Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Osobiście "dziękuję" za taki system, w jednym momencie odcina linki i tyle... - wszystkie katalogi przestają działać, bo są jednego właściciela... - brak supportu, brak stabilności linków. Szkoda, bo inaczej sobie wyobrażałem działalność tego systemu... - no cóż, kolejny klient odchodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście "dziękuję" za taki system, w jednym momencie odcina linki i tyle... - wszystkie katalogi przestają działać, bo są jednego właściciela... - brak supportu, brak stabilności linków. Szkoda, bo inaczej sobie wyobrażałem działalność tego systemu... - no cóż, kolejny klient odchodzi...

Nie bardzo rozumiem to co napisałeś. Gdybyś zapoznał się z kilkoma postami powyżej to wiedziałbyś, że to nie "odcięcie linków" tylko prace techniczne a w szczególności przenosiny katalogów na nowy szybszy i z większa ilością pamięci serwer. Nie ma możliwości technicznych aby katalogi działały i były przenoszone na inny serwer.

Zakończyliśmy migracje katalogów na nowy serwer, ale jak to bywa zawsze się coś zdaży czego nie planowaliśmy. Osoba odpowiedzialna za migracje IP na nowy serwer przedobrzyła i przeniosła też część IP z innego naszego serwera. IP są obecnie przywracane ale ze względu na ograniczenia (1 IP można przenieść raz na 5 minut) zakończy sie to w godzinach wieczornych. W związku z tym katalogi, które mogą jeszcze nie działać będą już dostępne wieczorem. Oczywiście kolejka już ruszyła i wpisy są dodawane do katalogów na bieżąco. Zaległe wpisy zostały przesunięte na dodawanie od dnia jutrzejszego

Dziś do katSystem.pl dołączyło 50 katalogów z grupy Computer Best. Łącznie w katSystem.pl jest dostępne obecnie 2098 katalogów.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Restful nr w raportach jest bez sensu bo uniemożliwia szybkie przerzucenie adresów do pingowania czy podlinkowania (nie wiem kto coś takiego chciał ale wprowadzenie tego jest pomysłem ........... - jak ktoś chce mieć cyferki to niech sobie przekleja do np. worda i daje numerację).

Kolejna sprawa - raporty są niepełne (180 dodanych) 30 linków w raporcie.

Support to chyba fikcja bo każde info jest tu na forum - o odpowiedziach na tickety nie wspominam bo wiszą mi chyba z tydzień jak nie lepiej.

Ogarnijcie bo katsystem dobrze się zapowiadał a widzę, że większa ilość katalogów obsłudze nie służy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arve_lek - Uznaliśmy, że żartujesz dodając opis do katalogów o długości 7 znaków jako anchor do linku i dziwisz się że wpis nie jest dodawany. Żaden z katalogów w systemie nie przyjmie 7 znakowego opisu i do tego jeszcze z linkiem.

Numeracja w raportach zostanie usunieta.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności