Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@restful źle mnie zrozumiałeś.

W systemie który po szybkich testach wygląda bardzo obiecująco wykorzystałeś templatke w open source wypuszczoną przez Twittera, która to ma ogromne możliwości. Nie wykorzystałeś u siebie niestety nawet w 20% z tych możliwości. Gdbyś to zrobił, to miałbyś niemal już gotowy produkt pod tablety i smartphony.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że czas na weryfikację strony jest tak strasznie długi

Weryfikacja dodanych stron jest wykonywana kilkukrotnie w ciągu dnia czy to strasznie długo. Niestety weryfikacja stron jest konieczna. Nie wszyscy rozumieją co to znaczy tekst z synonimami. Dziś zatwierdziliśmy takie teksty jeżeli były dodawane do kilku czy kilkunastu katalogów. Jednak w przyszłości takie opisy będą zwracane użytkownikowi do poprawy bez straty punktów.

Wpisy są moderowane czy w ramach projektu dostępne po dodaniu (AA) ?

Wszystkie dodawane wpisy są moderowane.

@restful źle mnie zrozumiałeś.

W systemie który po szybkich testach wygląda bardzo obiecująco wykorzystałeś templatke w open source wypuszczoną przez Twittera, która to ma ogromne możliwości. Nie wykorzystałeś u siebie niestety nawet w 20% z tych możliwości. Gdbyś to zrobił, to miałbyś niemal już gotowy produkt pod tablety i smartphony.

Ok. teraz już zrozumiałem twoja uwagę. Jest w przyszłości do zrobienia jednak to nie było priorytetem przy robieniu założeń do projektu.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł to netto? brutto (z VAT-em)?

Ile zestawów 500 punktów po 50zł można kupić? Po zakończeniu promocji w jakiej cenie będą punkty?

Czy te 500 punktów mogę rozbić np. na 10 dodawanych stron po 50 tych samych, wybranych katalogów?

Jakie są wymogi co do unikalności tekstów?

Co w sytuacji kiedy katalog dostanie bana? Baza będzie przenoszona na nowy adres?

Profesjonalne katalogowanie stron + baza precli i katalogów. Polecam Katalog PR4

A ten Miejski katalog stron jest inny niż wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50zł to netto? brutto (z VAT-em)?

Ile zestawów 500 punktów po 50zł można kupić? Po zakończeniu promocji w jakiej cenie będą punkty?

Czy te 500 punktów mogę rozbić np. na 10 dodawanych stron po 50 tych samych, wybranych katalogów?

Jakie są wymogi co do unikalności tekstów?

Co w sytuacji kiedy katalog dostanie bana? Baza będzie przenoszona na nowy adres?

Nie jestem płatnikiem podatku VAT wiec podana cena jest brutto do zapłaty. Kupujący otrzyma na życzenie Rachunek.

Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń przy sprzedaży pakietów promocyjnych.

Wszystkie punkty które posiada dany użytkownik można podzielić na rożne projekty.

Na dzień dzisiejszy wpisy są dodawane losowo więc nie ma możliwości wybierania katalogów. Opcja ta zostaniu aktywowana w panelu klienta po zakończeniu testów.

Jeżeli katalog dostanie bana to baza będzie przenoszona.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@resful sorry ale to straszna lipa jak nie możesz wystawić faktury vat. Większość z nas, szacuje że ok. 70% rozlicza się z vatu i w przypadku zakupu punktów u Ciebie nie możemy sobie tego odliczyć do vatu. I teraz w głowach większości z nas powstaje pytanie czy to się aby na pewno opłaca skoro gdzie indziej dostanę fakturę.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@resful sorry ale to straszna lipa jak nie możesz wystawić faktury vat. Większość z nas, szacuje że ok. 70% rozlicza się z vatu i w przypadku zakupu punktów u Ciebie nie możemy sobie tego odliczyć do vatu. I teraz w głowach większości z nas powstaje pytanie czy to się aby na pewno opłaca skoro gdzie indziej dostanę fakturę.

Podejrzewam, że w przypadku kiedy by byli vatowcami, obecna cena by była plus vat, więc wychodzi na to samo.

Wymienię punkty z systemu na multikody do katalogów. Zainteresowany? Pisz na priv.

468x60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@resful sorry ale to straszna lipa jak nie możesz wystawić faktury vat. Większość z nas, szacuje że ok. 70% rozlicza się z vatu i w przypadku zakupu punktów u Ciebie nie możemy sobie tego odliczyć do vatu. I teraz w głowach większości z nas powstaje pytanie czy to się aby na pewno opłaca skoro gdzie indziej dostanę fakturę.

Podejrzewam, że w przypadku kiedy by byli vatowcami, obecna cena by była plus vat, więc wychodzi na to samo.

Jeżeli dostałbym na to fvat to nie mam nic przeciwko doliczenia 23% vat. Robi to dla mnie różnicę.

Mayko.pl - skuteczne pozycjonowanie stron www
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten problem już został rozwiązany na etapie projektowania systemu, tylko teraz czekam na aktywacje konta w dotpay bo oczekuje od systemu szybkich płatności, ze wplata będzie realizowana w czasie rzeczywistym a nie, że punkty będą doliczane do konta klienta po kilku godzinach.

Będzie tak,, ze przy rejestracji każdy określi czy chce rachunek czy fakturę VAT. Tyle tylko, ze jak niektórzy już zauważyli cena brutto z rachunku będzie ceną netto na fakturze.

Na etapie testów w payu punkty były doliczane do konta w czasie rzeczywistym. Gdy przed oficjalnym startem zrobiliśmy próby nie na testowym koncie tylko na rzeczywistym okazało się, że jest problem.

Proszę o trochę cierpliwości i kto będzie chciał fakturę VAT to będzie ja otrzymywał.

Obecnie są tylko rachunki.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności