Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czy każdy tekst (po miksowaniu) jest sprawdzany przed dodaniem? Sprawdzając tekst z synonimami, łatwo przeoczyć możliwe błędny stylistyczne itp -> wychodzą wtedy teksty bez sensu.

2. W jaki sposób są miksowane teksty, czy mamy pewność, że generując np. 100 tekstów z jednego źródła, każdy będzie unikalny w XX%? Jeżeli tak, to czy ten procent unikalności można jakoś zdefiniować?

3. Czy są jakieś ograniczenia co do liczby wygenerowanych tekstów z jednego tekstu z synonimami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ad.1 Moderator nie sprawdza błędów stylistycznych dodawanych wpisów a jedynie błędy składni synonimów oraz unikalność opisów. Jeżeli wpis pochodzi z mieszarki to bezsens wpisu widać już na drugim czy trzecim tekście i taki wpis wylatuje do poprawy przez dodającego. Jeżeli do tekstów są dodane synonimy i w wyniku niechlujstwa dodającego nie wszystkie synonimy są w odpowiedniej formie, czy osobie to często może się zdażyć, że taki wpis przejdzie. Jeżeli dodającemu na tym nie zależy to nic na to nie poradzę.

ad.2 Powtarzam jeszcze raz: to dodającemu powinno najbardziej zależeć na dodawaniu unikalnych opisów. Są klienci, którzy opis 3000 - 4000 znaków z synonimami dodają maksymalnie do 50 katalogów.

ad.3 przyjmujemy, iż wpis 600 znakowy, dobrze zsynonimizowany można dodać do 100 katalogów

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad2. Duża liczba synonimów, nie gwarantuje że 2 wygenerowane teksty będą się różniły. Może się zdarzyć że będą identyczne, albo będą się różniły 1,2 wyrazami. Słabo, że nie macie tego ogarniętego, szczególnie, że nie ma możliwości wprowadzenia do systemu np. 100 tekstów już gotowych - wtedy autor małby pewność co dodaje.

Ad3. To cały czas założenia bez gwarancji unikalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz kupić multikody do tych katalogów i dodawać pojedynczo wpisy do każdego katalogu z listy.

Zawsze jest rozwiązanie aby zadowolić klienta.

Katalogów Arfooo: 375 - multikod 99,00 zł

Katalogów Seokatalog: 310 - multikod 99,00 zł

Katalogów Sinooke: 342 - multikod 25,00 zł Cena PROMOCYJNA

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy jest sens zgłaszania przez tickety skoro:

9 sierpnia - zgłoszenie problemu

12 sierpnia - odpowiedź, deklaracja sprawdzania w dniu następnym

14 sierpnia - upomniałem się, bo każdy może zapomnieć

Dzisiaj 19 sierpnia - brak odp. :]

Mamy 26 sierpnia... mam nadzieję, że w tym miesiącu otrzymam jakąś odpowiedź....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam fatalny kontakt, moje zgłoszenie wisi od 19 sierpnia, zero odpowiedzi. Upomniałem się, cisza. Napisałem maila, brak odzewu. Rozumiem, że system może mieć błędy etc, ale jak tylko przyjmuje pieniądze i nie reaguje na problemy użytkowników to już trochę przegięcie.

Dodam że na próbę chciałem zakatalogować mapkę google, w ogóle nie pokazała się we wpisach. Poprosiłem o wyjaśnienie, ale cisza.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wykonałem telefon... nawet mnie odebrano !

może krótka rozmowa telefoniczna Wam pomoże?

Ten telefon to chyba dobry pomysł. U mnie nadal zero reakcji na tickety od..12 sierpnia. Z 4 projektów zostały 3 i najwyraźniej system po dodaniu odpowiednio do 10, 7 i 8 katalogów PR4+ uznał, że dodał do wszystkich (aktualnie 16) i zamarł.

Ja bym poprosił w tej sytuacji o rozliczenie zwrotne niewykorzystanych punktów. I rozliczenie nieprawidłowych dodań z jednego z tych projektów. Szczegóły w ticketach. Chciałbym dokupić punkty, ale w promocji nie poza, jednak w tej sytuacji coraz trudniej podjąć mi decyzję.

Na wysoki cholesterol - aloes: aloeamer.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy we wrześniu pozostaną nadal promocyjne ceny czy tez nastąpi jakaś zmiana?

Wakacyjna promocja kończy siew dniu 31 sierpnia i nie przewidujemy na początku września żadnej promocji ani przedłożenia obecnej tak wiec dzisiejszy dzień i jutrzejszy są ostatnimi dniami wakacyjnej promocji.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fibonacci napisz mi na pw przy jakiej cenie jest dla Ciebie opłacalny zakup punktów w katSystem.pl i ile chcesz zakupić w tej cenie punktów. Obecnie w cenniku są punkty w cenie od 11 - 30 groszy w zależności od kupowanej ilości.

Można też polować na rożne promocje, które będą się prawdopodobnie się pojawiały.

Obecnie przy współpracy z SeoSklep24.pl trwa promocja na dodanie wpisów do 150 katalogów z PR 3 i PR4 w cenie 19 groszy za wpis z utworzeniem opisu.

Zapraszam

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku sierpnia trwały prace nad zintegrowaniem katSystem.pl z zewnętrznymi grupami katalogów. Dotyczy to grup katalogów opartych na skryptach seokatalogu, sinooke i arfooo.

Nasze testy nowych modułów systemu zakończyły się sukcesem i w ciągu najbliższego tygodnia katsystem.pl zostanie zintegrowany z pierwszą grupa katalogów zewnętrznych z katalogami Grupy Kulfiego i będzie można z katSystem.pl też dodawać wpisy do 252 katalogów grupy Kulfiego. Pozwoli to z jednego miejsca dodać Twoją stronę do obecnie najmocniejszych katalogów stron w sieci Grupy Clever i Grupy Kulfiego

Nasze nowe moduły programowe pozwalają dodawać z jednego miejsca do praktycznie wszystkich funkcjonujących grup katalogów w Polsce.

Jeżeli jesteś właścicielem grupy katalogów (min. 25 szt) opartych na jednym z powyższych skryptów (seokatalogu, sinooke i arfooo) i chciałbyś dołączyć do katSystem.pl aby podłączyć się do nowego kanału sprzedaży dostępu do Twoich katalogów to skontaktuj się z nami.

Tworzymy elitarny system katalogowania, dołącz do najlepszych.

restful(at)aza.pl

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności