Skocz do zawartości

[startup] katSystem.pl - nowy wymiar katalogowania


restful

Rekomendowane odpowiedzi

@Restful - była prośba o dodanie numerowania na liście dodanych wpisów, o numerację w raporcie nikt raczej nie prosił. Zresztą, numeracja na liście dodanych wpisów w dalszym ciągu by się przydała.

Na potwierdzenie:

Moje uwagi:)

...

2. Proponował bym aby na liście dodanych wpisów dorobić po lewej stronie kolumne z liczbą porządkową tak aby można było łatwo zerknąć do ilu katalogów dodało się wpis:) To pewnie będzie proste w wykonaniu.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 834
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A to nie było tak, że kupując w promocji do katalogów kulfika wy piszecie opis + dodatkowo jest dodawana strona do około 600 innych katalogów ?

Tak jest taka promocja, że kupując katalogowanie w dowolnej grupie zewnętrznej, opis jest realizowany przez nas. Promocja ta trwa do końca roku. Natomiast do końca Października każdy kto zakupił katalogowanie w Grupie Kulfiego miał dodawane dodatkowo i gratisowo do grupy Linkersów i Moje-Katalogi.pl.

Twoje zamówienie będzie realizowane zgodnie z tymi promocjami.

Zawsze w takich przypadkach dodajemy do grup po kolei tz. po zakończeniu dodania do jednej grupy dodajemy do następnej tak aby przyrost linków był w miarę naturalny Czas realizacji takiego zamówienia trwa ok 30 dni.

Na stronach premium.pl pojawił się następujący komunikat:

„Informujemy, że w nocy z 7 na 8 listopada prowadzone będą niezbędne prace techniczne na serwerach premium.pl, w związku z czym mogą wystąpić okresowe przerwy w dostępie do niektórych usług, w szczególności mogą wystąpić przerwy w działaniu przekierowań domen. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.”

W związku z tym, że na serwerach DNS w premium jest utrzymywane ok 50% naszych domen, to ten komunikat dotyczy nas w sposób bezpośredni.

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Restful, nie chcę być upierdliwy, ale od miesiąca czekam na rozpatrzenie i poprawienie przez was 2 myślę że ważnych błędów.

Wysyłałem już maile, dzisiaj zgłosiłem ticket, czy jest jakaś szansa że doczekam się rozwiązania problemów?

EDIT:

Właśnie sprawdziłem i w zgłoszeniach wisi mi pięć ticketów:

ENT-189

OTH-190

SYS-202

ENT-278

ENT-279

czekam na odpowiedź, zwłaszcza na dwa ostatnie

pozdrawiam

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie otrzymaliśmy informacje o tym, że od 6 grudnia będziemy musieli dodatkowo płacić za każdy adres IP 4.92 zł brutto co spowoduje znaczny wzrost kosztów miesięcznych. Obecnie robimy kalkulacje, czy zmniejszyć ilość IP i ustawić np. po 3 - 5 katalogów na jednym IP, czy pozostać na obecnym rozwiązaniu gdzie każdy katalog jest na oddzielnym dedykowanym IP. Jeżeli taki wariant zostanie wybrany to pojawia się następne pytanie: jak zrównoważyć zwiększone koszty? Myślę, że jednak pozostawię dotychczasowe rozwiązanie stawiając na zwiększenie jakości i pozyskanie nowych zadowolonych klientów, którzy dbędą mieli gwarancje dywersyfikacji skryptów katalogów i pulę dużej ilości IP na których te katalogi są postawione. Dywersyfikacja skryptów i dedykowane IP dla każdego z katalogów jest tym co jest obecnie dosyć ważne przy pozycjonowaniu stron.

A nawiązując do pytania zawartego w poście powyżej to zbliża się dzień św. Mikołaja i mikołajkowa promocja musi być :peace::brawa:

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniec2 - też zgłaszałem sprawę Restfulowi, powiedział że zrobią, ale kiedy to nie wiadomo. Problem wynika z tego, że raport wyciąga tylko wpisy nie starsze niż X... pozostaje kopiowanie do Excela i "ręczna" zabawa.

Dobrze, że numerki z raportu zniknęły tak szybko jak się pojawiły, to była totalna porażka wymyślona chyba przez kogoś, kto w życiu skatalogował 2 strony po 20 wpisów w katsystem ;)

Pytanie do innych użytkowników - cały czas widzę u siebie przycisk "Kolejka" (menu po lewej) choć długo wypluwał mi on błąd, teraz 404 - działa to komuś?

P.S. Jak ktoś nie ma cierpliwości do nich, to polecam swoje pośrednictwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje nie korzystać z pośredników bo różnie to wychodzi, Być może czasami ostatnio długo trwało oczekiwanie na odpowiedz, ale było to związane z migracja na nowy serwer, co prawda nie usprawiedliwia nas ta sytuacja ale pragnę przeprosić wszystkich i zaapelować o wyrozumiałość z tego powodu. Do poniedziałku zostaną uporządkowane wszystkie zaległe sprawy i wysłane odpowiedzi na wszystkie tickety i maile.

Od poniedziałku wprowadzamy nową jakość, czyli wszystko będzie tak jak być powinno. Odpowiedzi na tickety będą wysyłane na bieżąco. Maksymalny czas na odpowiedz jaki ustawiłem w firmie wynosi do 24 godz. (za wyjątkiem niedziel i świąt)

Nie chcę wysyłać ticketa ale przydałaby się informacja czy jak są synonimy w tytule/opisie itd to jak wpiszemy {opis1|opis2} to czy możemy też rozwinąc to na: {opis1|opis2|opis3|opis4} itd..

katSystem.pl przyjmuje 4 poziomy zagnieżdżenia synonimów (tyle żeśmy testowali) i do 10 synonimów w jednym nawiasie Prawdopodobnie przyjmie znacznie więcej, ale tego już nie sprawdzaliśmy

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania/żale/pretensje ;)

1) Mam wykupione pingowanie kanału a jest mnóstwo wciąż nie zaindeksowanych wpisów

2) Czy kiedykolwiek, ktokolwiek dostał odpowiedź na ticketa?

PS poza tym bardzo sobie cenię katsystem.pl ;)

To nie my indeksujemy wpisy tylko google. Wielokrotne pingowanie ma przyspieszyć wizytę robota, jednak nie mamy na to wpływu. Po nowym roku uruchomimy nowe narzędzia przyspieszające indeksowanie wpisów. Problem może być jednak innej natury. Jeżeli wpis nie był odpowiednio nasycony synonimami, to google mogło potraktować niektóre wpisy w katalogach jako "duplicate content" i jeżeli jest grupa np: 30 wpisów tak potraktowanych to google wybiera jeden jako wpis pierwotny i go indeksuje natomiast pozostałe 29 nie będzie zaindeksowane ponieważ zostało uznane jako duplicate content. Dlatego tak ważne jest mocne synonimizowanie tekstów, które dodajemy do katalogów.

Tak wiele osób dostało odpowiedzi, jednak potwierdzam - nie wszyscy. Jak już pisałem, zaległe odpowiedzi zostaną udzielone do poniedziałku

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że 29 wpisów nie będzie miało żadnej mocy dla pozycjonowania. Dociekliwi znajdą tutaj więcej na tern temat: https://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=66359

katsystem.gif

Multikody do 388 seokatalogów, 375 katalogów arfooo, 317 katalogów sinooke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności