Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trudno, aby się nie podnosiły, skoro tam jest spora ilość katalogów, ale ostrzegam innych przed tym systemem, gdyż olewają klientów. System ma błędy po których możecie zostać bez punktów, tak jak jak, gdyż support nie istnieje... Mocno się zastanówcie czy się opłaca wpłacać komuś kasę z której nie macie wykonanej usługi...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzenie takiego sytemu przerosło ekipę.

Zakładam, że unikalność nie jest sprawdzana.

Masa domen serwerów i innych problemów.

Działanie systemu nie do końca sprawdzone, trochę błędów itd

Efekty to pewnie masa zgłoszeń na które nie ma kto odpowiadać.

Co ciekawe w sobotę autor wątku był na forum a nawet nic tutaj nie odpisał.

hm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marpit wypełnij powstałą pustkę. Rozumiem, że przygotowujesz lepszy system. Życzę sukcesów

zakładam też, że jesteś wróżką bo wypowiadasz się w sprawach o których nie masz żadnych informacji a jedynie Ci się wydaje.

Dziękuję za docenienie ilości problemów, ale może zamiast szukania błędów u innych to skończ swoja stronę z multikodami.

@blastowiec zapraszam do Łomży, adres masz ma początku w regulaminie katsystem.pl a nr telefonu podaje Ci na PW

@ulf przy zakupie punktów możesz w obecnej chwili dodawać do katalogów katSystem.pl. Lista katalogów jest odpowiednio dostępna na stronie:

seokatalogi - multikod24.pl

katalogi Arfooo - multikodseo.pl

Katalogi Sinooke - multikod.com.pl

natomiast dodawanie do grup zewnętrznych wymaga opłacenia dodawania poprzez system szybkich płatności i dopiero wtedy Są one dodawane. Po uruchomieniu w tym tygodniu nowego serwera planuje zmienić to i wszystkie płatność w systemie będą realizowane za pomocą punktów, również katalogowanie w katalogach zewnętrznych.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem 1 projekt w ramach promocji do katow kulfika, wszystko poszlo tak jak napsiales.

chcialem dodac drugi, stworzylem go zapisalem i jak potem w chodze w szczegoly i klikam dodaj teraz zeby oplacic, mam liste rozwijana ze stronami u gory i tam nie ma tego nowo dodanego projektu, wiec jak mam go oplacic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodalem 1 projekt w ramach promocji do katow kulfika, wszystko poszlo tak jak napsiales.

chcialem dodac drugi, stworzylem go zapisalem i jak potem w chodze w szczegoly i klikam dodaj teraz zeby oplacic, mam liste rozwijana ze stronami u gory i tam nie ma tego nowo dodanego projektu, wiec jak mam go oplacic?

Wysłałem Ci wiadomość na PW - proszę o odpowiedź

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do użytkowników katSystem.pl

Promocja będzie trwała od wtorku 2012-10-23 godz.16.00 do środy 2012-10-24 godz.16.00

Przedmiotem promocji jest możliwość zakupu podwojonej ilość punktów. np jeżeli 500 pkt. kosztuje obecnie 130 zł netto to w promocji za ta samą cenę będzie można nabyć 1000 pkt.

Zapraszam od jutra do zakupów

właśnie na to czekałem :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja jest skierowana tylko i wyłącznie do użytkowników katSystem.pl

Promocja będzie trwała od wtorku 2012-10-23 godz.16.00 do środy 2012-10-24 godz.16.00

Przedmiotem promocji jest możliwość zakupu podwojonej ilość punktów. np jeżeli 500 pkt. kosztuje obecnie 130 zł netto to w promocji za ta samą cenę będzie można nabyć 1000 pkt.

Zapraszam od jutra do zakupów

właśnie na to czekałem :jupi:

Ale niepotrzebnie opublikowałeś na forum wiadomość, która była skierowana tylko i wyłącznie do użytkowników katSystem.pl.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow... właściciel pojawił się na forum i coś napisał, ale nic w dalszym ciągu nie napisał w ticketach w katsystem.pl

Otrzymałem telefon, jutro zadzwonię... Na pewno opiszę wam jak sprawa się rozwinęła, gdyż lekko przesadzają z tym, że nie odpowiadają użytkownikom systemu... Olewka totalna...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa nierozliczonych płatności i braku kontaktu w końcu się rozwiązała. Zdaje się, że zaowocowała nawet wpisem na świeżym blogu katsystem.eu.

Okazało się, mianowicie, że rozliczanie płatności odbywa się w oparciu o dane kontaktowe zazwyczaj podawane jedynie w celu wysłania potwierdzenia wykonania płatności przez system płatniczy (u mnie był to dotpay); tutaj jednak zgodność tych danych z danymi konta na katsystem.pl to jednak sprawa życia i śmierci. Rozwiązanie przedziwne, na całej stronie słowem nikt o tym nie wspomniał, a moje trzy oddzielne tickety, z czego pierwszy leżący wtedy już dwa tygodnie, zaowocowały jedynie zbesztaniem, że jeśli płatność się nie powiodła to muszę ją reklamować w serwisie płatniczym. Czwarty ticket był ostatnim i oprócz besztającego ( moją rozbieżność danych) tonu zaowocował komunikatem o ręcznym dodaniu punktów.

Mój przypadek potwierdza tylko sporą część wcześniejszych wypowiedzi, że:

- coś takiego jak support nie istnieje - "dobijać się trzeba i tyle"

- opisy funkcji i systemu gdzieniegdzie występują, ale w stosunku do samej liczby funkcji ich ilość jest śladowa, całkowicie niewystarczająca, żeby się nie "zablokować" ( a wtedy patrz pkt na temat supportu)

- system zawiera jeszcze sporo błędów ( @restful - nie aktualizuje się liczba oczekujących wpisów na stronie głównej )

- jeśli błędy nie występują to zastosowane rozwiązania bywają dosyć pokrętne i niedopracowane

Wszystko to byłoby absolutnie, naturalnie do przełknięcia, system nowy, dynamicznie rozwijający się itd, więc można zrozumieć... gdyby nie to, że zamiast choćby odrobiny przeprosin za opóźnienia czy prośby o wyrozumiałość, mając świadomość niedoróbek systemu, admin nie doszukuje się swojego błędu, a szuka go u użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w godz. wieczornych rozpoczniemy instalacje i uruchamianie dodatkowego serwera do katSystem.pl. Proces ten może potrwać do piątku. W związku z powyższym może się zdażyć, że część katalogów w danym momencie będzie niedostępna. Sam katSystem.pl będzie działał cały czas, gdyż serwery na których znajduje się podstawowe oprogramowanie nie będą przedmiotem prac. Prace te (migracja katalogów) będą dotyczyć głównie serwera na którym znajdują się obecnie głównie część katalogów arfooo, mała część katalogów sinooke i seokatalogów i w miarę możliwości będą wykonywane w godz. nocnych.

Uruchomienie nowego serwera pozwoli nam wprowadzić nowe usługi i wyeliminować problemy, które powstają w obecnym czasie. Po uruchomieniu nowego serwera w dniach od 5 do 9 listopada planujemy aktualizację oprogramowania w katSystem.pl

Przepraszam za powstałe ewentualne utrudnienia ale jest to konieczne abyśmy mogli świadczyć obecne usługi na odpowiednim poziomie i mieli możliwość wprowadzenia dodatkowych usług wspomagających Państwa pozycjonowanie stron.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności