Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chyba nowy serwer nie wytrzymał... szkoda bo właśnie wykupiłem punkty i miałem zabrać się do pracy :(

Możesz skonkretyzować co przez to rozumiesz?. Bo ja nie widzę żadnego problemu

Po prostu nie mogę wyświetlić strony. Oczywiście wyczyściłem cookie (zresztą całość pamięci przeglądarki) i nic. Sprawdziłem także możliwość wyświetlenia na innych 2 komputerach i dalej strona nie może być wyświetlona. Sprawdzałem także na innych przeglądarkach chrome, firefox i IE. Inne stronki latają świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wykorzystalem startowe 15 pkt., strona zostala dodana do 15 katalogow, w tym 1 katalog (link) nie dziala. Czy ten punkt zostanie zwrocony badz automatycznie strona zostanie dodana do kolejnego katalogu? Tak samo w przypadku wykupionych punktow, co w sytuacji jezeli beda linki nie dzialajace. Link zglosilem ale brak jak dotad reakcji.

Nie dzialajacy katalog to https://pomirdorowy.eu

Domki agroturystyka pensjonaty wczasy na Mazurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wykorzystalem startowe 15 pkt., strona zostala dodana do 15 katalogow, w tym 1 katalog (link) nie dziala. Czy ten punkt zostanie zwrocony badz automatycznie strona zostanie dodana do kolejnego katalogu? Tak samo w przypadku wykupionych punktow, co w sytuacji jezeli beda linki nie dzialajace. Link zglosilem ale brak jak dotad reakcji.

Nie dzialajacy katalog to https://pomirdorowy.eu

Jutro to zostanie sprawdzone. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

katsystem.gif

Samoobsługowy System katalogowania katSystem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restful -> czy jest możliwość w czasie katalogowania zatrzymać dodawanie i podmienić tekst na inny i kontynuować dalej kat.?

Pytam, ponieważ jeśli tej funkcji nie ma, warto nad nią pomyśleć. Przy dość dużej liczbie dodań za jednym razem do katalogów tej samej domeny, dość tródno jest stworzyć jeden mocno synomizowany tekst.

Ta funkcja jest na liście "pilne do zrobienia", już niedługo będzie dostępna.

Możesz napisać dokładnie datę wprowadzenia tej funkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restful -> czy jest możliwość w czasie katalogowania zatrzymać dodawanie i podmienić tekst na inny i kontynuować dalej kat.?

Pytam, ponieważ jeśli tej funkcji nie ma, warto nad nią pomyśleć. Przy dość dużej liczbie dodań za jednym razem do katalogów tej samej domeny, dość tródno jest stworzyć jeden mocno synomizowany tekst.

Ta funkcja jest na liście "pilne do zrobienia", już niedługo będzie dostępna.

Możesz napisać dokładnie datę wprowadzenia tej funkcji.

Udostępnienie tej funkcji jest planowane na poniedziałek 30 lipca.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wykorzystalem startowe 15 pkt., strona zostala dodana do 15 katalogow, w tym 1 katalog (link) nie dziala. Czy ten punkt zostanie zwrocony badz automatycznie strona zostanie dodana do kolejnego katalogu? Tak samo w przypadku wykupionych punktow, co w sytuacji jezeli beda linki nie dzialajace. Link zglosilem ale brak jak dotad reakcji.

Nie dzialajacy katalog to https://pomirdorowy.eu

Jutro to zostanie sprawdzone. Pracujemy od poniedziałku do piątku.

Katalog https://pomirdorowy.eu nadal nie dziala, wyswietla sie formularz instalacji katalogu.

Sprawa platnosci dotpay i przyznania punktow zostala dzisiaj wyjasniona, ale cos jest nie tak skoro automatycznie nie nalicza punktow.

Domki agroturystyka pensjonaty wczasy na Mazurach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog https://pomirdorowy.eu jutro będzie reaktywowany.

Jeżeli chodzi o automatyczne naliczanie punktów to problem występuje jeżeli przy wypełnianiu formularza w dotpay poda się inny adres email niż jest w systemie. Problem jest w trakcie rozwiązywania.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym została dodana nowa usługa "Zamów opisy". Zdaję sobie sprawę że dla wielu osób napisanie opisów z synonimami jest czasochłonnym wyzwaniem, dlatego przy współpracy z grupą fantastycznych copywriterów uruchomiliśmy usługę pisania opisów na zamówienie.

Po zalogowaniu się w katSystem.pl należy kliknąć na link "Zamów opisy" i wypełnić prosty formularz w którym musimy wypełnić praktycznie tylko 3 rubryki:

1. Adres strony

2. Słowa kluczowe

3. Liczba opisów

Tytuły strony nie są konieczne, gdyż na podstawie słów kluczowych i zawartości strony zostaną one ustalone przez naszych "pisarzy"

Jeżeli będziecie mieli jakieś dodatkowe sprawy do przekazania np: linki w treść to należy to wpisać w uwagach.

Standardowo przyjmujemy jeden opis z synonimami na 100 katalogów. Opłata za 1 opis w wynosi 50 punktów.

Ta część usługi jest dla osób katalogujących w katSystem.pl.

Jednak nie ograniczamy się z ta usługą tylko do opisów do katalogów w katSystem.pl. Można złożyć dowolne zamówienie na opisy czy teksty (do katalogów, precli itp.) zaznaczając w formularzu "Zamówienie niestandardowe" i opisując przedmiot zamówienia wraz z danymi kontaktowymi (telefon, adres email) w uwagach. Wtedy punkty nie będą pobierane a my skontaktujemy się aby ustalić szczegóły zamówienia.

Gwarantujemy szybkie terminy wykonywania zleceń oraz akceptowalne ceny.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

restful -> czy jest możliwość w czasie katalogowania zatrzymać dodawanie i podmienić tekst na inny i kontynuować dalej kat.?

Pytam, ponieważ jeśli tej funkcji nie ma, warto nad nią pomyśleć. Przy dość dużej liczbie dodań za jednym razem do katalogów tej samej domeny, dość tródno jest stworzyć jeden mocno synomizowany tekst.

Ta funkcja jest na liście "pilne do zrobienia", już niedługo będzie dostępna.

Możesz napisać dokładnie datę wprowadzenia tej funkcji.

Udostępnienie tej funkcji jest planowane na poniedziałek 30 lipca.

Jest już? Chciałbym projekty puścić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do innych użytkowników katsystem.pl:

1. Czy podstrona Kolejka działa Wam prawidłowo?

2. Czy wybierając określony PR katalogów w raporcie macie katalogi faktycznie z takim PR? Polecam sprawdzić kto nie jest pewien, bo wygląda na to że to bardzo fikcyjna funkcjonalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz podać przykładowy katalog w którym PR jest inne niż w rzeczywistości. Lista katalogów na skrypcie seokatalogu są dostępne z wszystkimi parametrami na stronie https://multikod24.pl a lista katalogów na skrypcie arfooo z podstawowymi parametrami jest dostępna na stronie https://multikodseo.pl. Wiec proszę o konkrety a nie sugerowanie tego czy tamtego. Proszę też zauważyć, ze google cały czas aktualizuje PR stron w internecie i czasami dane podawane na głównej stronie katSystem.pl różnią się od rzeczywistych, gdyż PR katalogów jest aktualizowane raz w tygodniu. Zawsze akualizujemy w przypadku gdy sami zauważymy różnice lub otrzymamy informacje o aktualizacji PR przez google

Nie twierdzę ze nie mógł się zdażyć błąd. Jednak na podstawie tak ogólnych twierdzeń nie jestem w stanie stwierdzić czy jest błąd, gdzie ewentualnie powstał błąd ani jak go naprawić . Zawsze w takich przypadkach należy przesłać ticketa podając adres dodawanej strony, jakie parametry wybrano przy dodawaniu do kolejki, oraz nazwę katalogu do którego błędnie dodano wpis. Chyba,że chcesz te dane podawać na forum

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restful nie bądź bezczelny. Wysłałem Ci raport, który powinien po 1 zawierać 100 wpisów (zawierał 62), po 2 ok 40 katalogów miało PR 0 mimo, że wybrałem opcję "min. 3". Powiedziałeś że sprawdzasz - jutro minie tydzień jak to sprawdzasz. Chyba że Restful tutaj i Restful na gg to inne osoby - to poprawcie komunikację w firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności