znaków w temacie. System był sprawdzany z synonimami zagnieżdżony do 4 poziomu a tu jest zagnieżdżenie do 3 poziomu. Proszę dodać testowo do 5 katalogów i zobaczymy. Jeżeli będzie jakiś problem to go rozwiażemy.

chcę dodać kolejna stronę a w niej

min w temacie umieścić synonimy w synonimach ponieważ umieszczanie ich po kolei przykład: {coś|coś2|itp} zajęło by bardzo dużo miejsca

upraszczając chcę dodać takie coś:

{Synonim0 {PodSynonim01|PodSynonim02|PodSynonim03 {PodPodSynonim001|PodPodSynonim002|PodPodSynonim003|PodPodSynonim004}}|Synonim2|
Synonim3 {PodSynonim31|PodSynonim32|PodSynonim33|PodSynonim34|PodSynonim35}|Synonim4|Syno
nim5}

sprawdzałem w mieszarkach synonimów i jakoś działa

a jak to wyglądało by zwykłą metodą?:

{Synonim0 PodSynonim01|Synonim0 PodSynonim02|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim001|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim002|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim003|Synonim0 PodSynonim03 PodPodSynonim004|Synonim2|Synonim3 PodSynonim31|Synonim3 PodSynonim32|Synonim3 PodSynonim33|Synonim3 PodSynonim34|Synonim3 PodSynonim35|Synonim4|Synonim5}

więc dla pewności się jeszcze raz pytam czy system dobrze rozpozna uproszczenie?

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem pytanie 26go i też nie dostałem odpowiedzi :)

Odpowiem tutaj na Twoje pytanie, bo odpowiedz może się tez przydać innym.

Na stronie głównej są wyświetlane statystyki systemu z których jasno wynika,że katalogów z PR4 jest 23. Twoja strona została już dodana do wszystkich katalogów z PR4 i dodanie nowych zleceń aby dodać do katalogów z PR4 nic nie da bo katalogów jest tylko 23. Sprawdzę w kodzie bo w takim przypadku system powinien zakończyć zlecenie i rozliczyć punkty (zwrócić na konto użytkownika). Jeżeli tak się nie stało to zostanie to poprawione.

hi napisałem dziś do was 3 wiadomości ( w panelu) na jedna cześciowo odpowiedzieliście na 2 pozostałe wogóle ;)

prosze o pomoc przy kwestaiach które poruszyłem tam w pytaniach

ad2. kupiłem dziś 3 razy przez pay U płącac karta i nic nie zaszło nic - zero - tranzakcja odrzucna

ID: zgłoszeń PAY-95 , ENT-96, ENT-97

Wysłałem ci informacje o sposobie rozwiązania sprawy na maila (ticket)

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności