Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi opcji pingowania wpisów informuję:

- pingowany jest najnowszy, jeszcze nie pingowany, wpis danej strony

do katalogu, z podaniem kanału rss strony;

- pingujemy do strony https://rpc.pingomatic.com/ oraz do serwerów wysyłających pingi do kolejnych serwisów, jeżeli macie inne życzenia i propozycje prosimy o ich podanie

- możliwość pingowania wszystkich wpisów do katalogów, pojawi się we wtorek,

będzie to odpowiednia opcja przy dodawaniu wpisów do kolejki, opcja będzie płatna punktami

- raport (wszystkie dodane wpisy )po ustawieniu pingowania będzie pingowany co

najmniej 4 razy dziennie przez tydzień.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaalo, jest tam kto? Zgłosiłem problem w sobotę, już w niedzielę była odpowiedź (plus), ale mało satysfakcjonująca (minus). Odpisałem jakich informacji bym oczekiwał i.. od tej pory cisza (minus) a mija trzeci dzień roboczy. A pytania mam proste:

1. Ile jest obecnie katalogów 4+, bo system podaje 15 a mi dodało do 6, 10, 14 i wszystkie stanęły dni temu kilka i się nie dodają (ten jeden co do 14 dodawał cały czas).

2. Wydawało mi się (a może nie?), że miało być tak, że jak doda do wszystkich możliwych wskazanych, to nadwyżka punktów wróci na konto?

3. W jakim czasie robione jest rozliczenie? Jedno z zadań (jeszcze inne niż powyżej) dodawało do katalogów z niższym PR niż zadane. Miało to być rozliczone, ostatnie dodania były 8 dni temu i.. cisza.

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem stronę do 7 katalogów aby przetestowania działanie i co?? zero zero.... strona została dodana do ilości katalogów z dania 2012-06-25 w ilościach katalogów 0 dziś jest 2012-08-18 pytanie czy została strona dodana do jednego chociaż? nie. Szkoda czasu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy jest sens zgłaszania przez tickety skoro:

9 sierpnia - zgłoszenie problemu

12 sierpnia - odpowiedź, deklaracja sprawdzania w dniu następnym

14 sierpnia - upomniałem się, bo każdy może zapomnieć

Dzisiaj 19 sierpnia - brak odp. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dodanie dziś aczkolwiek strona miała być dodawana jednego dnia jeden wpis a widzę że siedem wpisów jednego dnia ehhh ale dzięki. Co tu tłumaczenia podstawowe informacje zostały zweryfikowane pozytywnie, strona czekała na dodanie do siedmiu katalogów od dnia 2012-06-25 do 2012-08-19 zostały dodane. Co tu jeszcze tłumaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnych systemów. Nawet taka firma Microsoft posiadająca milionowy budżet i armię programistów także popełna błędy i wypuszcza poprawki do systemu. Nie mam zamiaru porównywać się do Microsoftu, chodzi mi tylko o pokazanie ze przy dużych projektach zawsze może się trafić błąd, który nie zostanie wygenerowany przez testerów. Dlatego tak ważnym jest aby dokładnie doprecyzować i opisać źle działającą funkcje lub opcje w programie. KatSystem.pl jest dużym projektem. Po starcie katSystem.pl niektórzy zapowiadali uruchomienie podobnych projektów i cisza. Świadczy to tylko o złożoności projektu i problemów jakie powstają przy jego realizacji.

MixKosa pisze powyżej, że strona już została dodana (sic!?) ale to nie jest moja zasługa bo ja nadal nie wiem o jaka to stronę to chodziło. Na podstawie podanych danych nie udało mi się jej jeszcze zlokalizować.

Zawsze reagujemy na informacje o problemach i blędach. Problemy są rozwiązywane a błędy poprawiane na bieżąco, jeżeli uniemożliwiają z normalnego korzystania z systemu lub są dopisywane do poprawek które są dodawane przy najbliższej aktualizacji.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie strona w sygnaturze mojej, może i tak ale dostałem białej gorączki jak znowu widzę że strona nie dodana i już tyle dni, tygodni minęło i dalej nie dodana, przepraszam za mój wybuch emocjonalny ale denerwują mnie takie sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś ticketa z katSystem.pl [ciach]

Zawsze reagujemy na informacje o problemach i blędach. Problemy są rozwiązywane a błędy poprawiane na bieżąco [ciach]

@restful - to może i ja bym się doczekał odpowiedzi i rozwiązania problemu? zgłoszonych ticketem i powtórzonej powyżej?

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności