Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dziękuje tym wszystkim, którzy dzielą się swoimi uwagami na temat ulepszenia katsystem.pl .Wszystkie uwagi są notowane i w odpowiednim czasie będą wprowadzane. Wynika to z zaplanowanych modernizacji czy przebudowy niektórych bloków.

W dniu dzisiejszym zapewne odpalimy już drugi serwer. W pierwszej kolejności przeniesiemy tam katalogi na skrypcie seokatalogu. W czasie przenoszenia katalogi będą niedostępne a katsystem.pl nie będzie przetwarzał kolejki.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy doczekam się faktury, o której pisałem wcześniej na forum oraz przez wasz system?

Przecież odpisałem Panu na maila. System płatności PayU.pl nie przesyła nam wszystkich danych więc prosiłem o przesłanie ID sesji lub daty dokonania transakcji, abym mógł zidentyfikować płatność. Proszę to zrobić przy pomocy ticketów.

W przypadku dotpay nie mamy takich problemow i dlatego w przyszłym tygodniu prawdopodobnie płatności za faktury też podepniemy do datpay.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią informację od was mam sprzed tygodnia: "Tak, faktury i rachunki będą rozsyłane w dniu dzisiejszym" - faktury jednak się nie doczekałem.

Odnośnie płatności to w panelu w zakładce "Historia płatności" mam trzy rozliczone płatności: c0feb770dc981d50b0e741d6f88a4218, f9bc89e30389ee2c8805ced9479a58df, 7aa8d1a9db62589c854d50238952317a - na pewno macie dostęp do tych danych bo to w końcu wasz system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy zawsze proszę zgłaszać ticketem bo wtedy wiem jakiego użytkownika to dotyczy i jakich stron a na forum chyba nie chcesz podawać adresy stron, które katalogujesz, to po pierwsze.

Po drugie to nick z PiO nie zawsze mi mówi kto to zgłasza.

Po trzecie to jest już administrator, który zajmuje się tego typu sprawami i tickety trafiają już bezpośrednio do niego.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś rusza wcześniej zapowiadana wakacyjna promocja.

Promocja składa się z dwóch części. Pierwsza dotyczy samych punktów do katsystem.pl - więcej szczegółów jest tutaj. Druga część promocji jest skierowana do tych, co nie mają czasu na katalogowanie. W cenie pakietów katsystem.pl jest utworzenie odpowiedniej ilości opisów wraz z synonimami i dodania ich do katalogów zgodnie ze wskazaniami zlecającego.

Zapraszam do zakupów

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

prosiłbym o zwrócenie uwagi na mój ticket ENT-107 , czekam od 3 lipca na rozwiązanie problemu z linkami w treści wpisu.

Pamiętamy o tym. Trwa to tak długo, ponieważ chcemy go rozwiązać globalnie a nie jednostkowo tylko do Twoich wpisów.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności