Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

@Kukis - katSystem.pl doda Ci wpis tylko do tych katalogów w których go jeszcze nie ma Wpisu dotyczącego Twojej strony.

Nieprawda, z darmowych 15pkt system "dodał" wpis do 8 katalogów, w których wpis mam od stycznia. Byłoby fair, gdyby zwróciło punkty. ;)

ps. Trochę jest też rozbieżność w statusach - w szczegółach projektu mam dla nich statusy 'W kolejce', a w 'Kolejka stron' mam statusy 'Dodane'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja tam juz ujeżdzam ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem stronę do systemu bez problemu.

Na razie wykorzystałem 15 darmowych punktów i wygląda to tak: do 10 katalogów (jakieś takie nowe, skrypt arfooo) strona została dodana bezbłędnie (sprawdziłem), natomiast do 5 nie. Podobnie jak w przypadku kolegi Kukis mam rozbieżność w statusach, w "kolejka stron" mam statusy "dodane" (a nie są), w "szczegółach projektu" jest status "w kolejce". W jednym z tych 5 katalogów (z tych obecnie dodanych/w kolejce) jest już mój wpis dodany w kwietniu także system sprawdzania obecności strony w katalogach na tą chwilę nie działa poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy istnieje możliwość późniejszej edycji tych wpisów?

i czy dokonuje się tego przez katsystem czy trzeba to zrobić bezpośrednio w katalogu?!

na obecnym etapie jest tylko możliwość osunięcia wpisu z danego katalogu poprzez panel klienta. Zrobienie edycji wpisu z poziomu panelu klienta jest przewidziane w dalszych planach rozwoju systemu. Dziś edycja dodanego wpisu do katalogu nie jest możliwa

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem stronę do systemu bez problemu.

Na razie wykorzystałem 15 darmowych punktów i wygląda to tak: do 10 katalogów (jakieś takie nowe, skrypt arfooo) strona została dodana bezbłędnie (sprawdziłem), natomiast do 5 nie. Podobnie jak w przypadku kolegi Kukis mam rozbieżność w statusach, w "kolejka stron" mam statusy "dodane" (a nie są), w "szczegółach projektu" jest status "w kolejce". W jednym z tych 5 katalogów (z tych obecnie dodanych/w kolejce) jest już mój wpis dodany w kwietniu także system sprawdzania obecności strony w katalogach na tą chwilę nie działa poprawnie.

Postaram się rozwiać tutaj wątpliwości dotyczących "rozbieżności" w statusach.

Status dodane w kolejce stron oznacza, ze strona przeszła pozytywnie moderacje i została skierowana przez katSystem.pl do dodawania w katalogach. Status "w kolejce" w w "szczegółach projektu" oznacza, ze strona oczekuje w kolejce na dodanie do konkretnego katalogu.

Podobnie jak w przypadku kolegi Kukis proszę o podanie katalogu w którym w którym jest wpis dodany z kwietnia i system dodał teraz drugi. Nie twierdzę, ze system jet idealny i bez błędów jednak uwagi typu "W jednym z tych 5 katalogów (z tych obecnie dodanych/w kolejce) jest już mój wpis dodany w kwietniu także system sprawdzania obecności strony w katalogach na tą chwilę nie działa poprawnie." nie wnoszę nic nowego do tematu i są tylko biciem piany. Tylko szczegółowe informacje typu: w katalogu abc.pl dodałem wpis w marcu dla strony xyz.pl, obecnie stronę xyz.pl dodaje przez katSystem.pl i strona ponownie została dodana do katalogu abc.pl

Jeżeli ktoś nie chce podawać informacji o swoich stronach na forum to proszę o informacje na pw. lub maila. Tylko tego typu informacje pozwalają ustalić ewentualny błąd

Produkt bardzo ciekawy i przyszłościowy ale na tym etapie zbyt niedopracowany. Obawiam się nabywać dużej ilości punktów bo tak na prawdę nie mam pewności czy aplikacja zastosuje się do moich instrukcji.

Czy możesz sprecyzować co to znaczy niedopracowany? Podaj konkretne niedopracowania, które napotkałeś w czasie używania systemu. Nie powtarzaj już tego co inni pisali i co zostało już wyjaśnione.

Żeby nie wyszło, ze niedopracowania są takie jak w tym kawale o Jasiu i Małgosi:

"Małgosia spotyka Jasia i gratuluje mu zakupu nowego samochodu. Na to Jaś odpowiada: Wiesz co Małgosiu, trafił mi się mocno niedopracowany egzemplarz, bo wyobraź sobie, że aby jeździł to muszę tankować paliwo."

Jestem otwarty na wszelkie konstruktywne uwagi i propozycje ulepszeń czy zmian.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona nie została ponownie dodana do katalogu w którym jest już jej wpis ponieważ aktualny status to "w kolejce". Nie wiem dlaczego te 5 wpisów znajduje się w kolejce skoro w opcjach zaznaczyłem że wszystkie 15 mają zostać dodane jednocześnie. Planowana data dodania: data wczorajsza, a wciąż w kolejce więc znowu kolejny bug...

Daruj sobie komentarze typu "bicie piany", zgłaszam po prostu usterkę. To Tobie a nie mnie powinno zależeć na tym aby dociec gdzie leży błąd i dlaczego system nie działa tak jak powinien więc nie dziw się że nie wczuwam się specjalnie i nie podaję szczegółów. Nie robiłeś testów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co zauważyłem:

- próbowałem usunąć (klikając anuluj) jeden wpis z kolejki, wyskoczył komunikat "Taki wpis nie istnieje!", nie został on usunięty z kolejki

- w "Twój profil" moje nazwisko zostało przycięte, brakuje kilku liter

Daj to jakiemuś zdolnemu programiście do ogarnięcia, bo taki bubel (odgrywam się teraz za "bicie piany" :)) wstyd pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pyt1. Czy w opisie można wstawić linka? Jeżeli tak to ile takich linków wstawić?.

pyt2 Czy Można użyć kilka opisów i je zagnieździć wg wzoru {opis1|opis2|opisN} - gdzie w każdym opisie również zastosuję synonimy.

Business View w Mapach Google | Rekomendowany fotograf Google | wirtualne wycieczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1 W treści powyżej 600 znaków wpisu wynikowego można wstawić do 3 linków w treści wpisu.

ad.2 Jak najbardziej. Zalecamy przy dodawaniu do większej ilości katalogów własnie wstawianie opisów w takiej formie.

Jeszcze co zauważyłem:

- próbowałem usunąć (klikając anuluj) jeden wpis z kolejki, wyskoczył komunikat "Taki wpis nie istnieje!", nie został on usunięty z kolejki

- w "Twój profil" moje nazwisko zostało przycięte, brakuje kilku liter

Daj to jakiemuś zdolnemu programiście do ogarnięcia, bo taki bubel (odgrywam się teraz za "bicie piany" :)) wstyd pokazywać.

Błąd z usuwaniem wpisów z kolejki został poprawiony, Problem z wielkością komórki na dane zostanie poprawiony w późniejszym czasie.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności