Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy planujecie rozszerzenie systemu o precle?

My to już wdrażamy. Obecnie trwają testy techniczne. Coś więcej będzie wiadomo pod koniec miesiąca.

Po 3 dniach od dodania wpisów w jednym projekcie zaindeksowane w G 21 wpisów na 100, w drugim - 29/100. Wszystko sam dwukrotnie pingowałem i wrzuciłem na lindexed. Jest średnio stabilnie.

Możesz mi na pw przesłać adresy tych strony? Chciałbym osobiście sprawdzić to o czym piszesz.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujecie jakąś promocję w najbliższym czasie?

Nie planowaliśmy, ale jeżeli chcecie to już jest promocja

na zakup 1000 pkt w cenie 120 zł

Czyli koszt jednego wpisy do katalogu wyniesie 12 gr

Promocja trwa do jutra czyli 2012-09-20 (czwartek) do godz. 10.00

Proponuje dokupić punktów, bo do końca miesiąca dojdą nowe usługi a nowej promocji już nie będzie.

Kto będzie miał punkty na koncie to będzie korzystał z tych usług taniej.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś byłby zainteresowany katalogowaniem w grupie katSystem.pl to zapraszam na https://SeoSklep24.pl

Usługa obejmuje dodanie wpisu do 150 katalogów z PR3 w cenie 29,99zł Brutto!

W ofercie mamy również dodanie wpisu do 110 katalogów z PR1-PR2 w cenie 24,99zł Brutto!

Oczywiście cena obejmuje stworzenie opisu z synonimami!

Jak łatwo można policzyć oferta jest bardzo promocyjna....

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety też zniknęła ale dlatego że wszystkie wpisy które miały zostać dodane w ciagu kilku tygodni zostały przetworzone w ciagu dwóch dni. Nowe funkcje, nowymi funkcjami ale cóż po nich jak brakuje stabilności we wcześniej wprowadzonych

TBnet.pl - strony internetowe i pozycjonowanie Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety też zniknęła ale dlatego że wszystkie wpisy które miały zostać dodane w ciagu kilku tygodni zostały przetworzone w ciagu dwóch dni. Nowe funkcje, nowymi funkcjami ale cóż po nich jak brakuje stabilności we wcześniej wprowadzonych

Dokałdnie 17 i 18 wrzesnia przetworzyło wszysktie punkty jakie były dodane do każdej strony niezaleznie od przydzielonych dziennych limitów.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności