Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT

Strony w naszych katalogach są moderowane i dodawane przynajmniej raz w tygodniu.

no kurcze dajesz sobie az tydzien, a i tak klops, kilkadziesiąt moich wpisow nadal nieprzemoderowanych sad.gif

Wydaje mi się, że pomyliłeś wątki. Zgodnie z pkt.8 naszego regulaminu: Zgłoszone strony do naszego systemu są moderowane kilkukrotnie w ciągu dnia i tak jest w rzeczywistości. Możesz podać adres strony z której cytujesz ?

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zleciłem dodawanie strony do 4 katalogów dziennie. 30 czerwca strona została dodana aż 12 razy, po 2-3 razy do tych samych katalogów, w niektórych nawet z tym samym anchorem i w tej samej kategorii. Zgłosiłem kilka dni temu ticket i żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem dodawanie strony do 4 katalogów dziennie. 30 czerwca strona została dodana aż 12 razy, po 2-3 razy do tych samych katalogów, w niektórych nawet z tym samym anchorem i w tej samej kategorii. Zgłosiłem kilka dni temu ticket i żadnej odpowiedzi.

Wszystkie tickety są czytane, dziś trwają prace nad usunięciem tej usterki. jak zostanie usunięta to otrzyma pan stosownego maila.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłoszenie USR-102

wpisy miały miec 3 linki powyżej 600 znaków - wieksosc (17 z 20) nie ma żadnego

3 z 20 wpisów które są nie mają 3 linka (maja tylko 2) bo system w trakcie importu treści obiął ja o 300 znaków

treści miały być w kategori - serwisy samochodwe - a sa w jakis innych np biznej i ekonomia, internet i komputery

pozytywy ?

jeden wpis G1

przypominam sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym przekroczyliśmy punkt krytyczny serwera, co skutkuje "zamulaniem". Obecnie jesteśmy w trakcie "stawiania" drugiego serwera co rozwiąże sytuacje. Niestety nie mogliśmy ocenić wcześniej momentu przekroczenia wydajności serwera. W ciągu 2-3 dni sytuacja się unormuje.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj nie dodało mi żadnego katalogu, dziś tak samo. Co się dzieje?

Przeczytaj 1 post powyżej Twojego.

Dziś chcemy zakończyć konfigurowanie nowego serwera, tak aby w dniu jutrzejszym dokonać zmian i przenosin usprawniających działanie katSystem.pl.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@restful

niedawno ktoś pytał się tutaj o dodanie licznika w ilu katalogach jest dana strona

ja proponuję wykonanie czegoś takiego:

ya681_wpisy.jpg

do tabeli z zestawieniem stron, pomiędzy kategorie a status (to taka moja propozycja nie musi być dokładnie w tym miejscu) dodać kolumnę z ilością dodanych wpisów

według mnie było by to bardzo pomocne ponieważ aktualnie nie ma informacji do ilu dodano

tak samo w szegółach strony aby była informacja w ilu aktualnie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności